320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Eile Kreeka- Rootsi mängu aeg läksin mingi 30 minutil Triobeti ja vaatasin üle livebetid.
    Enda jaoks üllatusena leidsin sellise huvitava koefitsendi- Charisteas(will not score ja koef oli 4,2). Täiesti uskumatu koef minu jaoks. Egas midagi panin oma raha mis kontol oli mängu ja ülla-ülla. Tasus ära
    õnnelik seen. kalasid on livebet'i koef-idesse varemgi lipsanud, aga enamasti vastavad panused tühistatakse.

    Kommentaar


      Noh, kes Horvaatia peale pappi pani?
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        tänane päev bettingu maailmas oli päris massive:P
        ise panin saksa ja poola peale
        tehnika on põhiline

        Kommentaar


          Horvaatia koefitsient oli päris hea (üle viie). Ise ka imestasin. Tagant järgi jääb üle vaid pead vastu lauda peksta.

          Kommentaar


            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
            Horvaatia koefitsient oli päris hea (üle viie). Ise ka imestasin. Tagant järgi jääb üle vaid pead vastu lauda peksta.
            ega muud üle ei jää vist jah
            tehnika on põhiline

            Kommentaar


              Mnjah, ilus kombo koos FC Lahti ja Palmeirasega lendas vastu taevast.
              Austria 1X pluss Palmeiras leevendas siiski natuke olukorda, nii et saab täna ka veel midagi raisata.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Kas ei saagi enam EMi võitjat Triobetis ennustada või ma lihtsalt ei leia seda kohta üles?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  äkki ootaks kuni hetkel käiv mäng läbi on

                  Kommentaar


                    Nagu te teate olümpia algamas. Rääkige kuhu panustate jne.
                    Kergejõustikus tasub kindlasti Vlasic'i, Isimbajeva ja Warineri peale peale panna.

                    Kommentaar


                      Alekna peale samuti
                      Aga ma nüüd alles saan ...
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Brassid jalkas. Eriti veel nüüd, kui Messit olümpiale ei lastud.

                        Eile muideks oli Levski-Bremeni livebetis alla 3.5 värava koefitsent 2.70, mille ma tänulikult ära kasutasin.

                        Kommentaar


                          Soccerneti kurss tänasel karikamängul 10.
                          Kes julgeb panustada?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kuidas vorm on hetkel poisid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Kuidas vorm on hetkel poisid?
                              Kõik põhimehed on rivis ja väravas peaks debüüdi tegema ka väravavaht kes on parem kui meil senini liigas olnu. Usun, et meie väljavaated nüüd nii kehvad ka pole.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                mitte nüüd triobet aga...

                                The Big Hit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X