320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi reformimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

    Loomulikult ei taha tasulist foorumit. See oleks täiesti mõttetu. Kellel raha üle - foorumi heaks saab täitsa vabatahtlikult annetada ja kutsungi üles kõigil, kel võimalus, seda tegema. Aga ei mingeid tasulisi kontosid.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

      Algselt postitas Jyrka


      Minu toetajad: eston, lualua, Martin, mazz, Devil, runno, Darren, mcnamara, sicmic JA PALJUD TEISED
      Vastased: Jasper Sen <---- PS. NAD ON LOLLID

      Ehk ühesõnaga võin ametisse asuda täna kella 19:00st ja Off-topic kaheks jagada on kõige lollim mõte üldse. Miks keegi tahaks sinna nn. läbu omasse postitada või seda lugeda? Mina küll ei kavatse.
      no kui juba modeks saad siis vb teed sellise uue funktsiooni, et ma saan mõne teema endale kinni panna ja seda enam kunagi nägema ei pea.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

        Martinile nii palju vastuseks, et selles teemas välja toodud ideed ei ole nende \"sisuliste probleemidega\" üldsegi seotud. Kuna antud ideede läbiviimise initsiaatoriks olen mina, aga tehnilistes küsimustes olen ma täielik võhik, siis ei oska muud öelda, kui et räägi sellel teemal wiinuga. Teemade hangumisega ta oma sõnade järgi juba tegeleb, ülejäänu kohta ma ei tea.

        Ideid võite sellegipoolest esitada kõige kohta. Ma esitan need kõrgematele instantsidele, aga ei saa kahjuks midagi garanteerida nende osas.

        Ahjaa, üks asi veel - Valige! Valige! Valige!

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

          mis valimistesse puutub, siis toetan väljapakutud kandidatuure. ainult macca peab lubama, et ta ei ole liiga karm - tema madal valulävi on ju teadatuntud. aga ta ise ütles selle kohta väga kenasti - sekkuda tuleb siis, kui teisiti enam kuidagi ei saa.

          kui off-topic kaheks lüüakse, siis selle administreeritava poole adminiks sobivad oivaliselt praegugi seda funktsiooni täitvad mazz ja Silver. ilmselt seisneks suur osa nende tööst teemade ümbertõstmises sobiliku kohta.

          aga üldiselt soovitaksin ma noortel aktivistidel natuke mõelda enne \"Vastan\" nupule klikkimist. paha ei teeks, kui seda teha ka mõnel muul hetkel.

          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

            Ma ma mainiks siinkohal kõrvalpõikena, et nägin üks õhtu wiinut ühe tütarlapsega bussipeatuses suudlemas.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

              Algselt postitas dannar


              1. teemad peaks ühtlustama, sest see idee muudaks foorumi arusaadavamaks uutele liikmetele. oli teada, et inimestele omase konservatiivsusega, vanad liikmed selle kohe maha laidavad, kuid vanad liikmed jäävad foorumisse niikuinii alles, et nende vingumine pole oluline eriti.
              2. Kirjutamiseks peaks siiski sisse logima. just sellel põhjusel, mis McN välja tõi. Jalgpallidelfit ei ole kellegi eriti vaja.
              3. Off-topic tõesti kaheks, sest kuna ajun*ssi leiab niigi kõikjalt, siis pole vaja, et muidu \"normaalsetele\" teemadele lisanub päevas 10 teemat a\'la mis värvi pluus sul seljas on.
              Mõtlesin hommikul teemat kiiresti sirvides, et kirjutan pärast kooli ka enda arvamuse, aga näedsa, dannari oli juba kõik minu mõtted kirja pannud
              Ise loen neid Jyrka teemasid ka vahel, kõike tõesti ei viitsi ega taha. Nii mõnigi kord tuleb väike muie näole.
              Tasuliseks pole mõtet muuta, kes tahab, see annetagu(kahjuks endal hetkel pankrot).
              Ja oi kuidas tahaks koolis ilma sisselogimiseta lugeda!
              Modede kohta ka mõni pakkumine:
              Meistriliiga: Kindlasti kohe 17 ja Oll, kuid mõni neile lisaks ka veel.
              Hispaania: lisaks olemasolevale dannarile ka keegi sellest kolmikust: ek, lorenzo, Barca-Freddy
              Muu sport: marcello ja Raivo19 oleksid ideaalsed
              Ise mängude sektoris mode? Why not?

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                Tuletan meelde, et kõigi teemade lugemine on kohustuslik.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                  Algselt postitas Darren


                  Ma ma mainiks siinkohal kõrvalpõikena, et nägin üks õhtu wiinut ühe tütarlapsega bussipeatuses suudlemas.
                  Pilti on? Reit punkt ee-ee konto? VAJA!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                    Algselt postitas Darren


                    Ma ma mainiks siinkohal kõrvalpõikena, et nägin üks õhtu wiinut ühe tütarlapsega bussipeatuses suudlemas.
                    Oh. Ilus noorusaeg.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                      Teemade nimede ühtlustamine - milleks seda vaja?
                      Hea idee on, et lugemiseks ei pea sisselogima, küll aga kirjutamiseks.
                      Tasuliseks kogu värk viia - ilmselgelt jabur idee.
                      Off-topicu kohta mingit head ideed ei ole hetkel. Arusaadav, et sealne läbu on üle pea kasvanud. See poolitamise idee on küll veidi poolepeerune.
                      Moderaatorid. Võiksid olla need, kes suurema osa päevast veedavad arvuti taga. Operatiivne kontroll läbustajate üle oleks teretulnud.


                      Algselt postitas Darren

                      Ma ma mainiks siinkohal kõrvalpõikena, et nägin üks õhtu wiinut ühe tütarlapsega bussipeatuses suudlemas.
                      Hoomasin isegi mingi aeg tagasi, kui Wiinu tõttas ühe neiuga end. Kalevi kommivabriku juures bussi peale. Ma ütlen, midagi suurt on teoksil. Võtmesõnadeks siis: neiu, kiired südamelöögid, bussipeatus.
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                        Wiinul pole jah enam aega meile peehaapeed konfida vms vaid kogu aeg ja energia kulub bussipeatustele ja naistele. Mul tuli wiinut suudlemas nähes kerge härdusepisar ka silma. Mäletan, kui ta sai 1X aastat vanaks ja kui ma talle alkoholivaba õlle kinkisin.
                        Nüüd suudleb bussipeatustes tütarlastega.

                        Ma olen vist vanaks jäänud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                          Indeed

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                            Wiinu aeg ei kulu kindlasti ainult bussipeatustele ja naistele. Tema energia läheb suuresti portaali põhiosa peale. Hetkel näiteks tean, et tal on pikk-pikk nimekiri ülesandeid, mille kallal ta pidevalt pusib. Lihtsalt kuna põhirõhk on muu peal, siis on foorum veidi unarusse jäänud.

                            Seega, pean jälle ütlema, et kui mu postitusest vale mulje võis jääda, siis ma ei lükanud süüd Wiinu kaela ega väida, et ta tegeleb ebatähtsate asjadega. Üritasin selgitada lihtsalt seda, et kui Martini nimetatud \"sisulised küsimused\" on tegemata, siis ei ole see kuidagi \"ropu pasa\" tegemisega seotud.

                            Ning pealegi peab \"roppu paska\" oma nime vääriliseks vaid 24% vastanuist.

                            Niisiis, lõpetaks ehk Wiinu eraelu üle arutamise...

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                              inglismaa mode - fitti, skint, sajets
                              saksamaa mode - rolandbu (oli väga asjalik vend, täielik BL vanatt, hetkel soomes, aga on varsti tagasi - ta oleks kindlalt nõus modeks hakkama)
                              offtopicu mode - silver (vähemalt paneb asja paika)
                              Hispaania mode- ek, barca-freddy
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                                Roosade särkide ja sonide mode - Raimo
                                Vanemate naisterahvaste mode - Scooter
                                Düsgraafia mode - vali suvaline JPH liige
                                Õllekõhtude mode - mina ja martin
                                cm/fm come jalgpalliklubi fänn mode - skint
                                rate.ee ja juuksegeeli mode - silver
                                newcastle on maailma parim klubi mode - kaarel
                                pohlakufoorumi mode - luutik
                                poliitkorrektsuse mode - mcnamara
                                taburettide mode - 13
                                prillidega poiste mode - aramis
                                vihaste noorte reformijate mode - mazz, tanel
                                suudlejate ja bussipeatuste mode - wiinu
                                naisjalgpallurite mode - yheksa
                                drugs are our mates mode - lualualualua
                                hemorroidide mode - raimo, mina
                                soengumode - raix
                                kuidas osta 10 krooniga kolm õlut mode - sen
                                spämmijate uber-super-mega-giga-mööblimajafoorum mode - jyrka
                                caab-caab, icca-caab mode - chobram

                                So there, uued moded paigas. Mõeldud tehtud.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X