320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi reformimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

    Ma ei tea, kas te ise aru saate, aga minu seostamine spämmimise ja mööblimaja ja maiteamillega on päris solvav.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

      Algselt postitas Darren

      Düsgraafia mode - vali suvaline JPH liige
      Õllekõhtude mode - mina ja martin

      So there, uued moded paigas. Mõeldud tehtud.
      Oi, ma kvalifitseerun kohe kahte kategooriasse. Kui meeldiv
      Aga ma taandan ennast juba enne kui keegi mu kandidatuuri esitama peaks.

      PS. Üks ühtlustamise ei on minu poolt, moded jah, logimata lugemine jah, kirjutamine ei. Jne.
      Supplies!

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

        Kuna minu nimigi läbikäinud siit siis palun minuga mitte arvestada.Foorumis käin põhiliselt ainult siis kui tööl olen ja enamuses olen täiesti vabatahtlikult tööl öösiti.Ja kui mul ikka mingi 7 vaba päeva on siis naljalt siia ei satu,kui siis korraks.
        Madalamate liigade modet on vist kõige raskem leida,mina näiteks ei tea viienda ühest tsoonist midagi ja sama ka ida ja lõuna tsoonidega.Üks kandidaat oleks (kohtunik) aga ta kipub ise vahest läbustama seal.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

          Esiteks) Mulle foorum sellisel kujul meeldib nagu ta on.See on tore,kui teemad mõistetavamaks ja konkreetsemaks muuta.Mõni võibla ei teagi,mis asi see greenday on.

          Teiseks) Eriti ei tahaks nagu kellelegi vaimne isa või Ema Teresa olla.Igaüks saab nii oma arvamust ilusti välja öelda ja lisandub ka postitajaid.Praegu on suur hulk kiibitsejaid,kes ise sõna sekka ei ütle,ei tea,mis nad kardavad.

          Kolmandaks) Ühinen taku arvamusega off topic\'u suhtes,s.t. kaheks-asjalik ja läbu.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

            Algselt postitas rohelineKonn
            ainult macca peab lubama, et ta ei ole liiga karm - tema madal valulävi on ju teadatuntud. aga ta ise ütles selle kohta väga kenasti - sekkuda tuleb siis, kui teisiti enam kuidagi ei saa.
            Tõsi ta on, et mõnikord olen siin vaieldes pisut sõgedaks kätte läinud, aga roppust ja koledust niisama taluda ka ei suuda.
            Kindlasti ei pea ma aga õigeks asjapulgana mingit isiklikku vihavaenu kanda - mõte tundub seda totram, et vähimalgi määral tunnen foorumist isiklikult ainult näputäit inimesi.

            Aga ma mõtlesin veel omalt poolt paar nime välja tuua: fitti kirjutised filmiteemadel teevad alati südame soojaks ja foorumis liigub ta tihedalt - võib-olla oleks just tema õige inimene seal off-topicus pisut tegutsema? Või siis tõepoolest Inglise jalgpalli juures.
            Ja vaikiv mees ning näiteks muu sport - miks mitte?

            Ah jaa: off-topicu kaheks muutmist ma ei poolda. Mida see selgemaks muudaks? Kontrollimatu läbu tuleks ju ka siis foorumist eemal hoida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

              Aitäh, McN, et arvad mind olevat võimeline hakkama saama nii vastutusrikka ülesandega nagu seda on off-topicu kantseldamine, aga ma siiski ise võtaks oma kandidatuuri maha. Tuuleveskitega sõdimine ei ole minu lemmiksport.

              Mis puutub inglise või muu euroopa jalgpalli, siis ma kardan, et mu teadmised kõnealustel teemadel ei ole piisavalt laialdased, paremaid kandidaate on lademes.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                Kuigi tegelikult ei oleks off-topicule alamfoorumi tegemine üldse halb idee. Näiteks sellise, kus kõik sprinter-postitajad saavad oma lemmikvärvi, lemmikbändi või toredaid linke ja pilte postitada ehk postita-ja-unusta foorum.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                  Paar päeva sai eemal oldud ja vahepeal sellised printsipiaalsed arutelud tekkinud. Põnev.... Suht positiivne, ma arvan. Mind näiteks häirib mitteavanevast lehest hoopis enam see, et aina raskem on ühtlase läbukihi alt mind huvitavaid teemasid üles leida ning nendeski kipub saasta kontsentratsioon tüütavalt kõrgeks tõusma. Siin eelnevaid postitusi lugedes on selge, et valdav enamik konstateerib mõttetu pläma aina suuremat osakaalu ja vajadust seda piirata. Portsule läbikäinud ettepanekutele oleks minu tagasihoidlik kommentaar selline:

                  * ei teemade standardiseerimisele isegi klubide vms tasandil. Struktuur on selles foorumis siiski suhteliselt kergesti haaratav, erinevaid alajaotusi on piisavalt vähe ja ülesehitus on suht-koht loogiline. Samas sack souness->fuck yeah teemadele (mida on aina enam ja enam) võiks mode käe ette panna kindlasti.

                  * jah modedele. Siinkohal on minu tugev soovitus moderaatorite määramisel hinnata nende võimet aru saada, mida konkreetselt tema haldusalasse jäävatel alamfoorumitel loetavuse/huvitavuse tõstmiseks vaja teha on. Osades (ntx Itaalia) on vaja lihtsalt sisu tekitada, asja nö elavana hoida, teistes ka läbu ohjeldada, st. hinnata, mida jätta ja mida mitte. Selge on see, et osad kasutajad, kes näiteks alamfoorumis aktiivset sõnavõttu suudaks organiseerida, ei pruugi teises osas seda \"kuldset keskteed\" tabada ja kalduvad oma rollis liialt ühte äärmusse, st. kas siis hullumeelsesse kustutamisse või vastupidi. Kokkuvõtteks: see, et keegi teemas väga tihedalt sõna võtab, ei pruugi tähendada, et ta modereerimisega hakkama saaks.

                  * off-topic... njaa.... kunagi olid ajad, kus Iraagi sõja jms teemadele sai foorumis oldud ajast ikka päris palju aega pühendatud. Nüüd paraku on alles vaid mõningad (needki suht kerged), kuhu ma sisse kiikan. Ja nendegi leidmine on \"teen päevas viis uut teemat\" suhtumise juures suht keeruline. Aga asi on loomulikult minus. Kui off-topicu kaheks löömine aitaks \"vana head aega\" tagasi tuua, siis oleks kahe käega poolt. Paraku millegipärast ma selles kahtlen.

                  Ega muud rohkem üle jäägi, kui eestvedajatele edu ja kainet mõistust. Muutusi on minu arust kindlasti vaja. Milliseid? Eks varsti näeb
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                    Algselt postitas jyriöö

                    * jah modedele. Siinkohal on minu tugev soovitus moderaatorite määramisel hinnata nende võimet aru saada, mida konkreetselt tema haldusalasse jäävatel alamfoorumitel loetavuse/huvitavuse tõstmiseks vaja teha on. Osades (ntx Itaalia) on vaja lihtsalt sisu tekitada, asja nö elavana hoida, teistes ka läbu ohjeldada, st. hinnata, mida jätta ja mida mitte. Selge on see, et osad kasutajad, kes näiteks alamfoorumis aktiivset sõnavõttu suudaks organiseerida, ei pruugi teises osas seda \"kuldset keskteed\" tabada ja kalduvad oma rollis liialt ühte äärmusse, st. kas siis hullumeelsesse kustutamisse või vastupidi. Kokkuvõtteks: see, et keegi teemas väga tihedalt sõna võtab, ei pruugi tähendada, et ta modereerimisega hakkama saaks.
                    Itaalias on väga kena sisu juba ja teinud suurima arengu viimase aasta jooksul.

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                      Mina võin täiesti vabalt hakata toimetama NHLi ja Snookeri teemasid.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                        Off- topic jääb nii nagu on, mattub saasta sisse, aga tekitada alamfoorum, kuhu mode lihtsalt asjalikud teemad ümber tõstab, et seal edasi rääkida nii kaua kuni teema asjalikuna püsib. Nö asjalikku alamfoorumi ei saa ise topikuid teha. Ehk siis mingil määral on lootus, et iga loll ei viitsi asjalikku alamfoorumisse liikuda.

                        minu kaks senti
                        308

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                          Algselt postitas mazz

                          Valimised kestavad kuni nädala lõpuni. Pühapäeval teen kokkuvõtted ja räägin enim hääli kogunutega läbi.
                          Lükkan otsustused edasi järgmise nädala keskpaika. Esiteks oma erakordselt tiheda ajagraafiku tõttu ning teiseks hulgaliste väljapakutud ideede tõttu, mis vajavad modede seas läbi arutamist (koosolek toimub esmaspäeva õhtul).

                          Nii kaua saate siis veel oma sõna sekka öelda..

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                            Kui keegi vastu pole, siis kandideeriks Inglismaa jalgpalli alafoorumi moderaatoriks.

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                              Algselt postitas mazz

                              Itaalia - Tanel (olemas), Maarek, Jasper, Devil
                              Olen Itaalia osakonna mode kunagi algusaegadel olnud. Ega ma nüüdki keelduks sellest positsioonist .
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                                Ma ka siis kirjutan, kes mu arust sobiks modedeks:

                                Meistriliiga - 17, Amadeus, Oll,
                                Eesti koondis - Priity, Ethan, Martin
                                Eestlased välismaal - Amadeus, Midfielder
                                Madalamad liigad - PraS, Amority, marcello
                                Noored ja naised - siim089
                                MTÜ Jalgpallihaigla - kojamees, jansa
                                Inglismaa -Skint, Martin, Sajets
                                Itaalia - Tanel, Maarek, Jasper, Devil
                                Saksamaa -saarlane
                                Hispaania - dannar, Barca-Freddy, daywalker
                                Muu Euroopa - fitti võiks olla, ta seal päris tihti kirjutab,
                                Euroopa karikasarjad - Siia küll ei tea kes sobiks
                                Üldine jalgpall - Sama mis eelmisega, ei tea kes sobiks
                                Suurvõistlused - mcnamara,
                                CM-i ja mängude sektor - zidane_5, Epic
                                Atribuutika ning kuulutused - kaala
                                Ennustusvõistlused -
                                Videod - kaala
                                Muu sport - marcello, Raivo
                                Off-topic - Ma arvan et siia sobiks RohelineKonn

                                See siis oli minu arvamus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X