320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi reformimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

    Ma vaatan, et on ka struktuurilisi muutusi tehtud nagu \"Meistri- ja Esiliiga\" alafoorum. Kas sel juhul on mõeldav, et tehakse ka Prantsusmaa ja ka Hollandi jalgpallile eraldi alafoorum? Luban siis võimalusel ka neisse sisuliselt pühenduda. Praegu kipub olema ebamugav \"muu Euroopa\" all kompamine... Lihtsalt mõte. On argumente?

    PS! Ja ka Venemaa alafoorum? Ehk sobiks see isegi omamoodi Eesti integratsiooniprojekti Populaarsuse üle siinmail kurta ju ei saa. Küsimus on ehk ainult kasutamise mugavuses.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

      Ongi juba märgata toimunud muudatusi, siiani on need meeldivad.

      Toetan Ethani mõtet teha alafoorum Hollandi jalgpalli jaoks.

      Aga millal tehakse teatavaks nende isikute nimed, kes on moderaatoriks saanud?
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

        Moderaatorite kandidaatidega hakkan \"läbirääkimisi pidama\" nädala keskel.

        Mis puutub Hollandi ja Prantsuse alamfoorumeid, siis ei usu, et need kuigi otstarbekad oleksid. Ka Saksamaa alamfoorumit on juba nutune vaadata, kui sinna postitatakse kord paari päeva jooksul. Miks luua teisi samasuguseid?

        Samas, kui Ethan oleks valmis nendes umbes samuti talitlema nagu Tanel hetkel Itaalias, siis võiks sellest asja saada. Ilma entusiastideta ei näi uute alamfoorumite avamisel aga mõtet.


        Ahjaa, intellektuaalsete teemade alamfoorumile võiksite normaalsemat nime ka pakkuda.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

          Algselt postitas mazz


          Ahjaa, intellektuaalsete teemade alamfoorumile võiksite normaalsemat nime ka pakkuda.
          pesa

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

            totsi teema tuleks kohe kindlasti \"intellektuaalsete teemade\" alla tõsta

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

              Macca ja teised?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                Algselt postitas mazz
                Mis puutub Hollandi ja Prantsuse alamfoorumeid, siis ei usu, et need kuigi otstarbekad oleksid. Ka Saksamaa alamfoorumit on juba nutune vaadata, kui sinna postitatakse kord paari päeva jooksul. Miks luua teisi samasuguseid?

                Samas, kui Ethan oleks valmis nendes umbes samuti talitlema nagu Tanel hetkel Itaalias, siis võiks sellest asja saada. Ilma entusiastideta ei näi uute alamfoorumite avamisel aga mõtet.
                Ma arvan, et igas lugupeetud jalgpallifoorumis on Prantsusmaa ja Hollandi liiga jaoks alafoorum On neid postitusi palju on - eks neid teki aja jooksul juurde ja kui hästi modereeritakse, saab äkki asjaliku sisu osaliseks kah. Ja kui pole postitusi iga jumala päev, so what? Saavadki silmad puhata ekraani jõllitamisest

                Minu puhul on muide tegemist Euroopa kümnekonna tugevama ning Eesti liiga entusiastiga (pluss eurosarjad). Neis teemades olen võimeline end kompetentsena tundma. Kuid telepilti ma näen vaid piiratud arv liigadest ning online-gossip-saite ma enamjaolt ei jälgi üldse, seega Taneli kombel entuasiastina ma neid alafoorumeid kindlasti üleval hoida ei suudaks. Eks kui tegemiseks peaks minema, prooviks mõnel muul kombel pühenduda neisse. Siis läheks ilmselt raskemaks ka seniste tippliigade alafoorumitest eemale hoidmine. Seega hoiatus (loodan, et eelkõige ikkagi soov/soovitus - vastavalt sellele kuidas vastu võtate) on antud

                Muide mu nick\'i ei ole tarvis suure tähega kirjutada. Kui lubate seda au, siis sooviksin oma nick\'i väikese algustähega

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                  Muide, miks te off-topicu probleemi rohkemate sticky staatustega teemadele (minu meelest lihtsamal kombel) ei lahendanud? On ju loogiline...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                    huvitav, mis teenete eest on toredate linkide ja piltide teemad saanud koha intellektuaalsete teemade seas?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                      Teate, koristage sisselogimisel see \"Kasutajanimi\" sealt ära nii et kursoriga sinna textfield\'ile liikudes mai peaks hakkama seda ise veel kustutama.
                      Paar suvalist näidet kah: Soundwave\'i sisselogimine või EMT otsing.

                      Lihtsalt... seda nimetatakse kasutajamugavuseks. Aitäh!
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                        see on hea, et foorumit saab ilma logimata lugeda nüüd aga väga suur probleem!!!! SAAB KA ILMA LOGIMATA FC SOCCERNETI KAUSTA!!! see viga tuleks kindlasti ära parandada.... ja võimalikuklt kähku.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                          ma arvan, et seda pold vaja avalikult mainida taku

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                            Algselt postitas taku*
                            see on hea, et foorumit saab ilma logimata lugeda nüüd aga väga suur probleem!!!! SAAB KA ILMA LOGIMATA FC SOCCERNETI KAUSTA!!! see viga tuleks kindlasti ära parandada.... ja võimalikuklt kähku.
                            My bad, sorry. Korras nuud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                              Soovitan kaaluda võimalust paigutada \"Intellektuaalsed teemad\" Off-topicust eraldiseisvaks alafoorumiks \"Mitmesugust\" all.

                              Ja nimeks võiks sel olla näiteks \"Asjalik arutelu\" või siis olgu asjaliku alafoorumi nimi \"Intelligents\" ja mitteasjalikul \"Intellikõnts\"
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                                Algselt postitas Scooter


                                Teate, koristage sisselogimisel see \"Kasutajanimi\" sealt ära nii et kursoriga sinna textfield\'ile liikudes mai peaks hakkama seda ise veel kustutama.
                                Paar suvalist näidet kah: Soundwave\'i sisselogimine või EMT otsing.

                                Lihtsalt... seda nimetatakse kasutajamugavuseks. Aitäh!
                                loll oled või? kui hiirega sinna peale klõpsid siis valitakse see kiri automaatsel ja sa võid oma nime sinna asemel kirjutada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X