320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi reformimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

    itaaliasse 4 moderaatorit, kuhu regulaarselt postitab ehk 15 inimest(4 neist saavad/on siis olema mod.-d) ja läbustamist kui sellist ei toimu ja off-topicusse sama palju, kus toimub enamuse ajast 9B klassiõhtu?
    itaalia valik on ok

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

      Ma mõtlesin, et ma ju kõiki teemasi väga aktiivselt ei loe, ning hääletan aint mõnda, kes võiks moderaatorid olla, aga ma arvan et kui kõik isegi ühe moderaatori kuskile välja pakuks saaks ka asja ju:

      Inglismaa: Sleepwalking
      Muu Euroopa Jalgpall: Zaeka (muidu võiks Neth ka olla, aga ta vist enam väga aktiivne postitaja pole)
      Atribuutika ja kuulutused: kaala
      Videod: kaala
      Off-topic: Sobiv oleks vist Roheline Konn

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

        Algselt postitas Karla


        Ma ka siis kirjutan, kes mu arust sobiks modedeks:

        Meistriliiga - 17, Amadeus, Oll,
        Eesti koondis - Priity, Ethan, Martin
        Eestlased välismaal - Amadeus, Midfielder
        Madalamad liigad - PraS, Amority, marcello
        Noored ja naised - siim089
        MTÜ Jalgpallihaigla - kojamees, jansa
        Inglismaa -Skint, Martin, Sajets
        Itaalia - Tanel, Maarek, Jasper, Devil
        Saksamaa -saarlane
        Hispaania - dannar, Barca-Freddy, daywalker
        Muu Euroopa - fitti võiks olla, ta seal päris tihti kirjutab,
        Euroopa karikasarjad - Siia küll ei tea kes sobiks
        Üldine jalgpall - Sama mis eelmisega, ei tea kes sobiks
        Suurvõistlused - mcnamara,
        CM-i ja mängude sektor - zidane_5, Epic
        Atribuutika ning kuulutused - kaala
        Ennustusvõistlused -
        Videod - kaala
        Muu sport - marcello, Raivo
        Off-topic - Ma arvan et siia sobiks RohelineKonn

        See siis oli minu arvamus
        Nagu ikka ja jälle ei tundu su arvamus - sinu arvamusena.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

          Meistriliiga - Oll
          Eesti koondis - Martin
          Eestlased välismaal - Midfielder paistab teemat tundvat.
          Madalamad liigad - Parem ei paku kedagi.
          Noored ja Naised - Nõustun teistega. Siim089
          Jalgpallihaigla - Sen

          Inglismaa - Väga suure postituste hulgaga alamfoorum. 2-3 modet vähemalt sinna. Skint, fitti ja keegi veel.
          Itaalia - Tanel saab väga hästi hakkama oma tööga. Sinna alamfoorumisse pole minu arust rohkem kedagi vaja. Kui siis üks kahest, kas Maarek või Devil.
          Saksamaa - Eriti ei loe seda alamfoorumit, kuid Aramis tundub päris asjalik.
          Hispaania - Sama mis Itaalia kohta, ehk siis piisaks praegusest. Kuid kui dannar tunneb, et vajab abi siis ehk daywalker.
          Muu Euroopa - dreyd
          Euroopa Karikasarjad - See kellel soovi ja pealehakkamist on. Ilmselt ei teki tal ka palju tööd. Lihtsalt vaadata, et õige hooaja teemadesse postitatakse jne.

          Üldine jalgpall - Keegi aktiivsetest vanematest liikmetest. Eriti tööd ei nõua, kuna sealt pikki arutlusi pole oodata.
          Suurvõistlused - Mcnamara.
          CM-i ja mängude sektor, Atribuutika ning kuulutused, Ennustusvõistlused, Videod - Ei näe põhjust, miks nendes alamfoorumites peaks keegi korda looma.
          Muu sport - marcello
          Off-Topic - Kuna kandidaatidest üks sai bänni jääb üle rohelineKonn.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

            Täna vaatasin huvi pärast \"Noored ja naised\" alafoorumisse ning peaks ära märkima, et sinna oleks hirmsasti moderaatorit vaja. Vähemalt esimeselt lehelt võiks küll peaaegu kõik teema ära kustutada.

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

              Peaaegu on väga karmilt öeldud. Ma ütleks, et pigem maybe mõned, aga samas pole ka kõiki lugenud.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                Okei, võib-olla oli jah veidi karmilt öeldud, aga viimane teema on seal ikka eriti idiootne:

                1991. a sündinute Dream Team ? ›› Autor: seatüra

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                  Minu nimi on ka siit Hispaania foorumiga seoses läbi käinud aga kui isegi tuleks mingi pakkumine siis ma lükkaks selle vist tagasi sest ei sooviks olla see inimene, kes ütleb kust läheb mingi piir ja kust mitte ning ega teadmised hispaania jalgpallist pole ka ei tea mis säravad. Muidu antud foorumis on kõige asjalikumad inimesed vast Dannar, Barca-Freddy, Lorenzo ning ek(sry kui mõni nimetamata jäi). Aga kõik neist vist pole igapäevased foorumi külastajad.

                  Endale meeldiks muidu kui tekitataks juurde foorumisse üks suur alateema, kus käiks jutt bettimisest(kihlvedudest maakeeli vms ). Ma muidugi ei tea kui paljud siinsetest külastajatest panustavad aga kui oleks ka teisi soovijaid siis nüüd oleks õige aeg sellest soovist märku anda kui huvi on. Selle alateemaga oleks aga see värk, et see ei tohiks olla loetav kõikidele. Pole vaja, et juba a la 12 aastane jõmpsikas siin vaataks kihlvedusid puudutavaid topicuid ning hakkaks juba selles eas mõtlema et ai kuidas ma teeniks kui mul ainult vanust oleks.
                  Ma juba vaikselt aiman, et see idee ei leia väga sooja vastukaja aga vähemalt rääkisin selle ära ja ma arvan, et soccerneti portaal võiks sellega kaasa minna küll kuna kogu see panustamise teema muutub Eestis aina ja aina populaarsemaks nagu üldse kogu maailmas.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                    * Olen nõus, et MODe on vaja. Mõtetud teemad on vaja ära koristada.
                    * Temapealkirjade ühtlustamine pole kuigi vajalik, väike leidlikus kulub ära. Täitsa rõvedad võiks küll ära muuta, aga näiteks see Chukotka oli päris andekas...
                    * Lugeda võiks foorumit ka ilma sisse logimata, kirjutada mitte. See tõmbaks huvi ka väljaspoolt ning foorumi sisu ärgitaks \"külalisi\" logima, kui nad leiavad endi jaoks piisavalt intreegse teema, kuhu postitada. Paljude jaoks on igasugune registreerimine lihtsalt tüütu tegevus, mis hooletul ümberkäimisel toob kaasa palju rümpsposti.

                    Annan ka hääle mõne foorumi Modi kandidaadile:
                    Meistriliigi: Martin, Ethan, Eestimees
                    Inglise liiga: Sleep Walking, McNamara
                    Eestlased välismaal: Martin, Karla,

                    Muid teemasi suurt ei järgi, ei oska midagi arvata.
                    Offtopicust niipalju, et kuna ise sealt reeglina midagi ei otsi, siis pole ka vahet, kas seal korda hoitakse. Vaatan vaid neid teemasi, mis ilmuvad Soccerneti koduka 5 aktiivse teema sees.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                      kuna ka minu ilus nimi on siit kandidaatide seast läbi käinud, siis pean vajalikukuks deklareerida: Teie usaldus on küll südantsoojendav, kuid kahjuks pean oma kandidatuuri siiski taandama. Põhjuseks pole sugugi mitte ideoloogilised dilemmad - küll ma selle piiri ikka kuhugi tõmbaks. Lihtsalt ei ole seda aja-surssi. Et aga postitus läbinisti negatiivne poleks, siis tõstaks üles SheepWalkingu kandidatuuri kaheks jagatava OT modereeritavale poolele.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                        rK ettepanekust inspireerituna alustan oma valimisplatvormi tutvustamist sellega, et teemad, mis leiavad minu heakkiitu oleksid näiteks järgmised

                        \"eesti kolmanda kvartali majanduskasv on 10,8%\"
                        \"värske euroopa liidu liikmesriigi eelarve (2006. aasta riigieelarve kontekstis)\"
                        \"euroopa liidu finantsperspektiiv ja tony blairi visiit tallinnasse\"
                        ... ühesõnaga saate aru.

                        sellega kahandan off-topicu (mõttetute) postituste arvu kiirelt nullini. tegelikult pange keegi, kes on rohkem pühendunud ning kellele läheb OT rohkem korda. eston näiteks.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                          Algselt postitas rohelineKonn
                          Et aga postitus läbinisti negatiivne poleks, siis tõstaks üles SheepWalkingu kandidatuuri kaheks jagatava OT modereeritavale poolele.
                          Algselt postitas SleepWalking
                          tegelikult pange keegi, kes on rohkem pühendunud ning kellele läheb OT rohkem korda. eston näiteks.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                            Kahju, et inimesed järjepanu vastutusest kõrvale hiilivad. Pole mõtet lootagi, et asjad iseenesest paraneksid. Kurb.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                              ma võin kogu foorumit modereerida..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Kahju, et inimesed järjepanu vastutusest kõrvale hiilivad. Pole mõtet lootagi, et asjad iseenesest paraneksid. Kurb.
                                einoh aga sa saad ju aru, et see eeldab suht palju aega. inimesed, kes kiiremat sorti päevadel ei jõua sageli tööpäeva jooksul lehtegi lugeda ei sobi OT modeks. eriti koolivaheaegadel, kus läbu algab vahetult pärast piimaga kaerahelveste söömist.

                                kui foorum minu ennastsalgavaid teeneid siiski vajaks, siis võiksin teoreetiliselt modereerida mõnda muud teemat. sellega on taaskord see häda, et need paar teemat, mida ma regulaarselt loen, on juba suht kvaliteetselt kaetud.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X