320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi reformimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

    Algselt postitas eston maravilha
    Algselt postitas Scooter
    Teate, koristage sisselogimisel see \"Kasutajanimi\" sealt ära nii et kursoriga sinna textfield\'ile liikudes mai peaks hakkama seda ise veel kustutama.
    Paar suvalist näidet kah: Soundwave\'i sisselogimine või EMT otsing.

    Lihtsalt... seda nimetatakse kasutajamugavuseks. Aitäh!
    loll oled või? kui hiirega sinna peale klõpsid siis valitakse see kiri automaatsel ja sa võid oma nime sinna asemel kirjutada
    Ise oled loll! Miks ma pean tegema topeltkliki, kui saaks ka ühega, ahh?!

    Pealegi ma eeldan, et olen sellistes küsimustes sinust pädevam.

    EDIT: Sa projekteeri oma maju edasi ja mine 9\'ndale korrusele trepist - mina tahan liftiga sõita!
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

      ma ei rääkinud topeltklikist jobu..

      ja kui sa nii pädev oled, siis miks sa kasutad IE\'d?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

        Algselt postitas eston maravilha
        ma ei rääkinud topeltklikist jobu..

        ja kui sa nii pädev oled, siis miks sa kasutad IE\'d?
        Küsi nüüd veel, et miks ma kasutan 1600x1200 resolutsiooni.


        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

          Algselt postitas eston maravilha
          ja kui sa nii pädev oled, siis miks sa kasutad IE\'d?
          Ja ma olen veel nii pädev, et võin töö juurest FF\'ga sisse logida Silveri nimega!

          Sorri Sillu, ma enam ei tee...


          Scoodi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

            Algselt postitas ethan



            Ma arvan, et igas lugupeetud jalgpallifoorumis on Prantsusmaa ja Hollandi liiga jaoks alafoorum On neid postitusi palju on - eks neid teki aja jooksul juurde ja kui hästi modereeritakse, saab äkki asjaliku sisu osaliseks kah. Ja kui pole postitusi iga jumala päev, so what? Saavadki silmad puhata ekraani jõllitamisest
            Mis teised asjast arvavad? Põhimõtteliselt see kellelegi paha ju ei tohiks teha, aga siis tekib see küsimus, et kuhu tõmmata piir. Et kui Hollandi või Venemaa liiga on, siis miks ei võiks olla Taani või Portugali jne.

            Igatahes, kui ka teised foorumlased Prantsusmaa, Hollandi ja Venemaa liigade alamfoorumid heaks kiidavad, siis ei ole probleemi see käiku lasta. Otsene demokraatia, nagu ikka...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

              Algselt postitas mazz


              Algselt postitas ethan



              Ma arvan, et igas lugupeetud jalgpallifoorumis on Prantsusmaa ja Hollandi liiga jaoks alafoorum On neid postitusi palju on - eks neid teki aja jooksul juurde ja kui hästi modereeritakse, saab äkki asjaliku sisu osaliseks kah. Ja kui pole postitusi iga jumala päev, so what? Saavadki silmad puhata ekraani jõllitamisest
              Mis teised asjast arvavad? Põhimõtteliselt see kellelegi paha ju ei tohiks teha, aga siis tekib see küsimus, et kuhu tõmmata piir. Et kui Hollandi või Venemaa liiga on, siis miks ei võiks olla Taani või Portugali jne.

              Igatahes, kui ka teised foorumlased Prantsusmaa, Hollandi ja Venemaa liigade alamfoorumid heaks kiidavad, siis ei ole probleemi see käiku lasta. Otsene demokraatia, nagu ikka...
              mulle meeldiks hoopis alajaotus Eesti jalgpalli all, kus igal maakonnal oleks oma teema, aga see vist ei ole enam eriti oluline, kuna liigati on asi vist enam-vähem juba toimiv.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                Algselt postitas mazz
                Mis teised asjast arvavad? Põhimõtteliselt see kellelegi paha ju ei tohiks teha, aga siis tekib see küsimus, et kuhu tõmmata piir. Et kui Hollandi või Venemaa liiga on, siis miks ei võiks olla Taani või Portugali jne.
                Isiklik huvi väga suur ei ole. \"Muu Euroopa jalgpall\" on küllalt hästi toiminud minu meelest.

                Pigem olen tundnud puudust euroopavälist jalgpalli puudutavast alamfoorumist. Kauged maad ja liigad said just seetõttu paigutatud üldise jalgpalli alla. Aga huvi teiste kontinentide jalgpalli vastu MM-i välisel ajal piirdub vist õige väheste huvilistega.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                  Skandinaavia/Põhjamaa vutt, a la?
                  Balkanimaa vutt?
                  Madalmaade vutt?

                  Kirjuks läheb vist?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                    Kindlasti oleks huvi suurem ja tekiks diskussioon kui mujalt mandrilt oleks mängudest pikemad ülevaated või muud huvitavat juttu.Näit. Qatari liiga peaks ju nostalgiat tekitama.Aga kui ainult skoorid ja tabeliseisud sinna panna jääb magedaks minu meelest.
                    Prantsuse ja Hollandi alafoorumi vastu poleks midagi.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                      Algselt postitas marcello

                      Näit. Qatari liiga peaks ju nostalgiat tekitama.
                      Jaa, oh neid aegu, mil veel sealses liigas kõik ringi sibasime ja skoorisime...
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                        Ma pidasin küll mõndasid vanu staare silmas aga mis sa koomikutega ikka teed...
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'


                          minu meelest oleks targem panna praegused \"Püsivad teemad\" Off-topicu alla ja kogu muu saast mis püsivatesse ei mahu, asetada \"Püsivate teemade\" kataloogi ning nimetada see ümber Saastaks või Crapiks või milleks iganes

                          praegu tundub kuidagi keeruline see tee peamiste off-topicu teemade juurde.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                            Algselt postitas ek



                            minu meelest oleks targem panna praegused \"Püsivad teemad\" Off-topicu alla ja kogu muu saast mis püsivatesse ei mahu, asetada \"Püsivate teemade\" kataloogi ning nimetada see ümber Saastaks või Crapiks või milleks iganes

                            praegu tundub kuidagi keeruline see tee peamiste off-topicu teemade juurde.
                            toetan kahe käega
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                              Elagu noored ja naised
                              Ma uurisin siin eelnevaid postitusi ja vaatan, et minu nime on ka mainitud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Foorumi reformimine\'

                                elagu noored naised!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X