320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulge, aga kus ikka teiste fotoaparaatide jäädvustused on?

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Ei, selle suutsin ära lappida. Aga toonaseks naiseks muutus asi eelmiste suvepäevade järel, kuna siis viskas mõnel minu joomine üle
      Sa ju ei joo

      Aga kaala pani ka pilte ülesse, kuid naljanumber,et ta kümnendik aint ülesse lasi.

      Kommentaar


        kuhu pani need?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          kuhu pani need?




          mind õnneks pildil pole.

          Kommentaar


            Head pildid!

            Diana on muidugi rämedalt ilus ja no WTF Saarlane joob Walterit?

            Kommentaar


              imelik, mind pole ka ühelgil pildil
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                hea, et mind pole. krt kes üldse pildile jäid? aijaa, vahepeal vajusid ju mingid vellod naabermajast peale ja andsid märdile türpi ning sebisid teele ära. nii ta läks
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  naabermaja vellod tahtis üritust ja tantsu teha pärast poole
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Head pildid!

                    WTF Saarlane joob Walterit?
                    see ju kurat 8 kraadine ka veel :S
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      tänud kaala ja PraS

                      minu lemmikpildiseeria on fotod 79-85. see räägib kohe nagu loo...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        tänud kaala ja PraS

                        minu lemmikpildiseeria on fotod 79-85. see räägib kohe nagu loo...
                        Annan Soccerneti Pohmakunni krooni rõõmsa südamega väärilisele järglasele üle.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Hea, et ma ühelegi pildile ei jäänud.

                          See sinise särgiga ohmoon oli mingi tundmatu külaline, kelle hommikul murult leidsime.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Hea, et ma ühelegi pildile ei jäänud.

                            See sinise särgiga ohmoon oli mingi tundmatu külaline, kelle hommikul murult leidsime.
                            Kaala on üldse mingi vale peo pildid üles pannud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Hea, et ma ühelegi pildile ei jäänud.

                              See sinise särgiga ohmoon oli mingi tundmatu külaline, kelle hommikul murult leidsime.
                              Hmk!

                              Leidsin siis ka Soccerneti suvepäevade teema taas ülesse. Mine kanni mis pildid. Ma vist nõnda pilditu , kui sm.Mazz seal, olin viimati mingi kolmeteist aastaselt , kui vanaema tahtis mulle koju lausa vaat et kiirabi järgi kutsuda, kuna poiss pidavat oksendama nii mis kole ja et mida mina vanainimene nüüd siis tegema hakkan, kui poiss mul käte vahel ära tahab surra... Hiljem muidugi kui ise vanemaks ja targemaks sain, siis sain juba ise aru, et ei seal kiirabi aita miskit..tuleb üksnes peale võtta.. Mazzi tervise huvides ma loodan, et Teil oli vaesele mehele midagi ikka peale anda


                              Ja nõustun kaasfoormlastega preili Diana osas. Nagu aru saan, siis kahjuks on enampakkumise aeg küll läbi, aga nendin siiski, et ma oleks kah ühe koidula, (või oota , tegelt arvestades seda et täna oli just palgapäev , siis juba pigem kaks koidulat) Dannarile kandnud
                              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                naabermaja vellod tahtis üritust ja tantsu teha pärast poole
                                Mind üritasid nad karaokega võluda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X