320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    ma ei tule, kardan lõuksi saada ja naine ei luba

    Kommentaar


      #62
      Dannu on poksija, ta kaitseb sind

      Kommentaar


        #63
        Kas keegi tuleb suvepäevadele autoga? Oleks vaja kellegi auto pagasiruumi paigutada A. Le Coqi sponsoreeritud õllekastid. Käe otsas saab ilmselt olema tiba ebamugav vedada... :/

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Dannu on poksija, ta kaitseb sind
          Tännnnu oli, mitte ma, damn.

          Kommentaar


            #65
            Ah, persse. See pidu on telkides? Ma jätan siis ikka vahele!

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Ah, persse. See pidu on telkides? Ma jätan siis ikka vahele!
              Seal on vist võimalik raha eest voodikoht ka kuskil onnis muretseda. Ma igatahes kaalun seda varianti.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                #67
                Nonii, kõigile suvepäevalistele homsest ja ülehomsest plaanist siis natuke.

                Kõigepealt kogunevad Tallinnast tulevad inimesed umbes 14.30 Balti jaamas. Saate kokku seal üksteisega, tunnete ära, võtate asjad selga ja lähete kell 14.42 väljuva rongi peale. Tunni aja pärast maandute oma kodinatega Aegviidus ja jalutate kõik koos sealt meie peatuspaika. Tartu inimesed on eriti varajased ja saavad Tartu raudteejaama juures kokku juba umbes 07.20 ning lähevad siis koos 07.34 väljuvale rongile. Tartlased jõuavad kohale kõvasti enne pealinlasi ning sisustavad oma aega Aegviidus vastavalt soovile. Kes tahab, tuleb siis kohale hilisemate rongidega, autodega, jalgratastega vms. Rongijaamast on puhkebaasi paar kilomeetrit mõnusat jalutamist, aga kui keegi tunneb, et ei vea omal jõul kuidagi välja, on võimalik (lisatasu eest) vastu tellida buss.

                Igatahes. Kui oleme kõik ilusasti puhkebaasi jõudnud, paneme kaasasolevad telgid üles ja teeme grillahju tule. Seejärel hakkame mängima! Mida täpselt, näete kohapeal!
                Alates umbes kella üheksast toimub saunatamine. Saun on praegu tellitud kolmeks tunniks, aga kui on rohkem huvi, võib lisatunde kamba peale juurde osta (200 eek/h). Selle kõige ajal ja vahepeal sööme ühiselt ja tutvume üksteisega.

                Hommikul peavad ellujäänud omavahel maha ühe tõsise spordilahingu! Mingi osa süüa ostame ilmselt me ise kaasa, aga ainult selle toidu peale lootma ei soovita igaks juhuks jääda.

                Kaasa soovitame kõigil võtta saunaasjad, süüa-juua, soojad ja igaks juhuks vihmakindlad riided (sportimiseks ehk ka vahetusriided), magamiskoti, telgi (seda võib kamba peale jagada), aga on võimalik osta endale 150.- eest ka voodikoht. Ja ilma hea tujuta me teid lihtsalt üritusele ei lase.

                http://www.aegviidupuhkebaas.ee/Aegv...hinnakiri.html Siit leiate veel igasuguseid asju, mida on kohapeal võimalik juurde osta.

                Ilmataadiga on kõik räägitud, nii et ärge üldse muretsege!

                Hetkel on osavõtutasu maksnud Mikk4, Mannu, wiiner, norsk, PraS, Mikusiku, Evu, Saarlane, mari929, nurmalna, LauraM. Lisaks on lubanud tulla Diana, meesmuiste, norsk ja dannar. Loodetavasti näeme Aegviidus ka kasutajaid Silver, Angelo Nerazzurro, Felipe, kaala, eston, jazzjansa, IndrekL. Kõik teised ka kiiresti-kiiresti tegutsema!

                Igaks juhuks lisan ka Tallinna-inimeste kontaktisiku mazzi telefoninumbri: 58588354
                Tartlased võivad vajadusel ühendust võtta minuga numbril 53455655.
                Last edited by mazz; 31.07.09, 15:41.

                Kommentaar


                  #68
                  kes mind oma telki lubab?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #69
                    Tüdrukud lubavad, kui sa ilusti küsid.

                    Kommentaar


                      #70
                      mina kahjuks ei tule. üritage ilma hakkama saada.

                      Kommentaar


                        #71
                        Dannar ja Eston, mis lahti?
                        Või kardate hoopis, et läheb lahti?!
                        Minge ikka!!!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          kes mind oma telki lubab?
                          Mina luban, aga telk peab sinu oma olema

                          Kommentaar


                            #73
                            Kui kellelgi telgis veel vabu kohti, siis võite teada anda (A)

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                              Kui kellelgi telgis veel vabu kohti, siis võite teada anda (A)
                              Nüüd läheb kakluseks! Rindadega olend, kes pole Eston, enda telgis!

                              Kommentaar


                                #75
                                Ma avasin tund aega tagasi esimese õlle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X