320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas skint Vaata postitust
    Mismõttes, Matu käis kohal? Enne ei usu, kui tõestust näen...
    skint ja kus sina olid?

    Kommentaar


      Jõudsin ka lõpuks koju, Aegviidu-Tallinn-Paide, suht mõistlik tee! Aga nii räiget pohmakat, kui täna hommik oli Mazzil, pole minu silmad enne näinud, mees värises ja laubal oli külm higi, aga hakkama ta sai, varsti peaks viimane kangelanegi kodus olema!

      Kommentaar


        Algselt postitas Diana Vaata postitust
        Mis ma oskan öelda, umbes öösel kella kolmeni olin vist üks kainematest inimestest.
        meid oli 17, sinust kella kolmeni olid kainemad järgmised inimesed (subjektiivselt ja silma järgi otsustades): viis karsklast (meesmuiste, Mari, Teele, Mikk4 ja mina), siis veel LauraM, Maire (vähemalt nemad tundusid), niikuinii keegi veel KAhjuks läksin ma siis magama ja ma ei oska öelda, et millega sa hakkama said ja mida sa seekord üle hoovi hõiskasid.

        Kommentaar


          Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
          Jõudsin ka lõpuks koju, Aegviidu-Tallinn-Paide, suht mõistlik tee! Aga nii räiget pohmakat, kui täna hommik oli Mazzil, pole minu silmad enne näinud, mees värises ja laubal oli külm higi, aga hakkama ta sai, varsti peaks viimane kangelanegi kodus olema!
          Kuda noorsandi ülahuul tundus? Noh, see türgi jalgpalli latakas.
          E: esialgset postitust on ühe teatud neiu tungival nõudmisel tunduvalt muudetud.

          Kommentaar


            jah, tuleb tõdeda, et päris head suvepäevad olid. tänud korraldaja teelele ja kohalolijatele ning loomulikult suur sponsor A LE COQ'ile.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Ma ütlen ka, et senisest kolmest kohalkäidust on senine kõige toredam olnud. Kanuusõit oli iseenesest toredam, aga üldine teema.

              Kommentaar


                ja mina ei saanud lõpuni aru ja ei saa ka siiani, et kes kohalolnud tüdrukutest kellega käis ja kes olid vabad ja vallatud või oli kellelgi veel kuskil mujal mees olemas jne. Jube keeruline oli. Saarlane ja nurmalna ja teisedki segasid ikka nii palju seal kaarte, et kirju hakkas silme eest.

                aga tegelikult ootan veel ka pilte!

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  ja mina ei saanud lõpuni aru ja ei saa ka siiani, et kes kohalolnud tüdrukutest kellega käis ja kes olid vabad ja vallatud või oli kellelgi veel kuskil mujal mees olemas jne. Jube keeruline oli. Saarlane ja nurmalna ja teisedki segasid ikka nii palju seal kaarte, et kirju hakkas silme eest.
                  Mina sain näiteks sellest täitsa kenasti aru. Aga Saarlane oli ikkagi tasemel jah, vihjeks, et kui olete näinud isast uljast ja kiimas koera, siis selle pealt võite edasi mõelda, et milliseid trikke ta mõne tüdrukuga tegi. Nurmalna kasutas seda vana "olen rahulik ja viisakas inimene, kellele meeldib sinuga rääkida"-taktikat ja see mõjus kontrastina vist täitsa kenasti.

                  Kommentaar


                    soccernet.ee naised on lohakad?

                    Kommentaar


                      Viimane kangelane on lõpuks kodus ja ei suuda veel kõike läbielatut hoomatagi. Ameerika jalgpall, tavajalgpall, Türgi jalgpall ja võrkpall hoolitsesid selle eest, et olen siiamaani üle keha valudes. Peaks vähem sporti tegema!

                      Muidu oli tore, aga ma ei ole veel päris kindel, milline osa mälestustest hallutsinatsioonide kategooriasse kuulub. Igatahes naerda sai kõvasti ja see ongi kõige olulisem.

                      Head ööd!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Evu Vaata postitust
                        eika parim lause oli ikka see - "ma olen niivõrd hetero-vend, et piff kutsub telki, aga ma lihtsalt ei lähe"
                        salvestame

                        Kommentaar


                          Need muljed tunduvad küll väga head olevat, kunagi peaks ise ka sellisele üritusele kohale vedama kui just lubate

                          Kommentaar


                            Ma ärkasin ja telekas mängis. Kas ma ka käisin suvepäevadel?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas skint Vaata postitust
                              Mismõttes, Matu käis kohal? Enne ei usu, kui tõestust näen...
                              Tunnikese veetsin, rohkem ei kannatanud. Jubedad joodikud olid seal. Ja nüüd loen, et isegi Diana on jooma pandud. See maailm on hukka minemas.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Tunnikese veetsin, rohkem ei kannatanud. Jubedad joodikud olid seal. Ja nüüd loen, et isegi Diana on jooma pandud. See maailm on hukka minemas.
                                Mina olin Diana eest kaine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X