320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Mine vaata seda pedede teemat, kus ta homofoobitseb. Seal on ta reit olemas.
    Oi aitäh, sain. Ole sa tänatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Oi aitäh, sain. Ole sa tänatud.
      ja oled nüüd õnnelik? ma ei käinudgi seal ju tegelt, arvan et pole mõistlik sinna minna kui niikuinii suht eelarvamus must!

      Kommentaar


        See on ju pohhuii, mida teised sinust arvavad. Iga inimene midagi vihkab, sina vihkad pedesid, mina vihkan tiblasid. Pohhui ju,

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          See on ju pohhuii, mida teised sinust arvavad. Iga inimene midagi vihkab, sina vihkad pedesid, mina vihkan tiblasid. Pohhui ju,
          Ma ka tiblasid, mul ongi poh mi mmust arvatakse aga lih. lamp olla seal ntks. kui ma ei tea kui kõik arvavad et ma olen ma ei tea kes

          Kommentaar


            Jou, Mazz, teeks nii, et suvepäevade teema ei saaks mingi eee tüübi enesenäitamise kohaks jälle. Palun lase viis viimast postitust (k.a. minu oma) maha.

            Kommentaar


              grupipilti ei teinud? Kirjutage nimekesed ka juurde. Muidu väga lahedad pildid. Ehk saan ka järgmisel aastal tulla.

              Kommentaar


                Ahh, las legend elab. Kellest me siis järgmistel suvepäevadel räägime õhtu otsa.

                Kommentaar


                  ma ootaks kaala pildid ka veel ära, sealt tuleb päris huvitavat kraami.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    mikk, kas neid pilte kuhugi mujale ei ole veel võimalik üles laadida? pole ise Orksis ja sestap neid vaadata ei saa...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      mikk, kas neid pilte kuhugi mujale ei ole veel võimalik üles laadida? pole ise Orksis ja sestap neid vaadata ei saa...
                      kuna minu internet toetub rattas jooksvale hiinlasele, kes pidevalt lõõtsutab, siis keegi hea inimene võiks Orkutist need pildid endale arvutisse tõmmata ja kuhugi mujale üles panna, aitäh
                      AILTON

                      Kommentaar




                        Aga Mikk pane ikka nimed juurde. Ma tunnen saarlase, dannari, mehhanisaatori, diana ja teele ära aga teised on kole võõrad näod

                        Kommentaar


                          mehanissaatorit polnud ma olen kõige kiilakuselt teine vend peale mikknelja.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Äkki ta pidas Kaalat mehhakaks?

                            Kommentaar


                              Mina näiteks arvasin, et mehhanisaator on see pooli särgis vend.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Mina näiteks arvasin, et mehhanisaator on see pooli särgis vend.
                                Haa, Kaala!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X