320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    umbes neljandikul aastast oleks üritus mõõduka väntamise kaugusel,

    praegu aga roogin lahemaal kalavõrkusid.

    (väga oluline informatsioon teile.)

    lusti!

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      ok, liitun ka teiega siis
      Tuled nagu pimp aegviidus kahe naiskaga maha, vaat, et kohalike käest kolakat ei saa

      Kommentaar


        #93
        Pidu sai läbi ja nüüd on aeg siin mersu tagaistmel kõike seda meenutada.
        Kohal oli 17 inimest, mis on mitteametlik soccerneti suvepäevade rekord.
        Kohal oli viis naisisikut, mis ajasid nii mõnelgi nooremal foorumlasel vere keema. Tervitaks siin eelkõige Humping'n'howling Saarlast, kes jäi küll ebasaarlaslikult kuivale. Samas olid noored mehed väga ühekülgsed, nimelt oli meil viis kena neidu kambas, aga kõik nad tiirlesid Mari ümber (Teele ümber ka). Diana jäi nii näiteks täiesti üksi ja kurvaks ja jõi Mazziga viina.
        VEel kiidaks Mehhanisaatorit, kes hoolimata kurjadele postitustele foorumis osutus väga sõbralikuks meheks ja ei andnud isegi Kaalale homovärgi pärast türpi, kuigi ausalt öeldes oleks seda nii mõnigi tolerantsem mees tegema.
        Purjus tüüpe ei maini, aga mainiks ära kaks imelist asja allakirjutanud puhul - Dannar ei joonud mitte tilkagi ja seetõttu ei ilmunud välja ka Ruud van Dannarit, ethk krissule sarnaselt jäin ma kuivale (aga eelkõige jalkaväljakul).

        Kommentaar


          #94
          Käisin minagi ja sai siis erinevalt dannarist kaks väravat skooritud millest ka üks mega skilliline.Aga päeva värava autor oli eika. ML ma sellist kolli pole näind igatahes

          Lõbus ja vinge oli igatahes. Seekord olin ma dannar kaks, kuna skoorisin vutimängusd kaks kolli ja uinak saunalaval.

          Karli ole meie selle suvine geipoiss, kes ka lõpuks unustas hetero autosse rahakoti.

          Helistasin ka just Mazzile ja äss oli veel ikka vist kõveras ja muljetas,et nurmalna ja Mikk4 aitavad veel tal pohmakast jagu saada

          Muideks. Millal kaala oma riided oksjonile paneb ?

          Kommentaar


            #95
            Sõbrad, mina tänan!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Sõbrad, mina tänan!
              Ma arvan,et meie neli isikut täname sind hea küüdi eest. Loodetavasti ka kaala sai rahakoti kätte

              Kommentaar


                #97
                üks asi veel. Auhindu välja ei jagatud Siimu paha.

                aga ma poleks uskunud,et eika võib naljakas olla. Tavaliselt ju Juventuse fännid on jõle tõsised. Nagu näiteks Siim ja Karli. Siukesed tagasihoidlikud.

                Nagu ka Silver

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Loodetavasti ka kaala sai rahakoti kätte
                  kella 15:53e seisuga pole ta veel sellele järgi jõudnud

                  aga ootan pilte! eriti Dianast telgis!

                  Kommentaar


                    #99
                    Märkmed suvepäevadest:
                    -Ma olen nii paksuks läinud, et püksid lagunesid jalga ära. Peaks dannari dieeti proovima.
                    -Diana ja mazz on üksteise kaisus magades übernunnud
                    -Poole platsi pealt käärlöögi sisselöömine on võimalik.
                    -Järgmine kord kõrvetan Must Q plaadi, et Steiv ei saaks sültmuusikat lasta
                    -Iga 15 minuti tagant tehti Mehaniisatori nalju- see mees on klassika
                    -Ma ei mäleta, millal mul viimati nii sitt oli hommikul olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Märkmed suvepäevadest:
                      -Ma olen nii paksuks läinud, et püksid lagunesid jalga ära. Peaks dannari dieeti proovima.
                      -Diana ja mazz on üksteise kaisus magades übernunnud
                      -Poole platsi pealt käärlöögi sisselöömine on võimalik.
                      -Järgmine kord kõrvetan Must Q plaadi, et Steiv ei saaks sültmuusikat lasta
                      -Iga 15 minuti tagant tehti Mehaniisatori nalju- see mees on klassika
                      -Ma ei mäleta, millal mul viimati nii sitt oli hommikul olla.
                      Kus sa magasid üldse?

                      Kommentaar


                        Kaasa võetud telgis, kaala ja mazzi ja Dianaga, vist. Äkki oli kedagi veel või siis osad inimesed vastupidi põgenesid mu norskamise peale minema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Kus sa magasid üldse?
                          kui mina magama läksin olid eika, kaala ja teineteise kaisus mazz ja Diana kõik ühes telgis. eika põhitsitaat oli, et ärge mu telki ära lõhkuge, mul endal on pohh aga naine saab jube kurjaks, aga ümber võite huiata nii palju kui tahate ja seda ka tehti.

                          kõrvaltelgis, mis vist kuulus mazzi õele nagu aru sain, püüdis uinuda Saarlane kuni hetkeni mil see häbiväärselt kehvasti püstitatud majake kokku kukkus. Saarlane ei teinud seal sees alul välja, aga hiljem otsis pikalt paaniliselt väljapääsu, mida ta aga ei leidnud ja ei leidnud. See vaatepilt ei unune niipea

                          kui midagi veel pärast kuute hommikul muutus, võite täpsustada

                          Kommentaar


                            Türgi jalgpalli suhtun ma tulevkus tunduvalt suurema ettevaatusega.
                            A muidu oli täitsa tore üritus. Teinekordki.

                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Helistasin ka just Mazzile ja äss oli veel ikka vist kõveras ja muljetas,et nurmalna ja Mikk4 aitavad veel tal pohmakast jagu saada
                            Ma väga loodan, et nad ta vihma käest ikka varju alla tõstsid.
                            Kui me eikaga lahkusime, polnud temast veel elulooma
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              Mis kell ma telgis üldse magama jäin, noh, umbes?

                              Kommentaar


                                eika parim lause oli ikka see - "ma olen niivõrd hetero-vend, et piff kutsub telki, aga ma lihtsalt ei lähe"
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X