320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mis kell ma telgis üldse magama jäin, noh, umbes?
    Mai tea. Rahajõmmid magasid selleks ajaks juba luksuslikus kušettidega varustatud magamistoas ning võtsid veel ühe neiu ka enda juurde.
    Muide selle toa ukse peal oli 10 käsku, mis sätestasid:
    Kämpingu külastajal ei ole rassilisi ega soolisi eelistusi.
    Tualetti kasutatakse vaid sihtotstarbeliselt: urineerimine, defaktsioon ja puhtitus (möh).
    Söömise ajal ei arvustata toitu, toidunõusid ega teiste söömiskombeid. Samuti ei vaielda selle üle, kes ja kui palju sööb. Suhu ärge võtke liiga palju või liiga väikseid tükikesi.
    Vaip pole jalgade pühkimise koht ja kapiäär pudeliavaja.
    Suitsukonisid ei kustutata laudade, mööbli või voodi külge.
    Pärast lahkumist tee nii, nagu sind polekski siin olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Muide selle toa ukse peal oli 10 käsku, mis sätestasid:
      Kämpingu külastajal ei ole rassilisi ega soolisi eelistusi.
      Ma mõtlesin ka, et läheks tuppa magama, aga siis sain ma aru, et mul on soolised eelistused.

      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      eika parim lause oli ikka see - "ma olen niivõrd hetero-vend, et piff kutsub telki, aga ma lihtsalt ei lähe"
      Oot-oot, kes mind telki kutsus? See Türgi jalgpall, mis reaalsus tähendas seda, et ainult mina ja Veiko jõime, on varahommikused sündmused üsna häguseks muutnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Tualetti kasutatakse vaid sihtotstarbeliselt: urineerimine, defaktsioon ja puhtitus (möh).
        see viimane sõna oli vormitus
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          Algselt postitas norsk Vaata postitust
          see viimane sõna oli vormitus
          Ah, ma ei mäletand ka täpselt. Võõrad sõnad sellised.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Oot-oot, kes mind telki kutsus? See Türgi jalgpall, mis reaalsus tähendas seda, et ainult mina ja Veiko jõime, on varahommikused sündmused üsna häguseks muutnud.
            Diana kutsus sind telki. See öine jalgpall oli päris õudne, silmad on mustad, aga atškoo 1-2-3 koguaeg tuli.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Teil võis ju see türgi vutt lõbus olla, aga kõrvalt oli seda veel lõbusam vaadata, sest kui ikka pidevalt käisid tuhmid mütsud ja kriiskavad valukarjed, siis oli algul ehmatav, aga seejärel taas naljakas.

              Kommentaar


                Tunnistan ülesse. Mina surmasin mazzi telgi koos krissuga
                Aga erinevalt sillamäest me suutsime rahuneda ja kaklema ei läind vastas majas olevate fännidega

                Kes muidugi üritasid meie mängijaid enda satsi sebida

                Kommentaar


                  Mazzi elustamine õnnestus, aga rongijaama pidime otse lõikama, üle raielangi, läbi metsa ja kellegi hoovi. Lõpuspurt lõppes nurmalna ja mazzi rongist maha jäämisega.
                  Kodus pilte vaadates selgub et dannar on 8 kaadrile püüdnud ühe naissoost olevuse kehakumerusi saada
                  Teine kordki

                  E: Kes omastab musta värvi jaki?
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Mis ma oskan öelda, umbes öösel kella kolmeni olin vist üks kainematest inimestest. Aga siis tekkis mõte hakata mazziga viina jooma ja suht kiirelt avastasin, et vist on aeg magama minna. Püüdsin veel miskipärast teisigi oma lähme-magame-ennast-kaineks usku pöörata, aga kõik jaurasid edasi. Mäletan seda, et ärkasin öösel mitu korda üles ja iga kord mõtlesin, et WHAT THE HELL, miks ma mazzi kaisus olen. Vist väljendasin end ka üpris valjuhäälselt, mispeale sügavas unes ülejäänud telgikaaslased teist nägugi ei teinud.

                    Ei, kenasti sai kino. Sänks teile!

                    Kommentaar


                      Head suvepäevad olid, senine rekordaeg, mis ma nendel veetnud olen.

                      Diana joob viina? Mismõttes?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Mazzi elustamine õnnestus, aga rongijaama pidime otse lõikama, üle raielangi, läbi metsa ja kellegi hoovi. Lõpuspurt lõppes nurmalna ja mazzi rongist maha jäämisega.
                        Kodus pilte vaadates selgub et dannar on 8 kaadrile püüdnud ühe naissoost olevuse kehakumerusi saada
                        Teine kordki

                        E: Kes omastab musta värvi jaki?
                        Pilte! Pilte!
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Kodus pilte vaadates selgub et dannar on 8 kaadrile püüdnud ühe naissoost olevuse kehakumerusi saada

                          Tüüpiline Dannar, mina mingi poseerin ja naeratan kaamerasse ja tema sihib hoopis mu pluusikaelust. Tross.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Diana Vaata postitust
                            Tüüpiline Dannar, mina mingi poseerin ja naeratan kaamerasse ja tema sihib hoopis mu pluusikaelust. Tross.
                            Näitlejad ei peagi aru saama. Hoopis publik on see, kes minu tööd hindama peaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Head suvepäevad olid, senine rekordaeg, mis ma nendel veetnud olen.

                              Diana joob viina? Mismõttes?
                              Mismõttes, Matu käis kohal? Enne ei usu, kui tõestust näen...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas skint Vaata postitust
                                Mismõttes, Matu käis kohal? Enne ei usu, kui tõestust näen...
                                Isegi kaks šmutovit käis, teine jättis veel oma rahakoti ja värgid maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X