320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Need wokiroad seal kööginurga ja wc kraanikaussides olid äärmiselt isuäratavad tõesti... Ja eriauhinna annaks geniaalse idee "veamekõikõuemööblitiiki" eest
    Ajalugu ei õpita, ajalugu tehakse.

    Kommentaar


      #17
      Nonii kõik Soccerneti asukad!!!
      Kauaoodatud suvepäevad on varsti käes! Sel aastal leiavad need aset 1.-2. augustil Aegviidu puhkebaasis.
      Kohapeal toimub elamine telkides (need tuleb kamba peale endal kaasa võtta). Kogu ürituse vältel toimuvad erinevad mängud ja võistlused ning õhtul saadetakse kõik soovijad loomulikult sauna! Paastulaagrit me ei korralda, nii et süüa saavad kõik osalejad samuti. Kes aga tunneb, et isu on teistest suurem, võib endale igaks juhuks toidukoti ise kaasa võtta, kuid kui seda tassida ei viitsi, on võimalik ka kohapeal näiteks hommikusöök tellida.
      Kõik, kes juba Soccerneti suvepäevadel käinud, teavad, et see on üks meeldejääv üritus ning kes veel jõudnud pole, võivad seda oma silmadega Aegviidus kaeda!

      Majandussurutislikus olukorras oleme osalemistasu viinud võimalikult väikeseks ja selleks on SADA KROONI inimese kohta, mille sisse kuulub siis telgikoht, saun ja võrkpalli-/korvpalliväljak (siinkohal tehke pakkumisi, kumba väljakut eelistatakse!). Ülejäänud raha eest ostame süüa, juua ja muid mugavusi.
      Kohale saab autodega või rongiga. Rong väljub Tallinnas 14.42 ja jõuab kohale 15.45. Ja tagasi Tallinnasse saab pühapäeval vastavalt soovile kas 06.37, 09.06, 09.49 või 20.17.

      Registreerimiseks kirjutage palun aadressile teele@soccernet.ee ja rahade maksmist alustame järgmisel nädalal. Nüüd kõik jooksuga regama!

      Kommentaar


        #18
        Iseenesestmõistetavalt kohal ja valmis laualina saunarätikuna kasutama vms

        Kommentaar


          #19
          Tuled kaks tühja kätt ja 100 krooni taskus?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Tuled kaks tühja kätt ja 100 krooni taskus?
            Mitte päris tühjadega. 28 pudelit õlut või limpsi 2008. aasta parimatele postitajatele tuleb kaasa vedada.

            Kommentaar


              #21
              iseenesest olen tulemas kui kuidagi hotmaili lahti saaks.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #22
                Mina saan kaks õlut, kuna olen parim postitaja ja parima teema rekordpostitaja!

                Kommentaar


                  #23
                  Limpsi, mõtlesin.

                  Kommentaar


                    #24
                    Seekord muud plaanid. Lõbutsege hästi.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #25
                      Seekord ei osale, kahjuks
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #26
                        seekord ei osale, kahjuks
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          dfdjkfdj

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas jobikunn Vaata postitust
                            oi kurjam vean end kah kohale näete maailmajalgpalliteadlast ...
                            panen nimesildi külge king of the jobi ?
                            Jobi Van Kenobi IV

                            Kommentaar


                              #29
                              Praegu kirjas sellised tegelased nagu mazz, Saarlane, wiiner, Mikk4 ja mina. Ülejäänud ka jooksuga registreerima! Soccerneti suvepäevad pole üritus, millest te tahaks ilma jääda!!!!!!!!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                                Praegu kirjas sellised tegelased nagu mazz, Saarlane, wiiner, Mikk4 ja mina. Ülejäänud ka jooksuga registreerima! Soccerneti suvepäevad pole üritus, millest te tahaks ilma jääda!!!!!!!!
                                kämoon, mind küll ei kutsu mingile peole, kus kõik end ribadeks joovad ja siis mõni jobu veel vetsu kraanikausi ka täis oksendab. Vastik ja labane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X