320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
    Barca- maksupetturid... ja uefa lemmikud, mis järelduse siis siit peaks jälle tegema? Levy.... juut? Pillame mingi faktihakatise ja jälle täiesti pointless seose sinna külge. Mis krt point sellel su postil üldse oli? Ainus asi on see, et sa käid siin teemas sittumas kuna Barca ja Totts ei ole välja vedanud vastu ootusi ja punkt. Sama käib nende Arsenali fännide kohta. Selle hooaja oleks premmis pidanud jagama Londoni satsid omavahel, aga sekkus releka kandidaat. Nüüd käite siin teemas vigisemas, kuigi võiks ju oma fooruminurgas vigiseda.
    Spurs on see hooaeg absoluutselt kõik mu ootused ületanud, kui Barca 1 tiitli saab, siis samamoodi Barca puhul.
    Miks käib Liverpooli fänn siin teemas vigisemas? Minu teada pole keeldu, kus sa oma arvamust võid avaldada.
    Minu point ongi see, et Leicesteril ei olnud hooaja alguses Eestis suure tõenäosusega ühtegi fänni, aga nüüd kaitstakse iga liigutust, nagu oleks elu ja surma küsimus ning järgmine hooaeg kui tiim näiteks 12ndana lõpetab, ei huvita neid jälle mitte keegi.

    Kommentaar


      Maailmalõpp käärib küll sinu enda peas. Kui äärmiselt ebatõenäoline (seda antud võit siiski ju on?) saab tõeks, siis võib toimunu liigitada imede alla. Või ei tohi?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Maailmalõpp käärib küll sinu enda peas. Kui äärmiselt ebatõenäoline (seda antud võit siiski ju on?) saab tõeks, siis võib toimunu liigitada imede alla. Või ei tohi?
        Ma ei usu imesid, tegu oleks väga ebatõenäolise stsenaariumiga, mis saab teoks, aga imega küll mitte. Ja olgu, maailmalõpp on vale sõna, aga viis kuidas mõned siin õigustavad Leicesteri kandmist kohtunike poolt ja siis veel seda Vardy daivi on küll jabur.

        Kommentaar


          Ma arvan, et keegi vast ei vaidlegi väga vastu, et Leicesteri võit oleks (PL-i mõistes) väga vinge ja tervitatav üllatus, mis ongi erakordne ja väärt haipimist aga kohati minu arvates ikkagi kiputakse seda üle võlli keerama, mis mõnedele neutraalsetele või konkurentude fännidele kipub natukene vastumeelsust tekitama. Minule kaasa arvatud, kuigi ma ühtegi PL-i klubi tulihingeliselt ei toeta (olen küll pisut Arsenali poole kaldu).

          Dannar, kes muidu läbi foorumi (isiklikult ei tunne) tundub suht pohhuist jalgpalli teemade, on ka nii leili läinud, et hakanud konkurentide fänne c*ntideks sõimama hakanud

          Kommentaar


            Ma ei saa aru, mis see neid Barca avatari poisse torgib - et ei või tunnistada Leicesteri saavutust ja punkt. Pole vaja tuua siia mingit liigadevõrdluse juttu jälle. See on suhteliselt utoopiline värk niigi, sest kunagi ei saa tegelikult teadas kes ja kus edukam oleks. Fakt on hetkel see, et Leicester on järgmine hooajal Champions League konkurentsis olemas ja tahaks näha neid Barcaga ühes grupis, et saaksite ise neid kogeda.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ma ei usu imesid, tegu oleks väga ebatõenäolise stsenaariumiga, mis saab teoks, aga imega küll mitte. Ja olgu, maailmalõpp on vale sõna, aga viis kuidas mõned siin õigustavad Leicesteri kandmist kohtunike poolt ja siis veel seda Vardy daivi on küll jabur.
              Kui sa ei usu imesid, siis sul pole ka õigus öelda, kas tegemist on imega või mitte. Eks ju.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kui sa ei usu imesid, siis sul pole ka õigus öelda, kas tegemist on imega või mitte. Eks ju.
                Et kui ma ei usu jõuluvana olemasolekut ei tohi teda isegi jutus mainida? Wtf?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, mis see neid Barca avatari poisse torgib - et ei või tunnistada Leicesteri saavutust ja punkt. Pole vaja tuua siia mingit liigadevõrdluse juttu jälle. See on suhteliselt utoopiline värk niigi, sest kunagi ei saa tegelikult teadas kes ja kus edukam oleks. Fakt on hetkel see, et Leicester on järgmine hooajal Champions League konkurentsis olemas ja tahaks näha neid Barcaga ühes grupis, et saaksite ise neid kogeda.
                  Et mis? Leicesteri võit on väga äge ja ootamatu jne. Ei tähenda et neid kohtunike poolt tassima peaks. Ja Inglise meister satub ikka väga tihti Barca vastaseks, ei imestaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Et kui ma ei usu jõuluvana olemasolekut ei tohi teda isegi jutus mainida? Wtf?
                    Ikka tohid. Sa pead lihtsalt sellega arvestama, et sinule küll Jõuluvana kingitusi ei too ja ainukene lootus vitsa saada on siis, kui domina palkad.

                    Lepime siis kokku, et Leicesteri võit on vähe tõenäoline, ebatavaline (?). Mõne inimese jaoks on see ime, teise jaoks mitte. Mõni usub, teine arvab. Ja siis, eks?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Ikka tohid. Sa pead lihtsalt sellega arvestama, et sinule küll Jõuluvana kingitusi ei too ja ainukene lootus vitsa saada on siis, kui domina palkad.

                      Lepime siis kokku, et Leicesteri võit on vähe tõenäoline, ebatavaline (?). Mõne inimese jaoks on see ime, teise jaoks mitte. Mõni usub, teine arvab. Ja siis, eks?
                      Mulle pole jõuluvana vist kunagi kinke toonud, alati on kott ukse taga olnud
                      Ja arvamused ongi erinevad, kui kõik arvaks samamoodi, siis poleks siin foorumis ühtegi diskussiooni. Igatahes minu jaoks on see Leicesteri teoreetiline võit kindlasti üllatav, ootamatu ja ka suures osas lahe nagu terve Premieri hooaeg seekord, aga tagantjärele tark olles kindlasti mitte ime vaid lihtsalt suure hulga asjaolude positiivne kokkulangemine. Samas ei anna see mulle põhjust hakata Leicesteri fänniks või eeldada, et mingi otsused peakski olema nende poole kallutatud, sest muidu oleks jama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Minu point ei on see, et Leicesteri see hooaeg ei ole mingi krdima ime ja tegu ei ole Euroopa mõttes väikeklubiga. Tegu on klubiga, mida juhib põhimõtteliselt järjekordne ülirikas magnaat ja kelle jaoks raha pole viimastel hooaegadel mingi probleem olnud.
                        Räägime ikka Premmi kontekstist. Leicesteril on viimasel kahel aastal tehtud liiga top70 ostust vastavalt 3 ja 2 ehk Premmi mõistes on nad sisuliselt laksanud null-eelarvega. Et Leicester rahaliselt oleks La Liga top10 tegija või nende omanikul tegelikult on raha ei tähenda antud kontekstis midagi, sest koduliigas on tegu rahaliselt täis-äbarikega.

                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Blackburn. Montpellier. Taani, Kreeka.
                        Vahel ikka juhtub.
                        Blackburn oli tiitlivõidule eelnenud hooaegadel kaks korda esinelikus ja toona olid nad suht rahabossid. Pole võrreldav.
                        Taani ja Kreeka. Tiitliks läks vaja vastavalt 5 ja 6 mängu, lisaks sai Taani turniiril normaalajal kokku 2 võitu ja Kreeka 3 võitu. Lühikese eduka seeria suudab igaüks teha, aga Leicesteri puhul jutt on siiski ligi 40 mängust, kus on vaja tasemel olla. Pole võrreldav.
                        Montpellier. Mööndustega võrreldav, aga toona oli terve Ligue1 veidi kaheldava väärtusega ja seal nö üllatustiitlit võtta oli ilmselgelt kergem. Mis muidugi ei vähenda ka nende tiitli erilisust, aga Leicesteri tiitel oleks ikka mõned kraadid kõvem muinasjutt ja ma siiski jääks selle juurde, et suures jalgpallis pole minu eluajal võrreldavat hooaega juhtunud.

                        Ühe kandidaadina vist sobiks ka Porto CL võit näiteks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Olen ma ainukene, kes arvab, et Vardy punase olukord oli pigem isegi WHU kaitsja viga ja pennu vääriline? Keskväljal oleks see kindlalt veaks vilistatud ja kõik kiidaks takka, et targalt mängis ja pani keha ette ning Ogbonna jooksis otsa.
                          Ei ole. See on nagu umbes sama, et lükates palli kaitsjast mööda, mille peale viimane jala välja sirutab, ning siis sinna otsa joostes peaks samuti daiv olema, eksju. Kontakti peaks vältima ikkagi see osapool, kes palli ei mängi

                          Kommentaar


                            Olen ma ainukene kelle vardy punasest kaardist jumala poogen on ?
                            Viimased 2 päeva rahvas enam muust ei jahugi

                            Ma loodan pigem et ta sõimlemise eest banni ei saa ja niimoodi Leicesteril hoogu tiibadest välja ei löö

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Minu teada keegi ei pakkunud Leicesteri kuhugi, enamik pakkus neid välja langevat. Minu point ongi see, et esimene on esimene aga taustsüsteemi hinnates ei ole tegu maailmalõpuga nagu enamik siin välja elavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Räägime ikka Premmi kontekstist. Leicesteril on viimasel kahel aastal tehtud liiga top70 ostust vastavalt 3 ja 2 ehk Premmi mõistes on nad sisuliselt laksanud null-eelarvega. Et Leicester rahaliselt oleks La Liga top10 tegija või nende omanikul tegelikult on raha ei tähenda antud kontekstis midagi, sest koduliigas on tegu rahaliselt täis-äbarikega.


                                Blackburn oli tiitlivõidule eelnenud hooaegadel kaks korda esinelikus ja toona olid nad suht rahabossid. Pole võrreldav.
                                Taani ja Kreeka. Tiitliks läks vaja vastavalt 5 ja 6 mängu, lisaks sai Taani turniiril normaalajal kokku 2 võitu ja Kreeka 3 võitu. Lühikese eduka seeria suudab igaüks teha, aga Leicesteri puhul jutt on siiski ligi 40 mängust, kus on vaja tasemel olla. Pole võrreldav.
                                Montpellier. Mööndustega võrreldav, aga toona oli terve Ligue1 veidi kaheldava väärtusega ja seal nö üllatustiitlit võtta oli ilmselgelt kergem. Mis muidugi ei vähenda ka nende tiitli erilisust, aga Leicesteri tiitel oleks ikka mõned kraadid kõvem muinasjutt ja ma siiski jääks selle juurde, et suures jalgpallis pole minu eluajal võrreldavat hooaega juhtunud.

                                Ühe kandidaadina vist sobiks ka Porto CL võit näiteks.
                                Raha peab olema piisavalt nagu Leicesteril ka on, aga muidugi on olulisem see, keda selle raha eest ostetakse, ala Kante, Okazaki jne. Minu teada on ju isegi meediast läbi käinud jutud, et Ranieril oli suvel ja talvel oluliselt suurem rahakott saadaval, aga suvel lähtusid pikem väga heas skautingust ja täiendasid just neid positsioone, mis vajasid ja talvel ei soovinud meeskonna tuumikut uute lisanduvate mängijatega rikkuda.
                                Niiet see Inglise liiga tasemel äbarik jutt pole siin küll nüüd oluline, ühest hetkest alates ei mängi mitte rahanumbrid vaid ikkagi mängijad ja see kuidas treener nad mängima paneb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X