320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd tuleb kohe pilt ette, kui keegi ütleb, et näksi muru!

    Kommentaar


      + Sturridge lonkas ka kets jalast ära minema riietusruumi

      Aga noh, 3-2 Hollandile ... korraks juba tundus, et Inglased tegidki ilusa comebacki, aga Robben karistas kohe tagasi.

      Ning eks isiklik rõõm seisneb selles, et Arsenali poisid tulid vist tervena välja sealt.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        no sellest Lansbury poisit ilma nüüd küll jääda ei tahaks, loodetavasti suudab põhimeeskonnas kanda kinnitada järgmisel hooajal

        Kommentaar


          kaitsjate rämedast kärnast värav - check
          rünnak sama tempokas nagu vanadekodu tantsuring - check
          kahe meetri pealt löömata jätmine - check
          keegi vigaseks - check
          kaks tuikuvat taburetti keskväljal - check
          läbi pimeda kohtuniku ja isase roomaja suguelundi kaks väravat, mis jätavad lõppmulje, et tegelt pole väga vigagi ja em-poolfinaal on pmtslt vormistamise küsimuse - check

          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas RaitR Vaata postitust
            Nüüd tuleb kohe pilt ette, kui keegi ütleb, et näksi muru!

            Tegelt sellised paugud pole naljakad. Peale kolakat vend ilmselgelt ei jaganud mis ümberringi toimub.
            Mulle meenus sellega kohe kuidas Kalevi kunstmurul üks meeskonnakaaslane sai ka kõva kolaka. Mängis küll mängu lõpuni, aga küsis korduvalt peale pauku mängu ajal, et kumbal pool linn ja kumbal pool surnuaed on.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Paras segadus oli see mäng inglaste poolelt vaadatuna. Päris full-retard ei maksa siiski uuendamisega minna, sest pikk periood teisest poolajast oli keskvälja vaatepilt ilma Gerrardi ning hiljem ka Barry'ta päris hull. Et mitte öelda null.
              Aga teisalt muidugi talenti on. Sturridge on tõeline pärl ja egas teised noorsandid palju alla jää.
              Kuid kuidas see punt nüüd kuidagi rahvusvahelisel tasemel mängima panna, see küll küsimus omaette. Ja kas Pearce on õige mees üritama... Ei tea. Midagi väga hullu siiski ette heita pole. Millalgi on midagi ehk loota.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ei teadnud, et maailmas on veel inimesi, kes ei teadnud või ei oodanud, et Robben tõmbab vasakule poole palliga ning virutab ka oma vasemaga. No kuida kurat kaks korda lubati?
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Mis mulle selle koondise-tsirkuse juures "meeldib", on see, et suvaline sõprusmäng nagu täna aga iga otsus mille peatreener teeb on pmst 'vale'. Valib "parima" koosseisu - saab piki pead, et noori ei katseta. Katsetab vähemkogenuid - on imelik, et klubijalgpallis kindlad mehed välja jäävad. St. põhjuse vinguda leiab meedia alati. Täielik lose-lose töö ikka.
                  Ma ei saa aru inimestest, kes vinguvad, et miks sellist paska kirjutatakse, sest ma ei saa aru inimestest, kes sellist paska loevad.
                  Näiteks ma arvan, et Stuart Pearcel on suht savi, mis kusagil öeldakse ja ma arvan, et keegi teine tema asemel tuua enne EMi on suht lollus. Tuleb seal, mis tuleb. Uuel treeneril on liiga vähe aega oma filosoofia arendamiseks ja motivaatori tööga peaks Pearce hakkama saama .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Ei teadnud, et maailmas on veel inimesi, kes ei teadnud või ei oodanud, et Robben tõmbab vasakule poole palliga ning virutab ka oma vasemaga. No kuida kurat kaks korda lubati?
                    tema löögiliigutus (löögile minek + löök) on rämedalt kiire, täpne, osav jne. Kaitsemängijal on võimalus esimese liikumise peale pikali viskuda, kuid see annab suurema võimaluse skoorida, sest tee väravani muutub lihtsamaks.
                    Ainukene ohutu tegevus on see, kui ei lase tal palli saada või siis näoga värava poole pöörata, olla. Ülejäänud olukordades pead lootma, et ta pallipuutel eksib.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Hea löök on tal küll, aga abiks oleks olnud ka talle lihtsalt vastu minna, mitte lasta nii vabalt kastini purjetada. Eilne esimene läheb muidugi puhtalt Cahilli kraesse, kes kõigepealt näitas Smallingule, et kata Huntelaari... jaaaa siis asus ise katma Huntelaari.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        ma pidasin mudu toda Baines vs Robben situatsiooni silmas Cahill lasi ennast lihtsalt lolliks teha - uskus seda, mida silmad nägid.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Hea löök on tal küll, aga abiks oleks olnud ka talle lihtsalt vastu minna, mitte lasta nii vabalt kastini purjetada. Eilne esimene läheb muidugi puhtalt Cahilli kraesse, kes kõigepealt näitas Smallingule, et kata Huntelaari... jaaaa siis asus ise katma Huntelaari.
                          Vaatan seda väravat ja mitte ei saa aru, kuhu Cahill oleks pidand siis minema?? Ääre poole rohkem?? Tüüp oli õiges kohas, oleks madal pall tulnud, katab ta esimest posti. Pall läheb üle tema, ta ei saa sinna midagi parata. Ta ei seganud kuidagi Smallingut Huntelaari katmast. Punased prillid ees.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            esimene
                            first, первый, erste
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Robbenile oleks pidanud peale minema näiteks, et sellel nii palju vaba ruumi ei oleks löögi jaoks? Või laskma Smallingul seda teha.

                              Ja üle vaadates ma ei saa kusjuures üldse aru, kas sa räägid ikka esimesest või hoopis teisest väravast? Aga noh, prillid.

                              e: mida Daz Booob jne.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                kaks tuikuvat taburetti keskväljal - check
                                Kui sa Barryt silmas pidasid, siis vaatasime vist erinevaid mänge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X