320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Kui sa Barryt silmas pidasid, siis vaatasime vist erinevaid mänge.
    Ei pidanud, oleks vist pidanud märkima, et mõtlesin teist poolaega. Barry oli väga okei ja Parker (siis) samamoodi. Pärast pausi tekitati suurepärane kombinatsioon Parker-Milner ja noh see oli ikka puhas õudus.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Robbenile oleks pidanud peale minema näiteks, et sellel nii palju vaba ruumi ei oleks löögi jaoks? Või laskma Smallingul seda teha.

      Ja üle vaadates ma ei saa kusjuures üldse aru, kas sa räägid ikka esimesest või hoopis teisest väravast? Aga noh, prillid.

      e: mida Daz Booob jne.
      Jap, mu paha, rääkisin teisest, vaatasin, et Huntelaarist käib jutt. Esimese kohta ei julge sõna võtta, ei saa mina aru, kes keda seal juhendab vms.

      Kommentaar


        Tõe huvides - ma pole ka näinud ühtegi highlightide klippi, kuhu see stseen niimoodi sisse mahuks. Aga eilsetes pikemates väravatagusttes kordustes oli suurepäraselt näha, kuidas Cahill näitab taganedes käega Smallingule, et Huntelaar jääb sinu peale. Samas see selleks, ma näeks iga kell enne teda seal keskkaitses kui Terryt või santi Riot (viimasel on küll endiselt klassi, aga mida sa teed turniiridel mehega, kes seal üle kahe mängu järjest terve niikuinii ei püsi).
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            glenda for england!

            Kommentaar


              Pöörduda pärast Erikssoni ja Capellot tagasi Hoddle'i rüppe kõlab nagu väga halb komöödia. Aga eks seda Inglise jalgpallikoondis tavaliselt ongi. See, et Hoddle pole kuus aastat lillegi liigutanud, ei oma muidugi tähendust. Võib ju näiteks KD-le kui eeskujule viidata. Juhhuu!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                FA tegelased hakkavad lõpuks jõudsamalt Harryt puššima. Enne liigahooaja lõppu siiski avaldust ei ootaks.
                Wilshere'i eemalejäämine tähendab aga igal juhul seda, et Lamps ja Stevie ei saa veel koondisest pinsile. Peavad selgi suvel Ida-Euroopas ringi müttama.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Millise koosseisuga võiks teie arvates Inglismaa minna EMile? Mina panin kokku sellise:

                  Kommentaar


                    mina seda pilti kahjuks ei näe

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pes Vaata postitust
                      Millise koosseisuga võiks teie arvates Inglismaa minna EMile? Mina panin kokku sellise:
                      koosseis
                      Jones äärekaitses, a kus on Walker? Smalling ennem Terryt?

                      Kommentaar


                        Ma päris täpset statistikat ei oska tuua, aga Jones on Manu eest paremal äärel mänginud küll. Walker oleks kah võimalus. Jones võib ka poolikusse panna.

                        Terry mõjub meeskonnavaimule halvasti

                        Kommentaar


                          Smalling, Jones ja muidugi ka Inglise koondise messias, Cleverley. Kas sa valisid selle koosseisu enda lemmikklubi järgi?

                          Kommentaar


                            Esiteks peaks ikka arvestama, et Rooney on ju eemaldatud kolmest alagrupimängust.
                            Teiseks - paremkaitses Jones üle Richardsi või Walkeri? Mis põhjusel?
                            Kolmandaks - Inglise koondise keskväli ilma "töömehe" Parkeri või Barryta ning selleasemel hoopis üksteist mitte väga hästi tundev ründavate poolikute paar Cleverly-Lamps kellest esimene pole kunagi veel koondises mänginudki.

                            wtf
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              kes need sellised seal piltidel üldse on?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kuidas uue peatreeneri suhtumine Richardsisse on, tema arvestab temaga kui mängumehega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X