320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No halb treener ta ka ju otseselt ei ole, Fulhamiga jõudis Euroopa liiga finaali.. võib-olla ta oskab taktikaliselt Inglismaa koondise õigesti mängima panna..
    Aga Redknappi palkamiseks oleks pidanud FA mingi 10 milli maksma vms, kuskilt lugesin..

    Kommentaar


      Fail-fail, sest Harry'l puuduvad üleüldse igasugu taktikad. Ta vaid laseb valitud meestel mängida nii nagu neile meeldib, lootes sellest supist parimat ning Hogsoni puhul näeme kindlasti koondise ründava loomingulisuse taandarengut.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        näeme kindlasti koondise ründava loomingulisuse taandarengut.
        mis koondisest sa nüüd siin räägid?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ma ei saa hästi aru, millest see ülbus Roy suhtes paljudel tuleb. Okei Liverpooli poistel on (vähemalt enda meelest) põhjust ta peale pahane olla, emotsioonide värk, kurat sellega. Mõni teine samas paugutab küll täiesti moepärast kaasa, tundub. Mees on ennast näidanud korraliku treenerina nii klubide kui ka koondiste eesotsas, muidugi on ka põrumisi olnud, aga kellel poleks. Tulid omad vääratused sisse ka Capellol ja on tulnud Redknappil, nagu näha. Taktikaline distsipliin ja sellega kaasnev "igav jalgpall" ei ole praeguse Inglise koondise puhul küll kuskilt otsast negatiivsed arengud. Kui ta tõesti näiteks noori ei hakka mängitama, küll siis jõuate möliseda. Mõni mees on siin hullem kui inglise ajakirjandus.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Tea kas järgmised kuu aega saab jälle seda tralli olema, et kes kapteniks saab?

            Kommentaar


              ei usu, sest see oleks juba ette probleemide tekitamine.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vincentil täiesti õigus. Mees väärib oma kohta.

                Kommentaar


                  ja kohe hakkab töötlemine pihta
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Ohhoo kus on arvaja leitud.
                    Aga Royl on tegelikult ju lihtsam seis kui mõnelgi varasemal treeneril. Finaalturniir kohe ukse ees, tee seal talutav tulemus ja saad mõneks ajaks töörahu. Ei ole kõigepealt kaks aastat valikmängude kadalippu, mille jooksul iga su väikest sammu arvustatakse.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Päris hea lugemine kõigile kes ei mõista mismoodi "kõigi lemmik" Ärry vs Onu Woy vahel valik tehti.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        haha, Merson. parim argument ever. rahva arvamuse järgi talitades oleks võinud koondise juba paarkümmend aastat tagasi laiali saata.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Aga Royl on tegelikult ju lihtsam seis kui mõnelgi varasemal treeneril. Finaalturniir kohe ukse ees, tee seal talutav tulemus ja saad mõneks ajaks töörahu. Ei ole kõigepealt kaks aastat valikmängude kadalippu, mille jooksul iga su väikest sammu arvustatakse.
                          + tavalise "Inglismaa koondis on maailma parim ja sel aastal on raudselt meie aasta" suhtumise asemel on Inglismaa meedia viril ja koondislastel klassikalisi pingeid ehk peal pole.

                          võivad olla head märgid EMi arvestades.

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Suni esikaan ikka korralik meediareostus. Järjekordne näide selliste väljaannete ebakompententsuse kohta. Närvi ajabki see, et kui jutuks on näiteks transfer roumorid siis on the Sun põhiline viitamisallikas. Lisaks viitab the Sunile palju ka näiteks Delfi, ning laiade masside poole lendab nii palju sitta, et varsti ei julge enam kellegagi baaris jalkast vaielda.

                              Kommentaar


                                "The FA and the Press Complaints Commission have today received a large number of objections relating to the front page headline in the Sun newspaper, regarding Roy Hodgson's manner of speech. On this occasion, we will not be making an official complaint to the PCC but we have raised it with the newspaper and made it clear that their front page is unacceptable to us."

                                Bernstein said: "We are delighted at the media response to Roy's appointment but are disappointed with the headline in the Sun, which we consider is in poor taste and disrespectful."
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X