320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvestades seda, et uut peatreenerit veel avalikustatud ei ole, on raske sellele küsimusele vastata.

    Kommentaar


      Ma millegi pärast arvasin, et Stuart Pearce all on mänge ka olnud juba, aga tuleb välja et ei ole. minu pakk

      Kommentaar


        West Brom grant the FA permission to speak to Roy Hodgson over England's manager's job.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          täitsa OT. aga millal huvitav igasugu ägedaid laulukesi teemal "2012 tuleb ära" kuulda saab?

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Esiteks peaks ikka arvestama, et Rooney on ju eemaldatud kolmest alagrupimängust.
            Vähendati 2 peale vist?

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              West Brom grant the FA permission to speak to Roy Hodgson over England's manager's job.
              HAHAHAHA! Ei ole nii...

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                HAHAHAHA! Ei ole nii...
                see on ärri pihta suunatud, jah?

                selgelt on ta mõeldud lühiajaliseks variandiks ja sellena ka hetkel parim valik, sest kell tiksub armutult ja suhtkoht järgmine optsioon on lastagi tõesti psychol peale minna, mis oleks ikka täielik õudus. kogemusi on kuhjaga, koondistega samuti. ilma rahata saadakse kätte ka veel. miks mitte, las proovib, mis seal ikka nii väga hullu saab enam juhtuda. ega ärri pole endale selle hooaja lõpuga ka just teeneid teinud ja kardetavasti see kahe tooli vahele kukkumise muretont on Levy kabinetist juba ka eff-aa pintsakute omadesse hiilinud.

                pealegi, poolsittadest mängijatest koosneva koosseisu ohjamise ja meedia lõppematu näägutamise praktika sai Woy siin mitte väga ammu aega tagasi ju ilusti juba läbitud kah. ökul ftw!
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  ffs laske psycho peale !!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    see on ärri pihta suunatud, jah?

                    selgelt on ta mõeldud lühiajaliseks variandiks ja sellena ka hetkel parim valik, sest kell tiksub armutult ja suhtkoht järgmine optsioon on lastagi tõesti psychol peale minna, mis oleks ikka täielik õudus. kogemusi on kuhjaga, koondistega samuti. ilma rahata saadakse kätte ka veel. miks mitte, las proovib, mis seal ikka nii väga hullu saab enam juhtuda. ega ärri pole endale selle hooaja lõpuga ka just teeneid teinud ja kardetavasti see kahe tooli vahele kukkumise muretont on Levy kabinetist juba ka eff-aa pintsakute omadesse hiilinud.

                    pealegi, poolsittadest mängijatest koosneva koosseisu ohjamise ja meedia lõppematu näägutamise praktika sai Woy siin mitte väga ammu aega tagasi ju ilusti juba läbitud kah. ökul ftw!
                    See oli suunatud FA ja Inglise koondise pihta. Hodgson for England on tõeks saamas, ei jõua ära oodata, mil seda nalja EM-il näha võib. 4-4-2, Zamora, Heskey, Carlton Cole ja Konchesky tagasi koondisesse? See on ikka täielik komöödia. Mike Bassett: England Manager, anyone?

                    Onu Woy ja tema "30 years of experience", kohutavad pressikonverentsid, aegunud mängustiil, aga noh vähemalt saab Inglismaa lõpuks inglasest peatreeneri. Tuleb ilus suvi, ei jõua ära oodata.

                    Kommentaar


                      zipi auks võiks siis juba rafael benitezi tuua (ei, ei võta täna rohkem peale)

                      Tho, tõesti. Roy? u have got to be kidding me bro.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        tegemist on vist siiski intervjuuga.
                        pealegi on inglismaa koondise peatreeneri koht kõige lihtsam maailmas - plekki jookseb ja kui midagi välja ei tule, siis süüdistad meediat ning keegi ei saa seda pahaks panna ning cv'sse halba märget ei jää.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Onu Woy ja tema "30 years of experience", kohutavad pressikonverentsid, aegunud mängustiil, aga noh vähemalt saab Inglismaa lõpuks inglasest peatreeneri.
                          Korra mõtlesin, et räägid hoopis onu Kennyst, aga siis tuli see inglase koht.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            sina ja mõtled, ehh get real
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kui Harry ei taha või ei jõuta kokkuleppele, oli Roy alati teine valik. Nii et midagi üllatavat nendes läbirääkimistes pole. Ma usun, et Harry ei taha enne liigahooaja lõppu FA-ga sel teemal rääkida. Spursil on veel õige palju mängus. Niisiis - võimalik, et Roy valitakse lõpuks lihtsalt seetõttu, et kauem pole võimalik selle asjaga viivitada.
                              Minu meelest on Pearce'il selles suhtes õigus, et EM-tiim peaks liigahooaja lõpuks selge olema. Järgneva puhkuse ajaks ei saa mängijaid teadmatusse jätta.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                see peaks isegi zipitud mõtlemisvõimega inimesele selge olema, et tegemist on variandiga EM-i ajaks, mitte järgmiseks sajaks aastaks. kas oleks praegu kedagi paremat välja pakkuda, kui arvestada neid mcnamara poolt väga õigesti välja toodud asjaolusid? ilgume muidu küll psycho üle, aga ka tema on teatavasti tegelikult öelnud, et olümpia tõttu põhikoondist võtta ei saa. ükski teine arvestatav isake kuu aega enne avavilet nalja tegema ka loomulikult ei tule. mis siis jääb?

                                ja noh kogu see iganenud mängustiili ja muu üle ilkumine kõlab kangesti nagu mingi arusaamatu solvumine selle üle, et mees ei saanud piiratud aja jooksul päris hästi hakkama tööga, kus suur osa töötajaid ja peaaegu kõik kõrvalt kiibitsejad tema vastu olid ning halli kardinali pilk nurga tagant selga puuris. jättes seejuures kõrvale fakti, et enne ja pärast on mees igati hästi tegutsenud. vähe haledavõitu, ma ütleks.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X