320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Idiootleht tegi Roy'le teene ning muutis mehe nõiaväel sümpaatsemaks. Niisugusi jälkusi avalikkus ei seedi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Holt ikka saab koondisesse?, rohkem ühtegi ründajat pole Inglastel ju. Crouch - mõttetu vend koondises, Defoe, pigem ei, aga parem kui Crouch, Zamora ainuke normal, aga ei suuda viiamsel ajal paugutada, Chelsea ja Manu noored neegrid liiga sitad. Siis juba pigem Carrol.

      Rooney, Holt, Zamora ja Defoe oleks kõige parem valik vast.

      Kommentaar


        ma kohe üldse ei taha uskuda,et holt koondisesse pääseb.ja zamora ka...
        ründes on pigem ikka welbeck,rooney(manus mängivad vist suht tihti koos ka),crouch,defoe.zamora ja holt on mõlemad 31 aastased.ja kahepeale on kokku 2 koondisemängu.(pole küll holti eriti mängimas näinud,seega ei tea tema klassi).äärtel peaks kindlalt olema young ja walcott.

        pole vaja mölisema hakata.see on minu arvamus

        Kommentaar


          Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
          ma kohe üldse ei taha uskuda,et holt koondisesse pääseb.ja zamora ka...
          ründes on pigem ikka welbeck,rooney(manus mängivad vist suht tihti koos ka),crouch,defoe.zamora ja holt on mõlemad 31 aastased.ja kahepeale on kokku 2 koondisemängu.(pole küll HOLTIi eriti mängimas näinud,seega ei tea tema klassi).äärtel peaks kindlalt olema young ja walcott.

          pole vaja mölisema hakata.see on minu arvamus
          Arsenali lammutas küll laiali.

          Kommentaar


            Algselt postitas torumees Vaata postitust
            Arsenali lammutas küll laiali.
            Löönud tänavu kõigi TOP4 meeskondade vastu värava.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
              ma kohe üldse ei taha uskuda,et holt koondisesse pääseb.ja zamora ka...
              ründes on pigem ikka welbeck,rooney(manus mängivad vist suht tihti koos ka),crouch,defoe.zamora ja holt on mõlemad 31 aastased.ja kahepeale on kokku 2 koondisemängu.(pole küll holti eriti mängimas näinud,seega ei tea tema klassi).äärtel peaks kindlalt olema young ja walcott.

              pole vaja mölisema hakata.see on minu arvamus
              No Holt ainuke ründaja, kes vähegi muljet avaldanud, ülejäänud peale Rooney ikka väga haledad. samas jah koondisekogemust pole. Aga eelistaks teda küll teistele.

              Kommentaar


                Holti koha pealt võib ju isegi naljaviluks arutleda (mitte et ta muidugi sõidaks), aga Zamora ja ainuke normaalne ründaja, ffs...

                lähevad Rooney, Carroll, Welbeck, Defoe ja Crouch, on minu pakkumine tõenäosuse järjekorras.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Magasin ma midagi maha või Sturr'i lihtsalt ei taheta ?
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Äkki kaasaks naljaviluks vanameister Heskey ka veel.Seda ründeliini vaadates asi palju hullemaks niikuinii minna ei saa.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Welbeck äkki?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                        Magasin ma midagi maha või Sturr'i lihtsalt ei taheta ?
                        Ta sitt viimasel ajal ju. Kuigi udu-Welbeckist ta ikka parem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Holti koha pealt võib ju isegi naljaviluks arutleda (mitte et ta muidugi sõidaks), aga Zamora ja ainuke normaalne ründaja, ffs...

                          lähevad Rooney, Carroll, Welbeck, Defoe ja Crouch, on minu pakkumine tõenäosuse järjekorras.
                          Kas Welbeck olümpiaga ei võiks piirduda? Ei ole tast veel mängumeest.

                          Kommentaar


                            Õige, saadame 30 aastased Holtid ja Zamorad turniirile ning jätame 21sed Welbeckid-Sturridge'id koju, et siis 4-6-8 aasta pärast koondis ikka paremas seisus oleks!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              sturridge on küll veidi isekas,aga ma arvan,et ta võtakse ka siiski kaasa.sellist mängumeest on inglastel kindlasti vaja.

                              ja tõesti noh...Holt...Zamora...pole ju mõttet nalja ka tegema minna

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Kas Welbeck olümpiaga ei võiks piirduda? Ei ole tast veel mängumeest.
                                Ära aja lolli juttu. See Zamora hooaja paremuselt teiseks ründajaks kuulutamine oli juba niigi rumaluse tipule lähedal, milleks endale veel sügavamat auku kaevata.

                                Sturridge'i oleks ma isiklikult paigutanud kohe selle oma nimekirja järel viiendaks. Tasemelt võiks muidu ka eespool olla, aga vaatasin mängijate omadusi. Igatahes oleks väga üllatav, kui võetakse keegi väljastpoolt seda kuuikut (võimalikke vigastusi muidugi kõrvale jättes).
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X