320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühesõnaga - kindel, et Rio EM-ile ei sõida.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      mr. john saab pennusi lüüa

      Kommentaar


        Kommentaar


          Ma olen enam kui kindel, et Terry kaasamist saab Woy veel kahetseda.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Võibolla Rio nö 'took one for the team'. Mõelda vaid kui terve koondis suveks Euroopasse sõidab ja Terry koju jääb. Keegi neist ei saaks öösel rahulikult magada.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Ma olen enam kui kindel, et Terry kaasamist saab Woy veel kahetseda.
              Suht safe bet selline avaldus siin teha. Täpselt nagu vello postitatud viide kusagilt blogist, mis õpetas inglise meediat. Ehk siis kui inglismaa sita seeria teeb, on hea kõik kaitseliini (loe JT) kaela ajada ja öelda, et aga vaata kui Rio oleks olnud, siis oleks teised lood. Juhul kui JT peaks kangelaseks tõusma, siis unustatakse kogu sitt ära ja mees on jälle armastatud. Kahe otsaga asi täiesti. Ja vältimaks tulevast shitstormi ja off topicut, siis jah - kannan siniseid prille, ent olen inglise koondise käekäigul pidevalt silma peal hoidnud.

              Kommentaar


                Vahet ei ole lose-lose on iga valik kui just mingit imetabast turniiri ei tehta ja näiteks poolfinaali ei jõuta. Ja ma olen kindel, et isegi siis leiaks mõni "andekas" miskit norida ja väita, et teisiti valides oleks koguni võidetud.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ox pidada väidetavalt lennukil olema. Amazing. *köhh*
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Eurospordi 'humoristid' pakuvad välja erinevaid variante: http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/...081327559.html
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas szandor Vaata postitust
                      Suht safe bet selline avaldus siin teha. Täpselt nagu vello postitatud viide kusagilt blogist, mis õpetas inglise meediat. Ehk siis kui inglismaa sita seeria teeb, on hea kõik kaitseliini (loe JT) kaela ajada ja öelda, et aga vaata kui Rio oleks olnud, siis oleks teised lood. Juhul kui JT peaks kangelaseks tõusma, siis unustatakse kogu sitt ära ja mees on jälle armastatud. Kahe otsaga asi täiesti. Ja vältimaks tulevast shitstormi ja off topicut, siis jah - kannan siniseid prille, ent olen inglise koondise käekäigul pidevalt silma peal hoidnud.
                      Ei mõelnud üldse selle nurga alt, et Rio oleks pidanud kutsuma.
                      Mõte oli selles, et ükskõik mis valik on, ainuke kindel mees keda mina koondisesse ei valiks oleks Terry.
                      See saab lõppeda ainult halvasti.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        IN: Stewart Downing, Alex Oxlade-Chamberlain, Jermain Defoe, Andy Carroll, John Ruddy.

                        OUT: Rio Ferdinand, Micah Richards, Kyle Walker, Phil Jagielka.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Defenders - Baines Cahill Cole Johnson Jones Lescott Terry

                          Midfielders - Barry Downing Gerrard Lampard Oxlade-Chamberlain Parker Walcott Young Milner

                          Strikers - Carroll Defoe Rooney Welbeck


                          ox ja downer?


                          e:Hart, Green, Ruddy.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Väravavahid: Hart, Green, Ruddy
                            Kaitsjad: Baines, Cahill, Cole, Johnson, Jones, Lescott, Terry
                            Keskväli: Barry, Downing, Gerrard, Lampard, Milner, Oxlade-Chamberlain, Parker, Walcott, Young
                            Ründajad: Carroll, Defoe, Rooney, Welbeck
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              downing


                              //stand-by mängijate all veel henderson.. halleluuja

                              Kommentaar


                                Tegelt kõik muu on "ok" aga ... Taunik sees ja Lennon või Adam Johnson väljas? *puzzle*
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X