320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
    Viimasel nädalal oled sa palju arvanud. Või noh puusalt paugutanud....

    Ma arvan, et kenny ja Roy on pisut targemad kui sina. Sama spets nagu tursa tannu...loed gool.commi ja tambid siia ümber.
    Karistuseks saab Henderson täna portaalis taas kriitikat. Homme hommikuks on olemas.
    sigpic

    Kommentaar


      Ja mu küsimus selles suhtes oli siiras, et puusalt tulistades lugesin kokku ~25 LFC mängu mida mäletan, et vaatasin see aasta. Peaks juba päris piisava pildi ühest meeskonnast/mängijast andma ehk?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Fernando Torres
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Micah Richardsi koondisse mittekutsumisest ma aru ei saa

          Kommentaar


            seda enam, et ainus paremkaitsja G. Johnson on juba audis



            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Inglismaa fänn pole ma ammugi mitte, pigem üks ebasümpaatsemaid koondiseid niiet tegelt suht pohhui kes võetakse ja kes mitte.
            ahaa, sel põhjusel võtadki seda teemat nii südamega..
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              1-0 Young, Carroll assist.

              INGLISMAA VÕIDAB EUROD!

              Kommentaar


                Mida vormi? Kaua see võõrsilvorm olnud on? Young ja carroll sujub praegu ilusti jah
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ants algkoosseisus jah, varsti tuleb ka Michael Jordan sisse äkki :O

                  Kommentaar




                    Hodgson võtku tema Downingi asemele , ta lõi ka see hooaeg rohkem väravaid.

                    Kommentaar


                      Downing paneb koondise eest alati väga hästi, vist on peale 2010 MMi andnud teisena kõige rohkem resultatiivseid sööte koondise eest, oli 4 äkki?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taurikk Vaata postitust


                        Hodgson võtku tema Downingi asemele , ta lõi ka see hooaeg rohkem väravaid.
                        Ilmselgelt hakkab Hodgson võtma Inglismaa koondisesse 5-aastaseid Venemaa kodakondsusega lapsi.

                        Mängust: Downing, Henderson ja Carroll korraga väljakul Inglismaa koondise eest? Isegi KK ei saanud selliste lollustega väga tihti hakkama. Esimene ja viimane on täna ka järjekordselt oma rollides kohutavad olnud. Gareth Barry sai vigastada, äkki suudab Inglismaa nüüd tänu sellele midagi EMil korda ka saata?

                        Kommentaar


                          Livetekst räägib mängijatest nagu Kelly, Henderson ja Adam Johnson. Neid ju ei valitud Em-koondisse. Mis põrgu päralt nemad mängivad?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Livetekst räägib mängijatest nagu Kelly, Henderson ja Adam Johnson. Neid ju ei valitud Em-koondisse. Mis põrgu päralt nemad mängivad?
                            Mõned mängijad peavad erinevatel põhjustel tänase mängu vahele jätma, Glen Johnson sai vigastada ja Chelsea mehed on pikendatud puhkusel. Väga vabalt võib neid mehi siiski ka EMil näha, sest esialgsest Inglismaa koondisest jääb lõpuks ilmselt oma 5-6tk vähemalt vigastustega välja.

                            Kommentaar


                              kes on vigane, kes saab puhkust
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                                Ilmselgelt hakkab Hodgson võtma Inglismaa koondisesse 5-aastaseid Venemaa kodakondsusega lapsi.

                                Mängust: Downing, Henderson ja Carroll korraga väljakul Inglismaa koondise eest? Isegi KK ei saanud selliste lollustega väga tihti hakkama. Esimene ja viimane on täna ka järjekordselt oma rollides kohutavad olnud. Gareth Barry sai vigastada, äkki suudab Inglismaa nüüd tänu sellele midagi EMil korda ka saata?
                                Ei tea mis mängu sa vaatasid, Carroll sai oma target mani rolliga hakkama. Äkki annad meile hoopis Jonesi mängu kohta kommentaari.
                                This is Anfield,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X