320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hodgson said he saw Chamberlain play well against Pirlo and Ambrosini. Ambro didn't play, Pirlo isn't even a Milan player.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Hodgson said he saw Chamberlain play well against Pirlo and Ambrosini. Ambro didn't play, Pirlo isn't even a Milan player.
      See oli tema esimene pressari-prohmakas jah
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Aga kui asja heast küljest vaadata, siis viimasel ajal Roy ongi tähelepanu tõmmanud keskpärasusest maksimumi võtmisega. Tuleb muidugi möönda (või möönata?), et tema muu keskpärasus vähemalt ei pea ennast maailmaklassiks nagu praegune, aga loota ju võib, et pigistab siingi vähemalt järgmise faasi turniirist välja
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Liverpool midfielder Jordan Henderson has been placed on stand-by and would be called into the squad if Parker was ruled out.

          Manchester United's Michael Carrick, who has not played for England since May 2010, was not considered because he told the Football Association he did not want to be a bit-part player.


          raske uskuda
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ma täiesti usun, et Carricku endapoolne probleem, et teda ei ole kutsutud juba päris mitu aega.

            Kas tõesti pole Hendersonist paremat meest võtta? :|
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Carrickuga oli ju juba jama Capello ajal, kui Fergie tembeldas mehe vigaseks ja koondise mänguks kõlbmatuks, kuid ometi mängis härra Community Shieldi, kus Fabio talle "helista mulle mobiilile" zhesti tegi. On "mustas nimekirjas" nagu Argo Arbeiter.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kas tõesti pole Hendersonist paremat meest võtta? :|
                mul oleks üks aiatool pakkuda.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  ma saan aru küll, et poiss on vigastuste ja mängupraktika küüsis, kuid isegi manu pooldajal pole ilus nõnda cleverly kohta öelda.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    clevz enne hendokat iga kell ja ka kipsis jalaga.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Kui palju siinsed Hendersoni kirujat poissi üldse mängimas on näinud see hooaeg?

                      Kommentaar


                        piisavalt, et tast veel positsioonilt väljas mängitamisest kahju ei hakkaks ning üldist ebahändelimist - ka neil harvadel keskpoolikus mängidel - tõdeda. safci tase, endiselt.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Kui palju siinsed Hendersoni kirujat poissi üldse mängimas on näinud see hooaeg?
                          Mitu mängu peab olema näinud enne kui kvalifitseerud "arvajaks"?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Mitu mängu peab olema näinud enne kui kvalifitseerud "arvajaks"?
                            0

                            Hendo kaitseks võib nõnda palju öelda, et U-21 eest on ta korralikult välja astunud. Möla maha.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Mitu mängu peab olema näinud enne kui kvalifitseerud "arvajaks"?
                              Viimasel nädalal oled sa palju arvanud. Või noh puusalt paugutanud....

                              Ma arvan, et kenny ja Roy on pisut targemad kui sina. Sama spets nagu tursa tannu...loed gool.commi ja tambid siia ümber.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                                Viimasel nädalal oled sa palju arvanud. Või noh puusalt paugutanud....

                                Ma arvan, et kenny ja Roy on pisut targemad kui sina. Sama spets nagu tursa tannu...loed gool.commi ja tambid siia ümber.
                                Eks nad muidugi ole, isegi Ox-poiss võeti enne Hendokat - selgelt näitab, et mingi aruraas on Royl peas. KKK osas sama kindel poleks.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X