320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Krt jaanuaris olime 15 punni maas liidrist ja siis käisid siin vennad küsimas, et kas võime nüüd maha kriipsutada teid? Tuleb välja, et siiski mitte.
    Täpsustan veel, et märtsis oli ka Chelsea ja Manu vahe 15 punkti ning Chelseal oli 1 mäng varuks.

    Kommentaar


      Nüüd on just see mäng kus Torreselt hattricki ootaks . Palun =) .

      Kommentaar


        Ei ole üldiselt pahatahtlik inimene, aga paar kergemat koksu Schalke poolt Manu meestele ei teeks üldse paha. Kuigi fakt on see, et kui Chelsea sel hooajal tahab tiitlivääriline olla, peab Manu vastu korralikult hambaid näitama. Nõustun samuti, et Torrest algkoosseisus Manu vastu mängitada pole mõtet. Drogba on märksa ebamugavam vastaste kaitseliinile. Iseasi, keda sinna kolmandaks ründajaks või äärele mängima panna, sest olgem ausad Anelka on ikka täis pa*k viimaselajal.

        Kommentaar


          Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
          Ei ole üldiselt pahatahtlik inimene, aga paar kergemat koksu Schalke poolt Manu meestele ei teeks üldse paha. Kuigi fakt on see, et kui Chelsea sel hooajal tahab tiitlivääriline olla, peab Manu vastu korralikult hambaid näitama. Nõustun samuti, et Torrest algkoosseisus Manu vastu mängitada pole mõtet. Drogba on märksa ebamugavam vastaste kaitseliinile. Iseasi, keda sinna kolmandaks ründajaks või äärele mängima panna, sest olgem ausad Anelka on ikka täis pa*k viimaselajal.
          No kuule, midagi peaks ikka Chelsea ise ka ära tegema. Mitte nii, et kohtunikud toovad 2 punkti, Arsenal võtab ManUlt 3 punkti ja Schalke peksab veel ManU mehed vigaseks ka. Niimoodi võiks isegi Blackpool meistriks tulla ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            No kuule, midagi peaks ikka Chelsea ise ka ära tegema. Mitte nii, et kohtunikud toovad 2 punkti, Arsenal võtab ManUlt 3 punkti ja Schalke peksab veel ManU mehed vigaseks ka. Niimoodi võiks isegi Blackpool meistriks tulla ju.
            Saa üle juba sellest. On ju piisavalt tehtud. Viimasest 12st mängust 10 võitu ja 2 viiki. Vormitabelis kindlad liidrid.

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Saa üle juba sellest. On ju piisavalt tehtud. Viimasest 12st mängust 10 võitu ja 2 viiki. Vormitabelis kindlad liidrid.
              Okei, ma rohkem ei viitsi "trollida" aga ega Sul endal ka hea meel ei oleks, kui Sinu lemmikutele lihtsalt nii nahaalselt ära keeratakse või mis ? Sellest ma saaks veel aru, kui üks otsus läheb metsa, aga kuradima kaks väravat ühes mängus... lihtsalt üle mõistuse. Sellisest asjast on vähekene raske "üle saada".

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Okei, ma rohkem ei viitsi "trollida" aga ega Sul endal ka hea meel ei oleks, kui Sinu lemmikutele lihtsalt nii nahaalselt ära keeratakse või mis ? Sellest ma saaks veel aru, kui üks otsus läheb metsa, aga kuradima kaks väravat ühes mängus... lihtsalt üle mõistuse. Sellisest asjast on vähekene raske "üle saada".
                Nagu ütles Carlo eile: "This is football!" Ei ole esimene ega viimane kord, kus kohtunik eksib ning eks iga meeskond on sellise asja üle pidanud elama kunagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Okei, ma rohkem ei viitsi "trollida" aga ega Sul endal ka hea meel ei oleks, kui Sinu lemmikutele lihtsalt nii nahaalselt ära keeratakse või mis ? Sellest ma saaks veel aru, kui üks otsus läheb metsa, aga kuradima kaks väravat ühes mängus... lihtsalt üle mõistuse. Sellisest asjast on vähekene raske "üle saada".
                  Ja tegelt peaks Vidic üldse järgmised 3 mängu vahele jätma , nii et STFU

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ja tegelt peaks Vidic üldse järgmised 3 mängu vahele jätma , nii et STFU
                    Mis kuradi otsapidi sellel minu postitusega midagi pistmist oli ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      Suht nõus. Kohtunik vile oli nii mööda, et annab olla. Esiteks, see Lampardi värav..Teiseks andmata penalti (see oli vist spursile kingituseks selle eest et lampardi värav ära loeti) ja siis see viimane värav mis oli ju tegelikult puhas sulg. Aru ma ei saa, kuidas koguag SB-l kohtunikud nii mööda vilistavad..

                      Ma kohe ütlse ei imestaks kui homme Arsenali ja ManU mängus kohtunik ka mängu ära teeb.
                      Ma ei mõista kuidas ManU fännid saavad/julgevad üldse öelda, et kohtunik aitab kedagi kellegi koduväljakul? Old Trafford on üks maailma kuulsamaid koduvile areenasid üldse. Palju seal on teie kasuks vilistatud olematuid penalte? Teie kahjuks andmata jäetud selgeid penalte? Punaseid vastastele? Andmata punaseid teile? and the list goes on and on and on...
                      Ma pole olukordi vaadanud ning usun, et eks liiga võidi teha, aga natuke halenaljakas lugeda sellist asja Glazeri pereäri käest.

                      Puhas minu arvamus vähemalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Old Trafford on üks maailma kuulsamaid koduvile areenasid üldse. Palju seal on teie kasuks vilistatud olematuid penalte? Teie kahjuks andmata jäetud selgeid penalte? Punaseid vastastele? Andmata punaseid teile? and the list goes on and on and on...
                        Kuule aga ole meheks, loe ette. Teeb selgeks siis selle asja ükskord. Olematud, selged ja valed punased. Kõik ja konkreetselt, kas või viimase paari hooaja kohta, kui rohkem ei jõua (arusaadav, kuna neid ju on ikkagi meeletult, eksole). Manku teemas siis palun loomulikult, mitte siin.

                        (mitte et eelnev jorin SB kohta oleks kuidagi adekvaatsem olnud, aga kui juba tõmbasid selle sae käima)

                        e: ahah, edit jõudis üle käia. kuna sa räägid ju faktidest, siis see ei saa kuidagi olla "sinu arvamus", naljatilk.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kuule aga ole meheks, loe ette. Teeb selgeks siis selle asja ükskord. Olematud, selged ja valed punased. Kõik ja konkreetselt, kas või viimase paari hooaja kohta, kui rohkem ei jõua (arusaadav, kuna neid ju on ikkagi meeletult, eksole). Manku teemas siis palun loomulikult, mitte siin.

                          (mitte et eelnev jorin SB kohta oleks kuidagi adekvaatsem olnud, aga kui juba tõmbasid selle sae käima)

                          e: ahah, edit jõudis üle käia. kuna sa räägid ju faktidest, siis see ei saa kuidagi olla "sinu arvamus", naljatilk.
                          Väike OT aga kui juba maailmas, siis oleks viisakas ka kõigi teiste staadionite kohta statistika olemas olla, et võrrelda. Old Traffordi numbrid üksi paraku seda ei näitaks (et meil parimad kohtunikud).

                          Kommentaar


                            Paraku kipun arvama, et lahmida ta suvatses, aga mingeid reaalseid ja põhjendatud arve me ei näe
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...iteds-way.html. Ja see artikkel sai alguse sellest legendaarsest Gomese/Carricku penaltist, millega Webb kinkis 2008/09 tiiti manule. OT-l on koduvile ikka päris tuntav, alates penaltidest lõpetades Fergie minutitega.

                              P.S 0 tiitlit on lähenemas...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Mis kuradi otsapidi sellel minu postitusega midagi pistmist oli ?
                                Sorri, arvasin, et sa standard mankude whiner. Spursile tehti jhm haledalt ära .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X