320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui aus olla, siis minul on küll kahju, et ta Citysse läks. Väga talendikas mängija, arvestades tema vanust, olgugi, et temperament lööb vahel (loe: liiga tihti) välja. Mulle ta meeldib, aga kuna valis City, siis loodan, et ta Inglismaal läbi ei löö


    Kommentaar


      Ma ka ei ostaks midagi mis on tasuta saadaval

      Kommentaar


        Lõpuks ometi sai see jant läbi täna..Balo lõi väravaid soliidseid, aga kahjuks jääb ta mulle meelde teiste põhjustega siiski..

        Inter ei tohi nüüd 3ndat korda küll sellesama reha otsa astuda..

        Aitäh, Roberto!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          on tüüp siis tõesti nii hea, et tema eest nii palju maksta?
          No kui plekki nagu Mancityl, siis võib maksta küll.
          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          jätame need suhteprobleemid kõrvale.
          pole ta ju ei Interis ega koondises läbi löönud. või on?
          Kui suhteprobleemid välja jätta, siis jääb interi saldoks 8 kolli 13 algkoosseisu mänguga. Koondises tegi mees alles debüüdi, sest varem hoiti teda noortekas. Nüüd on mees koondise kaanenägu, sest iga uudis kirjutab, kuidas raskuskese langeb mitmeteks aastateks tema õlgadele.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            lekkinud tiimifoto

            Kommentaar


              Where's waldo?

              Kommentaar


                Algselt postitas kjagla Vaata postitust
                lekkinud tiimifoto

                WOW! Leidsid suht uue pildi! Kõigest 2 lehekülge tagasi oli sama pilt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                  Kui siin kiideti seda manu uut transat taevani, siis olge rahulikud, Premieris ta küll mingeid tegusid tegema ei hakka, erinevalt Balotellist.
                  Millest sa seda järeldad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                    Sorry, pead pettuma, City ei ostaks gay neville isegi siis, kui ta oleks tasuta saadaval.

                    Ah või hoopis Balotellit mõtlesid? On tõesti jesss, sest ka manu ajas teda taga. Kui siin kiideti seda manu uut transat taevani, siis olge rahulikud, Premieris ta küll mingeid tegusid tegema ei hakka, erinevalt Balotellist.
                    mega lahe vend oled, täis kloun ju. ma isiklikult arvan ,et see transa lööb teil puuri palle täis.

                    Kommentaar


                      Ei tea mis te taunid manu fännid nüüd siia tulite, saime super mario endale ja nüüd teil vesi ahjus ? Ma ei tea, äkki ostaks mehhikost veel mõne shemale ? Suht hästi läheks siis, lõi teile mingis mängus värava ka, üsna lahe, hale on näha teid nutmas kui supermario lööb hat tricki manule ja shemale läheb soo operatsioonile. Supermario kiirus fantastiline ja enneolematu väljakunägemine on nii mega lihtsalt, tema taklinguid ründes on lust vaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bert2k3 Vaata postitust
                        Millest sa seda järeldad?
                        Kasvõi juba näiteks see, et ta on üsna nõrga kehaehitusega. Ning nimeta mõni mehhiklane, kes on varem Premieris läbi löönud.

                        Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                        mega lahe vend oled, täis kloun ju. ma isiklikult arvan ,et see transa lööb teil puuri palle täis.
                        Tore, et saad isegi aru, et ta transa on. Saad ju vist ise ka aru, et ta ei löö mitte kellelgi puuri palle täis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Ei tea mis te taunid manu fännid nüüd siia tulite, saime super mario endale ja nüüd teil vesi ahjus ? Ma ei tea, äkki ostaks mehhikost veel mõne shemale ? Suht hästi läheks siis, lõi teile mingis mängus värava ka, üsna lahe, hale on näha teid nutmas kui supermario lööb hat tricki manule ja shemale läheb soo operatsioonile. Supermario kiirus fantastiline ja enneolematu väljakunägemine on nii mega lihtsalt, tema taklinguid ründes on lust vaadata.
                          Dzekost on nüüd ükskõik või vaja teda ka ikka veel rünnakuid lõpetama?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            blue moon, su idioodi mõistuse näitab juba see ära, et sa hakkad gary neville´i ja ac milan/inter/city/united meest balotellit võrdlema

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              blue moon, su idioodi mõistuse näitab juba see ära, et sa hakkad gary neville´i ja ac milan/inter/city/united meest balotellit võrdlema
                              ise ka aru said mis ütlesid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                                ise ka aru said mis ütlesid?
                                jah, aga ma vean kihla, et sa ei saanud, sest sa oled umbes üksteist ja inglise keelt vist koolis pole õpetama veel hakatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X