320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karpin
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Karpin
      Kandideerida võiks, aga ilmselt oleks valik:
      Casillas
      Salgado - Hierro - Puyol - R. Fallos
      Figo - Zidane - Xavi - Ronaldo
      Messi - Raul

      Pluss valikuvõimalus Ronaldinho, Ronaldo, Ruud ja muud sarnased.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Hakkasin niisama arvutama, et kui näiteks HIspaanias selline küsitlus tehtaks viimase 20 aasta jooksul, kas siis oleks üldse võimalus, et mõni mees väljaspoolt Reali ja Barcat sinna jõuaks. Ilmselt mitte.
        David Villa äkki oleks mahtund kandidaatidesse, aga ta ka nüüd Barcas. Diego Forlan näiteks, ehk Torres? Kuigi ilmselt vist nad päris parima 11 sisse ei mahuks tõesti.

        Kommentaar


          kui nüüd tagasihoidlikult arvamust avaldada, siis igal inimesel, kes Ronaldinho 11-st välja jätab, tuleks silmad peast välja torgata. Sama kehtib ka Cantona puhul.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            kui nüüd tagasihoidlikult arvamust avaldada, siis igal inimesel, kes Ronaldinho 11-st välja jätab, tuleks silmad peast välja torgata. Sama kehtib ka Cantona puhul.
            Kelle sa välja jätaksid tema asemel? Ronaldinho prime kestis 2 aastat. Teised vennad sealt hiilgasid rohkem ja läksid ära nö. tegijana. Ainus variant oleks Zidane, kelle prime oli ka mitte kõige pikem, aga see-eest ei lahkunud ta tüliga ja mängis enda potentsiaali lõpuni välja.

            Kommentaar


              Ronaldo
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ronaldo
                Kolm hooaega müstilisi väravalöömisi. Pluss alatine faktor, et käesolevad staarid skoorivad küsitlustes meeletult.

                Kommentaar


                  4 hooaega, unustasid Barcelona hooaja vist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas idikas Vaata postitust
                    4 hooaega, unustasid Barcelona hooaja vist.
                    Aa, ma mõtlesin, et mõeldi, et Ronaldo (Krissu) asemel võiks Ronaldinho olla.

                    Ronaldo kahjuks räägiks küsitlusel see, et Reali fännid valiksid Rauli, pluss ka suur osa ülejäänud Hispaaniat ja Ronaldo pole kummagi, ei Reali ega Barcelona, jaoks selline sweetheart.

                    Kommentaar


                      ma saan aru, et sa etendad keskmist hääletajat. mina mitte.
                      on viimane hetk hakata inimesi õpetama
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tõsi, kui 4-4-2 formatsioon, siis 100% on ründeduo Raul ja Messi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Anderton parem kui Macca? Hmm, tahaks põhjalikumat diskussiooni alustada sel teemal.
                          Väga ei tahaks. Klassikaline ema-tütar situatsioon, mis kuhugi ei vii, ma kardan. Nii McManaman kui ka Anderton on meil ju seal puhtalt subjektiivsetel alustel, olgem ausad. Eks ma püüdsin mitmekesisuse huvides kohta leida nii isiklikele sümpaatiatele kui ka mängijatele, kes mitte päris tippklubis välja paista suutsid. Muidu oleks ju igav. Aga jah, Andertoni stiil mulle millegipärast meeldis. Kahju neist vigastustest.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            kui nüüd tagasihoidlikult arvamust avaldada, siis igal inimesel, kes Romario 11-st välja jätab, tuleks silmad peast välja torgata.
                            FYP.

                            Aga teemasse tulles, siis kahju, et see prem-liigi hääletus nii poliiitliselt korrektne on, sest minu ainus hääl Liverpooli mängijale oleks olnud Fowleri snort-the-line-celebration.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Fowleri snort-the-line-celebration.
                              ze best!
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Ched Evans mõisteti vägistamises süüdi ja 5 aastaks vangi.

                                Küsimus tekib (teadmata üksikasju) mismoodi teine mees sama asja eest süüdi ei olnud siis? Et kui tema seksis selle neiuga siis oli too veel teadvuse juures, aga kui Evansi kord kätte jõudis oli pilt eest?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X