320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Gary Neville MNF

    Tõsiselt nauditav pundit vahelduseks võrreldes mõningate peerudega kel pole midagi huvitavat öelda.
    Jep , kutt oskab ja teab mida rääkida.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Jep , kutt oskab ja teab mida rääkida.
      ja oskab neid arvuteid kasutada ja nendega reaalselt midagi kasulikku näidata

      Kommentaar


        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Kommentaar


          Halsey on äärmiselt s'tt kohtunik.

          Kommentaar


            Ma arvasin, et Webb oli juuksed kasvatanud.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Ma mõtlesin, et aint meil Itaalias makstakse kohtunikele, aga teil toimub see ju lausa ilma mingisuguse häbitundeta.
              Täpselt sama asi torkas kohe pähe, et kui mitte juba hullem kui makaronidel. Ma üldse ei taha huiata, aga kui korraks võtaks kõik prillid peast nüüd ära, siis see pole ju normaalne kuidas see aina edasi ketrab. Samuti tõusis ka Pulis püsti ja ütles, et ma ei jäta kohtunike kallal jonnimist, kuni midagi ette ei võeta.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Kohtunike üldine kvaliteet ja nende suhted meeskondadega http://www.refereedecisions.co.uk/ - inimesed (paberitega kohtunikud) on vaeva näinud ja üksjagu infot kokku korjanud ning püüdnud tulemusi selgitada.
                Kokkuvõtvalt võiks öelda, et ka kohtunik on inimene.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Nüüd siis teame, et "fucking black cunt" on vähem solvam, kui "negro".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Nüüd siis teame, et "fucking black cunt" on vähem solvam, kui "negro".
                    FA on ennast parajalt lolliks teinud selle viimase otsusega, täitsa nõus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Nüüd siis teame, et "fucking black cunt" on vähem solvam, kui "negro".
                      Et kui sa jaurad terve mängu negrito negrito, et teine vend tilti ajada vs üks kord ebamäärases kontekstis fucking black cunt on siis sama vä?

                      Kogu asi on muidugi hunnik bollocksit, sest kumbki mees ilmselgelt pole rassist.


                      *ebamäärases kontekstis seetõttu, et kohtus ei tõestatud beyond reasonable doubt, et see oli solvava/sõimava moega öeldud. Teiseks, kui sa tahad musta homeboyd solvata, siis probably on parem idee seda talle kõrva sosistada, mitte kisada üle väljaku, kus 1)tüüp ise ei pruugi kuuldagi, aga 2)võisid kuulda teised mängijad, kohtunik, rahvas ning millele sa tead, et järgneb karistus.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Me rebin su üleüldisest tekstist välja ühe osa mis jäi minu arust kahtlaseks. Kas fucking black cunt ei ole solvav/sõimav sinu jaoks?

                        Kommentaar


                          Marduk räägib nendest ägedatest faktidest.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Me rebin su üleüldisest tekstist välja ühe osa mis jäi minu arust kahtlaseks. Kas fucking black cunt ei ole solvav/sõimav sinu jaoks?
                            Aga ära rebi. ''Did you think I called you a fucking black cunt?'' ei ole. Jah, fraas iseenesest on ka kole, aga selle siin asjaga seotud küsimustes kasutamine ei tee sind ega mind veel rassistiks
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Kogu asi on muidugi hunnik bollocksit, sest kumbki mees ilmselgelt pole rassist.
                              Et nagu tunned neid isiklikult, et seda väita? Karistused pidanuks olema võrdväärsed. Kumbki tüüp ei vääri seda särki, mida kannab.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Aga ära rebi. ''Did you think I called you a fucking black cunt?'' ei ole. Jah, fraas iseenesest on ka kole, aga selle siin asjaga seotud küsimustes kasutamine ei tee sind ega mind veel rassistiks
                                Su tekstist jäi lihtsalt mulje, et see pole sinu jaoks solvav. Sellepärast ka rebisin. Btw ei väitnudki, et keegi siit KKK liige oleks. All good.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X