320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chelsea ja QPRi vahelise matši eel ei ole tavapärast kätlemist seekord.

    (põhjuseks on üks cunt)
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Chelsea ja QPRi vahelise matši eel ei ole tavapärast kätlemist seekord.

      (põhjuseks on üks cunt)
      http://www.premierleague.com/en-gb/n...nt-260412.html

      Täielik nali.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Chelsea ja QPRi vahelise matši eel ei ole tavapärast kätlemist seekord.

        (põhjuseks on üks cunt)
        black vä? sest ma tean, et ükski teine kodanik käesurumist ei pidurda.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          black vä? sest ma tean, et ükski teine kodanik käesurumist ei pidurda.
          QPRist keegi ei ole Chelski neegreid ka 'Black Cunt'ideks kutsunud või mis? Oleks vastupidine seis siis John 'I'm innocent' Terry kindlasti nõuaks nende pea mahavõtmist (mis ei oleks ka paha mõte, I'm looking at you Cunty Barton).

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            QPRist keegi ei ole Chelski neegreid ka 'Black Cunt'ideks kutsunud või mis? Oleks vastupidine seis siis John 'I'm innocent' Terry kindlasti nõuaks nende naisi ja/või tüdruksõpru.
            Olgem selle delikaatse teemaga siiski korrektsed.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Olgem ausad: see sunnitud kätlemine on niikuinii ajukas. Sportlased võistelgu, memmekad las kätlevad, kui nii väga soovivad.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  1. leia edukate edu valem; 2. kopeeri seda

                  They point to the fact that Manchester United, Liverpool and Arsenal have been able to crack the Asian market with the sale of replica shirts, but clubs such as Chelsea and Manchester City, who play in blue, have not.

                  Kommentaar


                    See on feng shui värk. Särki nr 4 nad ei osta kunagi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      aasta manager?

                      kui igast teised auhinnad võib rahulikult ühele-kahele mehele anda, siis aasta manageri valik on üpris raske. Martinez ehk on nõrgim lüli (et ei suutnud kõiki suuri kaks korda võita ), kuid sisuliselt võiks antud tiitli nende viie mehe vahel ära jagada.

                      e: tiitlita jätaks Mancini ansamblist välja
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        aasta manager?

                        kui igast teised auhinnad võib rahulikult ühele-kahele mehele anda, siis aasta manageri valik on üpris raske. Martinez ehk on nõrgim lüli (et ei suutnud kõiki suuri kaks korda võita ), kuid sisuliselt võiks antud tiitli nende viie mehe vahel ära jagada.

                        e: tiitlita jätaks Mancini ansamblist välja
                        I beg your Pardew. NUFC'i peeti ikka pigem relegatsioonivõitlejaks... ja noh, aasta ostukott oli tal kah kõige uhkem.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          jah, lihtne justkui... ei ole tegelikult, sest Lambert ja Rodgers pidanuks esmapilgul tuldud teed tagasi minema, kuid ei. Nad näitasid, et suurtel on mida õppida ja mille üle järele mõelda - tuletasid meelde, et jalgpalliklubi on butiik, mitte supermarket.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            nomineerin alex mcleishi, sest härra suutis oma mängujoonise meeskonnale väga muljetavaldavalt selgeks teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              I beg your Pardew. NUFC'i peeti ikka pigem relegatsioonivõitlejaks... ja noh, aasta ostukott oli tal kah kõige uhkem.
                              relegatsioonivõitleja on küll liiga karmilt öeldud. 8-15koha meeskond pigem.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                relegatsioonivõitleja on küll liiga karmilt öeldud. 8-15koha meeskond pigem.
                                Tagantjärele jah, aga päris hooaja eelvaadetes oli ärevaid märke õhus küll ja küll.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X