320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Hui ei oled
    Ei ole jah. Tõde.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Hui ongi



    Hui ei ole

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    oot milani foorumis võib kirjutada ainult Ma loodan, et milan võidab ja sellisel tasemel postitusi, kui keegi leiab, et mu teine postitus polnud teemakohane siis ma ei tea - vähamalt oli see parem/asjakohasem kui 75 protsenti milani teema postitustest uskumatu.
    Hui ongi

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Lisaks sellele, et juve ja Milan Itaalias kaardipakke segava kõikidel erinevatel viisidel, on foorumis ka valitsemise üle võtnud ainult trollija ja ei tee asjalikke postitusi Jasper ja Eika. Ma olen pettunud - oleks mu kirjutistes siis midagi valesti olnud, aga ei raisk, Mussolini on igastahes uhke hauas.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Lisaks sellele, et juve ja Milan Itaalias kaardipakke segava kõikidel erinevatel viisidel, on foorumis ka valitsemise üle võtnud ainult trollija ja ei tee asjalikke postitusi Jasper ja Eika. Ma olen pettunud - oleks mu kirjutistes siis midagi valesti olnud, aga ei raisk, Mussolini on igastahes uhke hauas.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mina olen nõus.
    oot milani foorumis võib kirjutada ainult Ma loodan, et milan võidab ja sellisel tasemel postitusi, kui keegi leiab, et mu teine postitus polnud teemakohane siis ma ei tea - vähamalt oli see parem/asjakohasem kui 75 protsenti milani teema postitustest uskumatu.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    üleüldised reeglid: kuna Itaalia alamfoorumi modedel pole volitusi tõsta troppe läbusse, siis peab siinsamas peo püsti panema. kui meitemaale satub mõni kibestunud hing, vt CL mängude järgseid 'arutlusi' või näiteks nafsal/kalr15(nimed muudetud - toim.) postitusi, siis juhatatakse nemad ja neile vastajad ebaglamuursesse keskkonda.

    PS! ma tean, et see lõppkokkuvõttes ei muutu mitte kellagi, aga v-o tuleb mõni mõnus pidu.

    mis arvate?
    Mina olen nõus.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Flamini ei mängi, ekspert.
    Vahet pole ju, meistrite liiga tasemel teil nagunii kedagi pole hetkel seal keskväljal, eks tuleb olemaolevaga maksimum välja pigistada, aga pole just kindel kas teil selleks kõige sobivam treener, aga kokkuvõttes on ju ta rahuldavalt tegutsenud hetkel - 3. kohal juba ja Lazio ja Inter teevad stagnatsiooni, ehk on see isegi hea, et välja kukute, sest üksi reaalne inimene ei mõtle, et te võiksite Barcat võita 2. mängu kokkuvõttes. Alati on võimalik perfektse umbkaitsega barcat tappa, aga kas see aasta on selleks Milani piisavalt vahendeid, mõtlen just kaitse osas, pigem liiga vanad ja liiga noored. esimese mängu võibolla õnnestub teil minimaalse skooriga kaotada, aga teine mäng kaldun küll suurema kaotuse poole, minimaalne kaotus esimeses ringis, kütab veidi ehk ülesse ja minnakse liiga suure tuhinaga peale kordusmängus. Igastahes olen see hooaeg näinud võibolla ainult 5-6 Milani mängu ja võibolla on mul jäänud nendest mängumeestest vale mulje ja tegelikult ei ole nad nii haledad? ( maailma mõttes, itaalia liigas on enamvähem) Kui teil järgmine aasta vähegi kedagi sisse tuua õnnestub siis pooled mehed kaovad pingile ära, Boateng saadetakse üldse ära? ma ei tea kudias ta muidu mängib aga need 5-6 mängu mis näinud temast midagi asjalikku ei tulnud, migni Aafrika Brasiilane? kes teeb 1-2 head hooaega ja siis kammib ära.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Ma ei tea mida te tarvitate? UUU sa oled ka peale lazio kaotust reaalsustaju ära kaodanud? Te ei mängi homme parmaga vaId BARCELONAGA. See on see klubi kus messi ja Iniesta mängivad. Ehk kuidas see oleks võimalik, et te suudate kasvõi viiki mängida Barcaga? Malaga näitas täna kui tugev teie grupp oli, said vist 0 pealelööki raamidesse ja pallivaldamine oli ka jube hea, kas teid pimestab vaimupuudega koera ründeosavus ja see, et amatöörklubid - lazio, Inter selg ees teile vastu kukkusid ja nüüd olete sama hea klubi kui Barca? Suured fännid tooge nüüd eelmine aasta näiteks, sest Yepes on ju parem kui Nesta ja keskväli eesotast Flaminiiiiga tapab Braca mehed ära, jah punane kaart on üppriski kindel, aga pole mõtet loota võimatut
    kui ma ei eksi, siis kunagi proovis karl54 vàita, et ta ei kài Milani trollimas ...

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Flamini ei mängi, ekspert.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Ma ei tea mida te tarvitate? UUU sa oled ka peale lazio kaotust reaalsustaju ära kaodanud? Te ei mängi homme parmaga vaId BARCELONAGA. See on see klubi kus messi ja Iniesta mängivad. Ehk kuidas see oleks võimalik, et te suudate kasvõi viiki mängida Barcaga? Malaga näitas täna kui tugev teie grupp oli, said vist 0 pealelööki raamidesse ja pallivaldamine oli ka jube hea, kas teid pimestab vaimupuudega koera ründeosavus ja see, et amatöörklubid - lazio, Inter selg ees teile vastu kukkusid ja nüüd olete sama hea klubi kui Barca? Suured fännid tooge nüüd eelmine aasta näiteks, sest Yepes on ju parem kui Nesta ja keskväli eesotast Flaminiiiiga tapab Braca mehed ära, jah punane kaart on üppriski kindel, aga pole mõtet loota võimatut

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Kas tõesti on 1. aprill juba käes? Mul autol ikka talverehvid all. Nimelt siis üks kõige suuremaid kloune ja fekaalipuhujaid Rioma pataljonist tahab minu (edaspidi loe:UUU) kurikuulsat kontot kustutada? See on nüüd küll üle võlli.
    Kui keegi tahab elust enesest retoolilisi metafoore siis see kõlaks umbes nii: "Võim on rahva käes"

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Kui keelata premmi pededel siin postitamine, siis oleks kõvasti vähem sitta rookida. Uuu on ju ammu teada vaimupuudega , tema poste ei pane keegi tähele, kui just keegi ei taha tema kuldaeraldi lugeda ja soccerneti kõige suurema varikonto saab peatada ainult selle looja , ehk siis kapist välja tulla ja see ära kustutada (Jasper?)
    hea küll. tunnistan üles. mazz, kui sa seda loed, siis kustuda Uuu konto ära. seda pole enam vaja.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Pange kinni see teema siis.

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Kui keelata premmi pededel siin postitamine, siis oleks kõvasti vähem sitta rookida. Uuu on ju ammu teada vaimupuudega , tema poste ei pane keegi tähele, kui just keegi ei taha tema kuldaeraldi lugeda ja soccerneti kõige suurema varikonto saab peatada ainult selle looja , ehk siis kapist välja tulla ja see ära kustutada (Jasper?)

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma vahepeal mõtlesin rookida, aga tundus liiga võimatu ülesanne ja lõin käega.
    +1. ma vaagisin isegi alternatiivvõtteid, aga pole ka nende efektiivsuses veendunud.

    Leave a comment:

Working...
X