320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Francesco
    replied
    Algselt postitas #11 Vaata postitust
    Tra,kus vennad löövad pihku alles Totti peale.Kõige rohkem paneb naerma mind F.Totti kirjateos,sa vist võtaks Totti naiseks,kui vaid saaks,eks ?

    Kuidas saab meest naiseks võtta? Teil pedemaailmas vist on kõik poolmehed ja naised?

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas #11 Vaata postitust
    Tra,kus vennad löövad pihku alles Totti peale.Kõige rohkem paneb naerma mind F.Totti kirjateos,sa vist võtaks Totti naiseks,kui vaid saaks,eks ?
    Sina krõll võid neegrit musitada.

    Leave a comment:


  • #11
    replied
    Tra,kus vennad löövad pihku alles Totti peale.Kõige rohkem paneb naerma mind F.Totti kirjateos,sa vist võtaks Totti naiseks,kui vaid saaks,eks ?

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    võtsid paar pitsi vä?
    Ja pitsist pudel sai ja, sellestki väheks jäi, kuraaz vaid tõusis mul.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    võtsid paar pitsi vä?

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Süüdistage Cannumänni kui mu poolt täna imelikke postitsui tuleb. Tema soovitusel.


    E: Valehäire.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Nõus! Õnneks on ta ka Lazio särgiski mehetegusid korda saatnud.

    Leave a comment:


  • cru
    replied
    Klose puhul on ju ka, "Miroslav Klose - Saksamaa koondislane", mitte "ah jaa, Klose, see on ju see Lazio ründaja." Vähemalt Eesti vutifännidele.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Franc...Meintz tõi juba pointi väga selgelt välja. Ehk kui võtta sellist lambifänni siis rioma on väga pildist väljas ja ega peale DeRossi ja titty ju kedgi teist nagu pähe ei tulegi. titty ja DeRossi kuulsus siiski koondise poolt välja imenud.
    Laziost: Klose, Hernanes, Candreva tänapäeva pildis. Ja päris ausalt ma eelistan häid mängijaid kellel pole kuulsust nagu Candreva näiteks mingile tätoveeritud perverdile kuskil Milanis.
    Kui võtta sajandivahetuse meeskonnad siis võid julgelt oma noksi limpsida...vot seal on Laziol maailmakuulus meeskond väga kõvade vendadega.
    Aga kokkuvõtvalt jah peale Klose ju sellist kuulsat venda pole, kui me räägime väga piiratud teadmistega jalgpallihuvilisest. Klose on 2015ni Lazio ridades. Titty paneb oma pasased putsad nurka ja DeRossi liitub Mourinhoga järgneva kuu jooksul.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Lobont on ilus poisslapse nimi.

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    OT:

    Markku, nimeta mulle 3 Lazio meest, keda tavaline vutifänn teab ja seostab esimese asjana Lazioga.
    Ei saa aru, kes see keskmine vutifänn täpsemalt on (need kelle ainsad jalgpallivaatamised piirduvad TV6st CLi ja ETVs koondise mängudega?), aga noh võin isiklikust vaatevinklist ju vaadata. Itaalia koha pealt annan ju keskmise fänni välja küll: Klose, Stankevicus, Lorik Cana, Hernanes, Candreva, Zarate. Esimesed mehed, kes ilma wikist vaatamata pähe tulevad. Seda mille poolest ma neid spetsiaalselt Lazioga peaksin seostama, ei oska põhjendada

    E:Ja noh võrdluseks Roma: Stekelenburg, Pjanic, De Rossi, Lobont, Pjanic, Osvaldo, Totti, Taddei ja loomulikult see va Strootman

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Francesco Totti:

    Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.
    OT:

    Markku, nimeta mulle 3 Lazio meest, keda tavaline vutifänn teab ja seostab esimese asjana Lazioga.

    Muidu võid mu nokut imeda.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Francesco Totti:

    Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.
    Vist on läbus selle posti koht, cannu ? Ärme solgi teemat oma isiklike hälvetega. Aitäh.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Francesco Totti:

    Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Häid Jaane italianod! Ja JanK!

    Leave a comment:

Working...
X