320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Francesco
    replied
    Saksamaa alafoorum

    SPOILER!!












    [/Spoiler]
    Last edited by cannuman; 08.05.13, 15:38. Põhjus: heterosilmadel hakkab valus

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Kui see gif peaks demonstreerima pasarahet, millega siin väga lihtne on tabatud saada, siis see ei tundugi midagi hullu. Ju ma ei ole lihtsalt harjunud sellega, et ütled tere ja siis sulle sitta vastu nägu loobitakse. Ma ei saa nii vastu naeratada nagu see Oceania esindaja pildil.
    Eesti koondise foorumid
    muud foorumid,
    Itaalia alafoorum

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Kui see gif peaks demonstreerima pasarahet, millega siin väga lihtne on tabatud saada, siis see ei tundugi midagi hullu. Ju ma ei ole lihtsalt harjunud sellega, et ütled tere ja siis sulle sitta vastu nägu loobitakse. Ma ei saa nii vastu naeratada nagu see Oceania esindaja pildil.
    Kas sa oled siis gangster ikka või? Ja kus sa ütlesid lihtsalt tere ja siis sulle sitta näkku loobiti? Aga samas sellise näoga nagu sul on polegi võimalik vist ringi käia nii et keegi sitta näkku ei loobiks.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    ma tuletasin Totti/Roma fännidele meelde kolme nende õnnelikumat hooaega ja äkitselt on minu suunal pasarahe?
    Kui see gif peaks demonstreerima pasarahet, millega siin väga lihtne on tabatud saada, siis see ei tundugi midagi hullu. Ju ma ei ole lihtsalt harjunud sellega, et ütled tere ja siis sulle sitta vastu nägu loobitakse. Ma ei saa nii vastu naeratada nagu see Oceania esindaja pildil.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Sa mine vittu ära siit ruttu!
    Sa oled nii lahe! Gangsta?

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Tõmba putsi siit väärakas.

    Sa mine vittu ära siit ruttu!

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    lol. Go Aramis.

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas Aramis
    ...
    Tõmba putsi siit väärakas.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    woot-w00t

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Kas keegi fikseeris ära , mis oli Osvaldo seljale kirjutatud?

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Debiil.
    Pederast.

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Ma nüüd ei saa aru, millest see reaktsioon. Tohib mulle öelda, tohin ma vastu öelda. Milles küsimus?
    Selgelt siin teemas on vabam suhtlusviis ja võib öelda otsemini, mida teisest arvatakse.
    Debiil.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Nonoh, kui Natsi teemades keegi sulle midagi öelda julgeb siis situd täis ennast ja kustutad ära ja sulle ei tohi Maailma Ilusaima meeskonna teemas keegi midagi öelda? Sa oled ikka rõve lesbi küll.

    Ma nüüd ei saa aru, millest see reaktsioon. Tohib mulle öelda, tohin ma vastu öelda. Milles küsimus?
    Selgelt siin teemas on vabam suhtlusviis ja võib öelda otsemini, mida teisest arvatakse.

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Algselt postitas Aramis
    Ime lahti, cunt!
    Nonoh, kui Natsi teemades keegi sulle midagi öelda julgeb siis situd täis ennast ja kustutad ära ja sulle ei tohi Maailma Ilusaima meeskonna teemas keegi midagi öelda? Sa oled ikka rõve lesbi küll.

    Leave a comment:

Working...
X