320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• vendetta
    replied
    Selle käemänguga pedereerimisega on üle igasugu piiri mindud kahjuks. Praegu just Mancosu iluvärav võeti ära, sest ette võttes vist õrnalt ripsas palliga käekarvu.

Leave a comment:

• Indrekolen
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kuidas teisiti Laziot tiitlimängus hoida?
    Keegi võiks Inzaghi & co-le ka edasi õelda, et tehakse pingutusi nende abistamiseks. Muidu, nagu näha nad ise enam ei viitsi proovida.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Pane video, mis näitab üsna selgelt, et kuidas pall põrkab vastu kätt ja kuna käed hollandlasele tüüpiliselt on laiali, siis veist feik jauramine
    Keegi pole ju väitnud, et pall ei läinud vastu kätt. Aga enne käe vastu minekut käis pall vastu de Ligti jalga, mistap pole penalti koht. Võid rahulikult reeglid ette võtta, kui ei usu. Kuna ekraan oli päikese käes, siis väidetavalt jäi väljakukohtunikul olukord nägemata ja miskipärast ka videopilti näinud mehed ei sekkunud otsustavalt. Piinlik keiss, aga õnneks tulemust ei muutnud.

De Ligt jätab muidugi selle kollase pärast tänase kohtumise vahele. Ehk sisuliselt karistati topelt Juventust. Ühes mängus olematu penalti ja järgmises võtmemängija puudu. Feik jauramisest muidugi naljakas rääkida, sest iga muud tiimi puhul pasandaksid kõik lehed ja nutaksid kõik fännid.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Miks kohtunikud kotivad Juvet?
    Kuidas teisiti Laziot tiitlimängus hoida?

Leave a comment:

• Maarek
    replied
    Miks Around Turin mehed seda pilti ei tahtnud postitada?

Leave a comment:

• Maarek
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust

Pane video, mis näitab üsna selgelt, et kuidas pall põrkab vastu kätt ja kuna käed hollandlasele tüüpiliselt on laiali, siis veist feik jauramine

Leave a comment:

• Iceman
    replied

The dialogue between the referee and the VAR man: "You're saying thigh, then up on the arm? Okay yes, already here ... yes, then I don't see it well.....I don't see shit!? Penalty and yellow for De Ligt? OK."

⚫️⚪️ #juventus #var #derbydellamole

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    43. katsest sai Ronaldo karistuslöögist Juve särgis värava.

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Reaalselt tuli välja käia ju 15 milkut. Arthur 75 ja Pjanic 60. Huvitav lüke, monitoorime asja..

Leave a comment:

• Maarek
    replied
    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Võimalik, et Sarri näeb Arthuris sarnast tüüpi mängijat nagu tal Napolis oli Jorginho. Pjanic pole päris seda tüüpi mängija, mis on ilmselt üks peamisi põhjusi, mis praegu toimuv väga müütilise Sarri-balli moodi välja ei näe. Valverde ajal olid Arthuri mängud kohati väga lubavad, kuid viimaste aastate Barca on selline probleemide pundar, et uute mängijate puhul lõpliku läbilöögi puudumine ei pruugi näidata veel tegeliku taseme puudumist. Päris kindlalt seda väita ei julge, kuid selles diilis võib Juve vabalt pikema kõrre tõmmata - eriti kui treeneri osas tõmblema ei hakata.
    Jah, eile lugesin päris pikka artiklit teemal Pjanic ja Arthur ning Sarri hea kogemus Jorginhoga sealse arvamuse järgi paistiski peapõhjus tema lisandumiseks olema.
    Samas päris korralik hind paneb ka ka päris ilusad ootused, seega peab uus tulija kõigepealt mentaalselt ajaga hakkama saama.

See artikkel: Explaining Why Juventus Are So Willing To Swap Miralem Pjanic For Barcelona's Arthur Melo

Leave a comment:

• diver
    replied
    Võimalik, et Sarri näeb Arthuris sarnast tüüpi mängijat nagu tal Napolis oli Jorginho. Pjanic pole päris seda tüüpi mängija, mis on ilmselt üks peamisi põhjusi, mis praegu toimuv väga müütilise Sarri-balli moodi välja ei näe. Valverde ajal olid Arthuri mängud kohati väga lubavad, kuid viimaste aastate Barca on selline probleemide pundar, et uute mängijate puhul lõpliku läbilöögi puudumine ei pruugi näidata veel tegeliku taseme puudumist. Päris kindlalt seda väita ei julge, kuid selles diilis võib Juve vabalt pikema kõrre tõmmata - eriti kui treeneri osas tõmblema ei hakata.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Eeldatavasti on Juventusel usku 23aastase Bentancuri võimetesse Pjanici koht üle võtta. Lisaks on 25aastane Rabiot ja 29aastane Ramsey olemas. Et siin mingist Khedirast kui 33aastasest keskvälja võtmemängijast on tobe ja vale rääkida.

Pjanici minekust on mul väga kahju, sest mulle sellised registad väga meeldivad. Teisalt see tänavune hooaeg pole enam nii särav ja äkki nähti, et bosnialane on sammu tagasi tegemas. Pidanuks ta olema see 100 puudet per matš mängujuht, aga selleks ta jääb natuke pallita vähetöötavaks. Eks Barcas näeb, kas Pjanici mure oli kerge tasemelangus või Sarri joonis.

Ühesõnaga kahetised tunded, sest Pjanicita ei jookse mäng üldse ja temaga jookseb sitalt. Muutust justkui oli vaja. Arthuri osas seisukoht puudub, sest väga fragmentidena teda näinud.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Mina olen rahul. Aeg muutusteks ja noorenduskuuriks on käes. Poolkaitse tuleks suures ulatuses kõik ümber ehitada.

Buffon ja Chiellini pikendasid lepingut aasta võrra.
    Lasta minema Juventuse keskvälja tugitala oma parimas eas kui eespool on 33-aastased Matuidid ja Khedirad ning siis osta selline Barca rollimängija 70 milli eest. Tundub Juvele nii Lose-Lose situatsioon kui veel olla saab.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Mina olen rahul. Aeg muutusteks ja noorenduskuuriks on käes. Poolkaitse tuleks suures ulatuses kõik ümber ehitada.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Mida Juve fännid Arthur - Pjanic diilist arvavad?

Leave a comment:

Working...
X