320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Indrekolen
    replied
    Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
    Ei teagi nüüd mis hakkab saama kas tuuaks Poch, vana hea Allegri tagasi või keegi kolmas joker pakist välja?

    Huvitav saab olema.
    Zidane Juvesse oleks äge.

    Leave a comment:


  • Jr
    replied
    Päris koomiline on vt Juventust, alati kõige stabiilsema struktuuriga klubi, nüüd tegid viimase 10a nõrgima hooaja ja kohe kõik lappes, Sarri peksti minema , klubile ca -20M€ see vallandamine ja teada on, et kõige paremad ajad ei ole finantsiliselt, Paratici vb saab veel viimase võimaluse, tiimis liiga palju ülemakstud trolle, keda kuhugi Itaalia satelliitklubidesse pole võimalik sokutada jne. Ja enamus Juve fänne sisimas nutavad Beppet taga , aga mees on Milaanos õnnelik ja ehitamas korralikku tiimi noorte talentidega. Juve pluss on see, et Kulusevski-Arthur on tulemas. Vb uus treener paneb isegi puujalad Bernad ja Costad mängima.

    Senikaua, aga usume Bonucci juttu , et : 'selle hooaja scudetto oligi mida me tahtsime ja muud karikad olid tähtsusetud' Kapteni vääriline winner mentality! Wow

    Leave a comment:


  • Metslane89
    replied
    Ei teagi nüüd mis hakkab saama kas tuuaks Poch, vana hea Allegri tagasi või keegi kolmas joker pakist välja?

    Huvitav saab olema.

    Leave a comment:


  • GoldenEagle
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Sarri on lännu.
    Pep oleks iseenesest vahva tuua, saaks võimaluse neljandas tippliigas tiitel võita, saavutus, milleni keegi vist küündinud ei ole.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Sarri on lännu.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Eilne viimane vahetus oli üsna märgiline, kui viimaseks kümneks minutiks toodi mängu päästma 21aastane Marco Olivieri. Tegu on siis düüdiga, kes on viimasel kahel aastal suutnud Serie Cs lüüa 50 mänguga võimsad neli väravat. Aga näitas väga hästi kõik mured kätte ära:

    * vigastustega oli natuke perses ehk Dybala ja Costa olid puudu. Juhtub ja eks ma olin juba enne mängu kindel, et ilma Dybala panuseta Juventus siit edasi ei lähe
    * meeskonnas oli tänavu sügavust liialt vähe. Siin tuleb muidugi otsa vaadata juhtkonnale, et miks see seis oli selline nagu ta oli.
    * Sarri on oma 433ga nii kangekaelne, et pigem toob sisse suvalise Olivieri kui mängiks kuidagigi nuppe platsil ümber. Ma võiks puusalt umbes kümme paremat lüket nimetada. Kasvõi oleks võinud panna Matuidi vasakkaitsese ja Sandro lükata ette. Või siis oleks suunanud Ramsey kahe ründaja taha ning oleks mehitatud kellegagi (loe: Matuidiga) keskvälja. Või võinuks kasvõi de Ligti saata ette peapalle võitma.

    Ühest mängust ei tohiks järeldusi teha. Lisaks ei tohiks liialt tõsiselt võtta ka viimast paari koroonapausijärgset kuud, sest mängupilt ikaldas kõigil. Aga mul on tunne, et Sarri selle mänguga oma töökoha kaotas ka. Eriti arvestades tema üsna debiilset "tegelt oli ju mäng tiptop" juttu. Kus ta siis tiptop oli, kui kukuti välja Prantsusmaa seitsmenda tiimi vastu?

    Saab näha. Mul otseselt poleks midagi ka Sarri jätkamise vastu, kuid Agnelli jutt vihjab siiski sellele, et järgnev aken tuleb päris aktiivne, meeskond läheb nooremaks jne. Iseenesest põnev.

    Leave a comment:


  • nukky
    replied
    Vahepeal sai Pirlost U23 treener. Welcome back!

    Today marks the start of a new adventure for Andrea Pirlo and Juventus, who return to work together five years later. Andrea is, in fact, the new...

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mulle taaskord meeldib

    Suht šeff. Algul tundus, et mehed pandi peale eilset tala kongi taha.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Mulle taaskord meeldib

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Buffon mängis alukate väel?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Enda jaoks on peamine küsimus, et kas Buffon, vanusest tulenevalt, veab teise numbri rolli välja.
    Rahulikult veab.

    Leave a comment:


  • GoldenEagle
    replied
    Rugani väärtus on vast eelkõige omakasvandikuna, neid ju peale tema ja Pinsoglio vist koosseisus polegi?
    Enda jaoks on peamine küsimus, et kas Buffon, vanusest tulenevalt, veab teise numbri rolli välja.

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Miskipärast ei usu see aasta suurt osturallit tulevat. Piletitulu jäi omajagu saamata, palgafond on päris priske ja CLi tulude peale väga panustada ei julge. Tänavune Juventus võib vabalt Lyoni vastu pudeneda, aga võib ka Dybala-Ronaldo duo najal päris kaugele purjetada. Ilmselt CLi tulemustest mercato suuresti sõltub.

    Ma eeldan, et Kulusevski tuleb kohe põhimeeskonna juurde. Ja koha teeb talle vabaks Bernardeschi või Costa. Ise eelistaks, et läheks Costa. Ta parima päeva tase on kindlasti kõrgem, kui Bernal, aga mees on kahe hooaja peale 45 (and counting) mängu vahele jätnud vigastuste tõttu ja kui ta on olemas, siis saab teda kasutada vahetusest, et kuskilt uuesti lagunema ei hakkaks.

    Ründes on Higuain koormaks. Nii finantsiliselt, kui kohati mänguliselt. Aga no ei tahaks näha, et varuründaja peale mitmed kümned miljonid magama pandaks. Mujal pitsitab minuarust rohkem. Kui teda raamatute järgi 0'ga (vist ca 18m) maha müüa ei saa, mu poolest võiks selle viimase lepinguaasta ära teha.

    Üldiselt olen nõus, et keskväli on kõige suurem küsimus. Rabiot on täielik kunn olnud peale koroonapausi ja Bentancur on hooajaga kõvasti edasi läinud. Ramsey on Costaga natuke sarnane juhtum. Khediraga on kõik (arutatakse, mis tingimustel leping lõpetada) ja üht asendust on kindlasti vaja. Mulle täitsa meeldivad need Locatelli jutud. Matuidil on ka viimane lepinguaasta, kui läheb siis oleks sarnase profiiliga meest juurde vaja, kui jääb siis rotatsioonimängijana ajab vast aastakese veel omad asjad ära. Aga ikka on tunne, et just keskpoolikusse oleks kõrge kaliibriga mängijat vaja juurde. Vb osutub selleks meheks Arthur.

    Keskkaitsjate ja väravavahtidega on okei, Rugani oleks ideaalne plusvalenza, aga ma ei ole kindel, kas talle huvilisi jaguks. Sandrole on vaja vahetusmeest, kes erinevalt De Scigliost suudaks terve püsida. Cuadrado ja Danilo ajavad paremal asja ära.

    Ja siis on Perin, Pjaca, Pellegrini, Romero ja mingid mehed veel, kellele ilmselt uuel aastal kohta ei jagu ja tuleks kuidagi rahaks teha.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Football Manageris eelistan kohe summa väljakäimist kui püsikulusid järgnevateks hooaegadeks. Aga see on muidugi hoopis teine tubakas.
    Võlg on võõra oma.

    Aga üldiselt - mida teised Juve toetajad soovivad üleminekuturul näha? Jr avaldas siin juba arvamust ja näitas, et taju suurt biiti kui hakkas floppidest rääkima.

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Football Manageris eelistan kohe summa väljakäimist kui püsikulusid järgnevateks hooaegadeks. Aga see on muidugi hoopis teine tubakas.

    Leave a comment:

Working...
X