320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Maarek
    replied
    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Võimalik, et Sarri näeb Arthuris sarnast tüüpi mängijat nagu tal Napolis oli Jorginho. Pjanic pole päris seda tüüpi mängija, mis on ilmselt üks peamisi põhjusi, mis praegu toimuv väga müütilise Sarri-balli moodi välja ei näe. Valverde ajal olid Arthuri mängud kohati väga lubavad, kuid viimaste aastate Barca on selline probleemide pundar, et uute mängijate puhul lõpliku läbilöögi puudumine ei pruugi näidata veel tegeliku taseme puudumist. Päris kindlalt seda väita ei julge, kuid selles diilis võib Juve vabalt pikema kõrre tõmmata - eriti kui treeneri osas tõmblema ei hakata.
    Jah, eile lugesin päris pikka artiklit teemal Pjanic ja Arthur ning Sarri hea kogemus Jorginhoga sealse arvamuse järgi paistiski peapõhjus tema lisandumiseks olema.
    Samas päris korralik hind paneb ka ka päris ilusad ootused, seega peab uus tulija kõigepealt mentaalselt ajaga hakkama saama.

See artikkel: Explaining Why Juventus Are So Willing To Swap Miralem Pjanic For Barcelona's Arthur Melo

Leave a comment:

• diver
    replied
    Võimalik, et Sarri näeb Arthuris sarnast tüüpi mängijat nagu tal Napolis oli Jorginho. Pjanic pole päris seda tüüpi mängija, mis on ilmselt üks peamisi põhjusi, mis praegu toimuv väga müütilise Sarri-balli moodi välja ei näe. Valverde ajal olid Arthuri mängud kohati väga lubavad, kuid viimaste aastate Barca on selline probleemide pundar, et uute mängijate puhul lõpliku läbilöögi puudumine ei pruugi näidata veel tegeliku taseme puudumist. Päris kindlalt seda väita ei julge, kuid selles diilis võib Juve vabalt pikema kõrre tõmmata - eriti kui treeneri osas tõmblema ei hakata.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Eeldatavasti on Juventusel usku 23aastase Bentancuri võimetesse Pjanici koht üle võtta. Lisaks on 25aastane Rabiot ja 29aastane Ramsey olemas. Et siin mingist Khedirast kui 33aastasest keskvälja võtmemängijast on tobe ja vale rääkida.

Pjanici minekust on mul väga kahju, sest mulle sellised registad väga meeldivad. Teisalt see tänavune hooaeg pole enam nii särav ja äkki nähti, et bosnialane on sammu tagasi tegemas. Pidanuks ta olema see 100 puudet per matš mängujuht, aga selleks ta jääb natuke pallita vähetöötavaks. Eks Barcas näeb, kas Pjanici mure oli kerge tasemelangus või Sarri joonis.

Ühesõnaga kahetised tunded, sest Pjanicita ei jookse mäng üldse ja temaga jookseb sitalt. Muutust justkui oli vaja. Arthuri osas seisukoht puudub, sest väga fragmentidena teda näinud.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mina olen rahul. Aeg muutusteks ja noorenduskuuriks on käes. Poolkaitse tuleks suures ulatuses kõik ümber ehitada.

Buffon ja Chiellini pikendasid lepingut aasta võrra.
    Lasta minema Juventuse keskvälja tugitala oma parimas eas kui eespool on 33-aastased Matuidid ja Khedirad ning siis osta selline Barca rollimängija 70 milli eest. Tundub Juvele nii Lose-Lose situatsioon kui veel olla saab.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mina olen rahul. Aeg muutusteks ja noorenduskuuriks on käes. Poolkaitse tuleks suures ulatuses kõik ümber ehitada.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Mida Juve fännid Arthur - Pjanic diilist arvavad?

Leave a comment:

• LeeRomeno
    replied
    Mida Juve fännid Arthur - Pjanic diilist arvavad?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Kes neid penaltid küll sisse lööks, kui maalima parim jalgpallur meil ei mängiks?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Dangerous attacks per game after at least 10 consecutive passes:

Napoli: 4.5
    Chelsea: 3.9
    Juventus: 1.8

Etjah, kuskil on Sarriballiga midagi väga nihkesse läinud.
    Ma ka püüdsin end mõttelt hiljuti, et masendav pask on Juve tänavu.
    Liigavõiduks on ok, aga ei midagi enamat.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Dangerous attacks per game after at least 10 consecutive passes:

Napoli: 4.5
    Chelsea: 3.9
    Juventus: 1.8

Etjah, kuskil on Sarriballiga midagi väga nihkesse läinud.

Leave a comment:

• Temp0
    replied
    kes üldse suudab mingit suitsetavat papit tõsiselt võtta väljaku ääres? (pole suitsetamise vastu midagi aga sport... eelkõige jalgpall ja eeskujuks olemine..)

mismoodi ta üldse juvesse tuli? Sa tahad võita tiitleid, sul on Dybala, Costa, Ronaldo, Pjanic, De Light, Buffon, Bonucci jne ja sa võtad mingi ebaõnnestunud mehe Chelseast... cmon (okei ma ei tea ka mismoodi Benitez Reali tuli)

Leave a comment:

• Temp0
    replied
    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Ilmselgelt keegi Itaalias ei taha jalgpalli mängida.
    Tänane penaltiseeria Juvel *lonkame palli lööma*

Ronaltsi fännina ma ei tea kas nutta või naerda, vend paneb alati viimaseks aga nagu viimased korrad näidanud on ei jõua kord isegi temale (MM rahvuste penaltiseeria kas oli Tšiili v Mehhiko) ja nüüd siis Napoli. ja need kaks mängu ka... paras pask.

Mõtle ostad mingi jõhkralt odava parim enne möödas mängijad kluppi (aga kalli raha eest), algkoosseis on enamvähem aga pingil pole mitte kedagi. Oleks siis noorigi kasutanud..

Lubatud on 5 vahetust ja seda on ka seni kõik tippklubid teinud kui ei eksi ja siis tuleb Sarri, 3 vahetust. Üks asi on taktika aga teineasi juba, et peale seda pausi mängijad saaksid puhata ka... lollus Juve, lollus!

#sarriout

ja et kohtunikud toetavad juvet itaalias... sorri aga tänane mäng seda näitas Parim võitis, oleks Carlo treener olnud oleks Juventus juba enne 90. minutit hävinenud 3:0 või rohkemgi

Buffon oli beast

Leave a comment:

• Halb ründaja
    replied
    Ilmselgelt keegi Itaalias ei taha jalgpalli mängida.

Leave a comment:

• keitsik
    replied
    Täis pask see juve ikka. Õudne sitt

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Vaatasin esimese hooga, et Iceman pildil.

Leave a comment:

Working...
X