320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tottilt tõesti üks päris hea mäng ja samuti sai Brighi jälle särada (miks teda küll koondises pole?) "Taddei faktor" on tõesti müstiline
    Positiivne
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Kas selle võiduga tõusite liiga liidriks?

      best regards,
      Tartu Tammeka

      Kommentaar


        Raske uskuda, et peale 7. vooru Biancocelesti on endiselt ainuliider. Hernanes mängu parim.
        Sain just sms Lotitolt ja Tarelt.

        Forza Lazio!!!!!!!!!!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          bravo, aga Zarate sakib, aus olla.. Kožak on ka parem.

          Kommentaar


            Kiire Uuu-megamix
            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Ei plaani mitte ainsatki Lazio mängu vaadata tuleval aastal.


            LOTIDIOT VATTENE!!!!!!!!!
            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            See hooaeg ei voitle Lazio eest keegi....see hooaeg veeretatakse palli 500 000-1,5 miljoni eurose palga eest niisama....eks nais kas jaab Asse pusima.
            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Zarate oli endiselt koige ohtlikum mängumees eelmine hooaeg....kui keskväli koosneb surnukuurist ja virtsast siis pole motet väravatest unistada, kui iga mäng peab Zarate läbi 4 mehe minema.

            Endiselt FUCK OF LOTIDIOT!!!!!!!!!!!!Pole mingit "projekti"!!!!!!!!!!!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              moar-moar-moar
              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Hetkel siis esimesed treeningmängud ja praegu võib täiesti kindlalt öelda, et Serie-B on taskus.
              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Serie-B siit me tuleme. Manfre visati Auronzo Di Cadore bussilt konkreetselt istme pealt maha, sest mingi vend Pintos oli just bussile jõudnud.
              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Klubi muutunud pole, aga on muutunud mu arvamus kogu sellest tsirkusest.
              Ei ole eriti plaaniski mänge jälgima hakata...Curva Nord on nagunii tühi.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Kas ma olen härra Jasper väitnud, et lotito on nüüd tore poiss. Meie suhe on tööalane....pean häid suhteid hoidma kuna Eesti peakontorit peab just tema üleval.
                Kuid ühes mõttes on sul õigus. Eile otsisin parimad streamidki juba ülesse, et mängu näha. Ei pidanud kahetsema.
                Aavik, miks Zarate sakib? Mängis sellise keskmise mängu ja pommlöök, mille raskelt positsioonilt lõi oleks sees olnud siis oleksid teist juttu ajanud. Mauri sukkis ka esimene poolaeg. Ma olen Kozaku üle siiski väga mures. Ei oska temast midagi arvata. Zaratet maha ei kanna igatahes.


                Forza Lazio!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  no, vend on kahjuks hale vari eelmisest hooajast.. ehk oli see vaid üks mäng ja tegin ennatliku järelduse.

                  Kommentaar


                    Hooaeg on veel pikk....hale vari on tõesti eelmisest aastast, aga lõi Chievo vastu ülitähtsa värava ja mängib meeskonna eest. Eelmine aasta mängis enda eest.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Pagan läksin kohe peale Poriseelu viigiväravat kakile WCsse(kuramuse Selveri õunad). Ja oh paganat jälle.....peale kergendamist läks ukselukk puru :S
                      Õnneks on mul net moblal peal..........mis see seis onnnnnnnnnnnnnnnnnn

                      Kommentaar


                        Palju Õnne Lazio fännid!!!!!!!!!!
                        Kuulsin, et ronaldino ilanist ja Hernanes Laziost saavad ka koondisse valitud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas uuuu Vaata postitust
                          Palju Õnne Lazio fännid!!!!!!!!!!
                          Kuulsin, et ronaldino ilanist ja Hernanes Laziost saavad ka koondisse valitud.

                          Kommentaar


                            saagi enam aru , kumb pakub see hooaeg rohkem rõõmu, Lazio või riomma ?
                            aga lootkem mõlemilt samas vaimus jätkamist !
                            ning 7. november siis esimene kohtupäev .....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              LOL. Olympicol kõrgetasemeliselt Cluj'lt ploomid taha saada oli positiivne?


                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Häbi häbi häbi!

                                Kuda on võimalik sakslastega võidelda , kui sellised naeruväärsed tulemused sünnivad?

                                2-0 Realilt ära saada pole häbiasi eksole, aga kodus Baselile kaotada 1-3 on juba väga debiilne..

                                Hetkel sooviks küll Palermot, Juvet v Laziot CL`i sellise Roma asemel!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X