320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Ütle mulle üks keskkaitsja, kes oleks selle Klose värava suutnud ära hoida? Võibolla Maldini või mõni teine legend oma tippvormi hetkel kui kaitsja nagu Nostradamus ründjate mõtteid luges.... Miro on kunn
    Leidsin üles. On ka Maldini ja Baresi sarnase koolituse saanud - http://www.tubechop.com/watch/204023

    Kogu video aega väärt:

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Meid seostati Podolskiga mingi aeg. Et äkki hr Jasper ajab poolakad omavahel sassi.
    Podolskil ka sama probleem üleval olnud, et koondisega skoorib vaat, et rohkem kui klubi eest. Aga kes teab, miks ma püüdsin Kloset klosettiks rääkida ...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Hetkel on meil kolm kogenut ründajat kes kõik suudavad midagi imelist korda saata. Ja hetkel +1 Rejale ja stuffile võtta julgust Zarates lahti saada. Mehel oli see närv olemas.
      Nüüd loodame, et Radu terveks saaks ja terve ka püsiks. Sama ka Konko kohta. Raduga vaevalt ilan sealt äärelt niimoodi läbi lustides neid väravaid oleks saanud.
      Ma tõesti nii laisk, et ei viitsi järgmist liigavastast vaadata? Chievo mäng on kunagi kolmapäeval tulevikus, aga järgmise nv vastane?
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Jose Angel 0 - Kohtunik 2

        Osvaldo totaalne fail, ei saanud aru miks juba poolajal ei toodud Borinit tema asemele.
        Boriello sissetoomine täielik müstika.
        Terve mängu pressida ja siis üks viga ja korras...

        AS Roma 1 - Kohtunik 2
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Oot misasja??? Cagliari sai 2 penaltit või olid mõlemad väravad suluseisust?

          1 viga LOL

          vaatasime sinuga ikka sama mängu Bocky?

          Kommentaar


            - Jose Angel oli parim mängija väljakul kuni brainfartinideni. Kahju, väga sümpaatse mulje jättis muidu - palliga oli väga tark ja osav, kiire.
            - Romal on üks käik puudu, midagi nagu oli, aga siis kui oli vaja see pall veidi kiiremini liikuma panna, siis tekkisid probleemid. Ja need ei tulnud ainult üksikutest mängijatest, kes kehvad olid, vaid kogu tiim ei suutnud seda tempot üles ajada.
            - Osvaldo esitus oli ikka faking jube. Imestasin, et ta vaheajal riietusruumi magama ei jäänud.
            - Bojan on jätkuvalt kummitus.
            - Borini tegi oma 10-15 minutiga sama palju kui teised kaks noort ründajat.
            sigpic

            Kommentaar


              Krt ma nii seniilseks jäänud...omaarust kommenteerisin juba.
              Aga noh super riomma You made my day....te alati pressite kogu aeg, aga kogu aeg kaotate....no on see maailm ebaõiglane.
              Pojunn 12 milli-ghostshit
              Cisse/Klose sum 6.5 milli-top scorers
              Tare1 Sumbutini 0
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                süstige palun Bojanile steroide!
                Kes tuleb Interi vastu vasakkaitsesse? Selel küsimuse ma edastaks kohtunikule tegelikult.
                Nii ajuvaba, et selline ajuvabadus saab ainult Rooma mängus juhtuda.
                osvaldol oli vägev soeng küll jah
                DDR man of the mtach, vaieldamatult
                ahjaa, Bojanile steroide!!!!!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  - Jose Angel oli parim mängija väljakul kuni brainfartinideni. Kahju, väga sümpaatse mulje jättis muidu - palliga oli väga tark ja osav, kiire.
                  nõus. Väga hästi mängis kuni selle idiootsuseni. Värava olukorras oli muidugi enamus süüda ka tema kanda.

                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  - Romal on üks käik puudu, midagi nagu oli, aga siis kui oli vaja see pall veidi kiiremini liikuma panna, siis tekkisid probleemid. Ja need ei tulnud ainult üksikutest mängijatest, kes kehvad olid, vaid kogu tiim ei suutnud seda tempot üles ajada.
                  Nii oli

                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  - Osvaldo esitus oli ikka faking jube. Imestasin, et ta vaheajal riietusruumi magama ei jäänud.
                  Nii oli


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  - Bojan on jätkuvalt kummitus.
                  - Borini tegi oma 10-15 minutiga sama palju kui teised kaks noort ründajat.
                  Bojan väga millegagi silma ei paistnud. Borinile mängiti see 1 pall sinn ilusti ette lihtsalt.

                  Arvan, et ei peaks ainult meie ründemängijaid ka kiruma, vaid peab kiitma Cagliari sitkust ja taktikat. Ründajatel võeti kastis ja selle ümber ikka kogu ruum ära nii on väga raske midagi korraldada. Mille kalla nuriseda saab...noh oleks võinud rohkem peale lüüa ka veidi ebamugavamatelt positsioonidelt, kui oli näha et bussi parkimine aset leiab. Sexmees suutis paar olukorda tekitada ja paar ideaalset olukorda perse keerata, nagu ikka. Suures plaanis jätsid enamus mängijad mulle pigem positiivse mulje.


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Pojunn 12 milli-ghostshit
                  Cisse/Klose sum 6.5 milli-top scorers
                  Tare1 Sumbutini 0
                  Ole rahulik, Bojani eest pole sentigi makstud.

                  Kommentaar


                    Bojanile steroide, poiss oli nii õnnetu, nutumaigune nägu peas kõik minutid
                    Gago oli väga äss
                    Bojanile steroide!
                    Totti võitles väga ilusasti , aga talle sobib kõrgemal mängimine, liiga madalalt pidi mängu dikteerima ja seda oli näha et mehele see väga ei sobinud.
                    Bojanile steroide!
                    DDR võitles jälle 3 mehe eest, aga õnneks Heinze ja Burdisso olid üpris stabiilsed ja kaitse üldse jättis sümpaatse mulje, isegi Rosi sai rahuldava hinde.
                    mängu tulemus ja mängupilt ei ole üldse kooskõlas , aga see on AS Roma puhul juba standart, see on see Rooma fännamise võlu ja valu
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Minuteada pid Deminevit*tu 12 milli ikkagi nö hoiule andma...ja siis failimise korral saate 13 tagasi.
                      Aga kui sul õigus siis jah mees(feminiinne tattnokk) samapalju väärt kui maksis


                      One color
                      One city
                      One club
                      FORZA LAZIO!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Mulle jäi mulje et omavaheline suhtlus ja vähene mängupraktika olid põhiprobleemideks täna. Eriti ei imesta kah, meeskond ropult uuenduskuure läbi elanud ning hooaeg alles algfaasis. Lõppprodukt andis samuti soovida, kuid vähemalt oli hea vaadata, kuidas te päris korralikult palli veeretasite.

                        Aga mul selline küsimus et mis Pizarroga lahti on? Vigastatud?

                        Kommentaar


                          Vigane jah

                          Kommentaar


                            Vigastatud? Käed kannavad ju küll....




                            Ja veeretasite palli päris hästi....nii hästi, et teile veeretati rohkem sisse hästi.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Krt ma nii seniilseks jäänud...
                              Jäänud?? Minu arust sa koguaeg olnud. Aga see selleks.

                              Tavaline Roma hooaja algus. Mängupilt ei olnud sugugi mitte paha, aga ei suuda ju ära lüüa. Ei saa siiamaani aru, mille jaoks see Osvaldo osteti ja veel sellise summa eest. Aint patsi pärast 15milli välja käia on ka natuke idiootsus. Jose Angelile tehti küll liiga selle punasega, mida v*ttu nagu. Kui nüüd tuua kõrvale see Samueli mitte punase andmine ka siis on ikka täielik müstika.
                              Loodan et Interi vastu jäetakse see patsiga mees pingile ja tuukase vähemalt Borini kohe sisse.
                              Keegi Hiiu pubisse seda mängu vaatama ka?


                              FORZA ROMA!!!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Oleksin nõus ka Hiiusse tulema, Jasperiga vaja diili teha, aga tänasel päeval on tulemise võimalus 50/50. Kui keegi suudab korraliku kamba kohale organiseerida, siis ma lihtsalt peaksin tulema!
                                Aga kuidas Samuel punasest kaardist pääses vajaks sügavamat analüüsi
                                Igasugused Eikad , Maarekud (tõsine itaalia spets) ja kes siin muidu hommikust õhtuni targutavad, võtke nüüd sõna, teie kord, huviga ootan, saate mainet tõsta, või seda veel madalamale lasta kui ta niigi on
                                KUIDAS SAI SAMUEL PUNASEST KAARDIST PÄÄSEDA???? keegi võiks videomaterjali ka üles lükata ja siis saaksime kambakesi analüüsida ja mõelda kuidas ta küll AS Roma vastu algkooseisus uhkelt platsile saab joosta.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X