320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Üsna viimasel minutil siiski üks täiendus veel toodi. Nimelt saadi Barcelonaga kokkuluppele ning ründav keskväljamees Rafinha toodi kõigest 3M€(wtf barca?) eest ära. Tuhcel sai vähemalt ühe positsiooni juurde. Kui ta suudab edukalt ka äärel tegutseda, siis veel parem.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Täna mäng Nimes vastu vōōrsil. Mitmed pōhimehed, kas bänni vōi rahvuskoondise tōttu eemal. Peaks vähemalt noori nägema platsil.

      Navas - Florenzi, Diallo, Kimpembe, Bakker - Gueye, Paredes - Sarabia, Neymar, Ruiz-Atil - Kean
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar




        Nimes-PSG 0-4

        Vähemuses mänginud Nimes alistamiseks pidi higistama, sest kui välja arvata Mbappe tabamus esimesel poolajal, siis Nimes oli väga sitke kaitses kuni 78.minutini. Siis aga tegid skoori Florenzi, Mbappe ja Sarabia. Kui kedagi kiita, siis Rafinha oli oma debüüdil väga hea. Florenzi jätkuvalt fantastiline. Miks küll Roma ta nii kergelt minema lasi? Hetkel sobib ideaalselt Tucheli süsteemi. Mbappe sai küll 2x väravat kirja, kuid ma ootaks et ta juba kliinilisemaks areneks. Päris palju häid momente luhtab ikka. Kean oli hea ja liikuv, kahjuks väravat seekord ei tulnud. Küll jäid postid, kaitsjad või vastaste väravavaht ette. Aga mulle ta meeldis, oli vähemalt mobiilne ja tegi tööd väljakul. Mul poleks midagi selle vastu, kui Icardi minutid temale hakaksid tulema. Tundub palju rohkem andvat meeskonnale hetkel.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Viimasel pressikal Fonseca ütles, et tema tahtis Florenzi Romas jätkamist, aga Ale otsustas ise minna PSG-sse. Fonseca arvates oleks Ale olnud kasulik lüli meeskonnale.
          Järelikult Fonseca ei suutnud Alet veenda piisavalt. Mul oli kahju kui ta läks, aga praegu näen, et tal läheb hästi ja see on tore.
          Huvitav oleks kuulda ka Ale kommentari sellele.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            Algselt postitas karl91 Vaata postitust
            Viimasel pressikal Fonseca ütles, et tema tahtis Florenzi Romas jätkamist, aga Ale otsustas ise minna PSG-sse. Fonseca arvates oleks Ale olnud kasulik lüli meeskonnale.
            Järelikult Fonseca ei suutnud Alet veenda piisavalt. Mul oli kahju kui ta läks, aga praegu näen, et tal läheb hästi ja see on tore.
            Huvitav oleks kuulda ka Ale kommentari sellele.
            Ma ei tea kuivõrd see tõsi on aga kiirelt googeldades tuli välja, et Fonseca soovis lihtsalt Florenzit natuke teises rolli näha, mis viimasele ei sobinud. Tundis vist ennast solvatuna, kuna tol hetkel oli Roma kapten ka. Siis tahtis ise rohkem mänguaja saamiseks laenule minna ja tagasi tulles oli juba sihiks võtnud klubi vahetamise vmt.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Verratti jälle vigane. Seekord siis 3 nädalat eemal. Kahju ainult, et kolmes esimeses CL mängus ei saa ta meeskonda aidata.

              La liste des matches que va ou devrait louper Verratti :

              Mardi 20 octobre à 21h sur RMC Sport 1/Téléfoot : PSG/Manchester United
              Samedi 24 octobre à 21h sur Canal+ : PSG/Dijon
              Mercredi 28 octobre à 18h55 sur RMC Sport 1/Téléfoot : Istanbul Basaksehir/PSG
              Samedi 31 octobre à 21h sur Canal+ : Nantes/PSG
              Mercredi 4 novembre à 21h sur RMC Sport 1/Téléfoot : RB Leipzig/PSG
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Õhtul võetakse kodus vastu Manu. Marquinhos peaks tagasi olema ning keskväljal võib juba Danilot näha. See oleks natuke üllatav, kuna Danilo on ainult kaks trenni meeskonnaga koos teinud. Aga nuh keskväljal kindlasti parem variant, kui Draxler. Cavani ei mängi, ning võibolla parem ongi. Raudselt lööks värava ja seda Leonardo suunas tähistanud.

                Igatahes oleks tore võit võtta, maksta sedasi kätte see dramaatiline väljakukkumine CL'st kaks aastat tagasi lambise Kimpembe käe tõttu.

                Navas - Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Bakker - Gueye, Danilo, Herrera - Di Maria, Neymar, Mbappé.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Siiski alustab Marquinhose asemel Diallo. Allez!

                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Tuchel võiks nüüd Keani sisse tuua Di Maria asemel vmt. Viiese kaitse vastu oleks vast vaja kedagi, kes palli hoiaks või kellele peapalle anda. Penaltit ei kommenteeri. Mbappe oma polnud igatahes penalti ja debiilne diiva suutis mölisemise eest kollase võtta
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                      Tuchel võiks nüüd Keani sisse tuua Di Maria asemel vmt. Viiese kaitse vastu oleks vast vaja kedagi, kes palli hoiaks või kellele peapalle anda. Penaltit ei kommenteeri. Mbappe oma polnud igatahes penalti ja debiilne diiva suutis mölisemise eest kollase võtta
                      Mulle on Kean seni platsil väga meeldinud. Icardi wtf. Heal juhul saab Itaaliasse parseldada.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar




                        PSG-Manu 1-2

                        Siin pole väga midagi öelda. Sellise esitusega ei väärita mingit punkti. Esimene poolaeg oli kohutav. Diallo tekitas pehme penalti, mida isegi VAR'ga üle ei vaadatud. Martiali viskumine oli diiva vääriline esitus ka. Diallo kaitseks, siis ta sai paar tundi enne mängu algust teada, et alustab ning mitte oma lemmikpositsioonil kuna ta vasakujalgne kaitsja. Teine poolaeg oli juba soliidsem ta. Aga see selleks. Teine poolaeg küll küll mängiti paremini, kuid ikkagi skoorisid ainult Manu mängijad. Diiva algus oli hea, kuid siis vajus täiesti ära. Ning tema puhul on näha, et kui ei viitsi või jonnib, siis on null kasu temast meeskonnale. Tuleks selline koheselt välja vahetada aga nuh millisel treeneril oleks mune seda teha.

                        Eks muidugi väike osa oli ka Gueye vigastusel, kuid Tucheli poolelt oli debiilne otsus ta Keani vastu välja vahetada. See tähendas, et ees oli neli ründava suunitlusega mängijat, kellest keegi kaitsesse tagasi ei töödanud. Polnud siis ime, et vähese trenni ja mängupraktikaga Danilo oli täiesti küpse lõpus ning Rashford temast kerge vaevaga vabaks mängis. Mbappe tegi oma driblinguid, kuid midagi erilist ei sündinud neist. Ning tasub ka mainida, et De Gea on jätkuvalt maailma üks parimatest väravavahtidest. Ei saa aru miks mõned Manu fännid teda siunavad.

                        Kokkuvõttes teenitud kaotus, millest loodetavasti Tuchel teeb omad järeldused. Näiteks kasvõi, et Mbappe tipus on jätkuvalt mitte nii produktiivne, kui vastas on vähe kõvem vastane.


                        PSG lose at home in a Champions' League group stage encounter for the 1st time since December 2004.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust


                          PSG-Manu 1-2

                          Siin pole väga midagi öelda. Sellise esitusega ei väärita mingit punkti. Esimene poolaeg oli kohutav. Diallo tekitas pehme penalti, mida isegi VAR'ga üle ei vaadatud. Martiali viskumine oli diiva vääriline esitus ka. Diallo kaitseks, siis ta sai paar tundi enne mängu algust teada, et alustab ning mitte oma lemmikpositsioonil kuna ta vasakujalgne kaitsja. Teine poolaeg oli juba soliidsem ta. Aga see selleks. Teine poolaeg küll küll mängiti paremini, kuid ikkagi skoorisid ainult Manu mängijad. Diiva algus oli hea, kuid siis vajus täiesti ära. Ning tema puhul on näha, et kui ei viitsi või jonnib, siis on null kasu temast meeskonnale. Tuleks selline koheselt välja vahetada aga nuh millisel treeneril oleks mune seda teha.

                          Eks muidugi väike osa oli ka Gueye vigastusel, kuid Tucheli poolelt oli debiilne otsus ta Keani vastu välja vahetada. See tähendas, et ees oli neli ründava suunitlusega mängijat, kellest keegi kaitsesse tagasi ei töödanud. Polnud siis ime, et vähese trenni ja mängupraktikaga Danilo oli täiesti küpse lõpus ning Rashford temast kerge vaevaga vabaks mängis. Mbappe tegi oma driblinguid, kuid midagi erilist ei sündinud neist. Ning tasub ka mainida, et De Gea on jätkuvalt maailma üks parimatest väravavahtidest. Ei saa aru miks mõned Manu fännid teda siunavad.

                          Kokkuvõttes teenitud kaotus, millest loodetavasti Tuchel teeb omad järeldused. Näiteks kasvõi, et Mbappe tipus on jätkuvalt mitte nii produktiivne, kui vastas on vähe kõvem vastane.
                          De Gea tegi muidugi ka oma viimase 2 aasta parima esitluse. Kui ligilähedale või samasugust taset oleks koguaeg, ega siis ei siunataks.

                          Kommentaar


                            Olen Sinuga nõus Roch, täiesti hambutu mäng. Üldse see keskväli paistis kohe silma, et on liiga kaitsev. Gueye, Ander ja Danilo - kus on siin loovus? Ja noh see üleüldine gameplan, et las Neymar hakkab keskväljalt vedama ja äkki juhtub midagi meenutab mulle ühte teist suurklubi... Tuchel tundus ka umbes sellise suhtumisega, et nojah mis seal ikka teha. Pakun, et kui enne minema ei kupatata, siis ootab lepingu lõpuni ära ja siirdub uutele jahimaadele. Aga üldse see transfer-policy ikka kummaline viimasel ajal, tuuakse rejecte või selliseid best before seppasid sisse ja loodetakse, et äkki midagi sealt tuleb. Kean, Rafinha, Florenzi on kõik sellised transferid, pane siia Choupo-Moting ja mõned kaikad juurde ja saadki mingi premmi relekasatsi.
                            Ma vaatan vähe ja üldiselt tähtsamaid mänge ehk kui mingit Lorienti vms loputatakse, siis kunagi ei satu peale, aga CLi finaal oli vist üks väheseid mänge, kus PSG nagu reaalselt mängis nauditavalt. Ülejäänud mängud on alati olnud korralik pettumus ja suht sama mängujoonisega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              De Gea tegi muidugi ka oma viimase 2 aasta parima esitluse. Kui ligilähedale või samasugust taset oleks koguaeg, ega siis ei siunataks.
                              Eks ma pole tõesti palju Manu mänge näinud, aga neid mis olen, on ta alati igati tasemel olnud.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Olen Sinuga nõus Roch, täiesti hambutu mäng. Üldse see keskväli paistis kohe silma, et on liiga kaitsev. Gueye, Ander ja Danilo - kus on siin loovus? Ja noh see üleüldine gameplan, et las Neymar hakkab keskväljalt vedama ja äkki juhtub midagi meenutab mulle ühte teist suurklubi... Tuchel tundus ka umbes sellise suhtumisega, et nojah mis seal ikka teha. Pakun, et kui enne minema ei kupatata, siis ootab lepingu lõpuni ära ja siirdub uutele jahimaadele. Aga üldse see transfer-policy ikka kummaline viimasel ajal, tuuakse rejecte või selliseid best before seppasid sisse ja loodetakse, et äkki midagi sealt tuleb. Kean, Rafinha, Florenzi on kõik sellised transferid, pane siia Choupo-Moting ja mõned kaikad juurde ja saadki mingi premmi relekasatsi.
                                Ma vaatan vähe ja üldiselt tähtsamaid mänge ehk kui mingit Lorienti vms loputatakse, siis kunagi ei satu peale, aga CLi finaal oli vist üks väheseid mänge, kus PSG nagu reaalselt mängis nauditavalt. Ülejäänud mängud on alati olnud korralik pettumus ja suht sama mängujoonisega.

                                Nu Leonardo väitis, et covidi ja sellest tingitud finantside tõttu ei saanud suuremate staaride kallale minne. Eks see seletab miks iga üleminek oli loan või free transfer kui välja arvata Icardi väljaostmine. Aga kui aus olla, siis Rafinha, Kean ja eriti Florenzi on siiani igati sümpaatse mulje jätnud.

                                Tucheli kohapealt mul on aina rohkem selline tunne, et temaga lepingut ei pikendata olenemata resultaadist CL's. Kui muidugi varajases faasis CL'ist välja kukutakse, siis võidakse ta ka varem lahti lasta. Ma näen tema jätkamist ainult selllisel juhul, kui Leonardoga ära lepitakse või kui viimane lahkub. Kuna mõlemad variandid on vähetõenäolised, siis pigem jah on see Tucheli viimane hooaeg PSG otsas.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X