320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bürki, Horn, Hitz - pakuks sihtmärkidena välja
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Bürki, Horn, Hitz - pakuks sihtmärkidena välja
      Hornil päris kõva praktika selja taga, võiks Dortmundis tegusid teha küll.

      Kommentaar


        Horn sõlmis hiljuti uue lepingu, vaevalt ta Bundesliga siseselt enam liigub.
        Hitz pole ka enam esimeses nooruses...
        Bürki it is! Sorry, Freiburg.
        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

        Kommentaar


          Kui Hannover sama moodi jätkab, siis miks mitte Zielerile pakkumine saata? Leping tal kuni 2017.

          Kommentaar


            Algselt postitas KID Vaata postitust
            Kui Hannover sama moodi jätkab, siis miks Zielerile pakkumine saata? Leping tal kuni 2017.
            Dortmund saatis Zielerile pakkumise? Või mis asja? Ei saanud hetkel aru sellest postitusest..

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Dortmund saatis Zielerile pakkumise? Või mis asja? Ei saanud hetkel aru sellest postitusest..
              Ma pakun, et foorumlane KID mõtles: " Kui Hannover sama moodi jätkab, siis miks mitte Zielerile pakkumine saata?" Ehk, kui Hannover peaks 2.BL-i kukkuma, siis Zieler peaks saadaval olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma pakun, et foorumlane KID mõtles: " Kui Hannover sama moodi jätkab, siis miks mitte Zielerile pakkumine saata?" Ehk, kui Hannover peaks 2.BL-i kukkuma, siis Zieler peaks saadaval olema.
                Jah, tänud vea parandamise eest.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Mina ei saa aru, miks Langerak'i ei võiks esikindana proovida.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        Mina ei saa aru, miks Langerak'i ei võiks esikindana proovida.
                        Täpselt minu mõte! Cupi mängus hiljuti tegi päris häid tõrjeid. Reaktsiooni oli ja positsiooni valik väga hea. Weidu selle hooaja hea külg on olnud 1v1 olukorrad aga positsioonis ei püsi kuidagi ja üldse palju praaki, vast vanusest.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Veidi mõttetu post. See mis Reusi teemal toimus näitas ilmekalt, et Inglismaa jalgpalliajakirjandus on korralik fiktsioon ehk enne kui allkirju paberil pole, saab iga päev lugeda kus kõikjal juba lepingule väga lähedal ollakse.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Veidi mõttetu post. See mis Reusi teemal toimus näitas ilmekalt, et Inglismaa jalgpalliajakirjandus on korralik fiktsioon ehk enne kui allkirju paberil pole, saab iga päev lugeda kus kõikjal juba lepingule väga lähedal ollakse.
                              Lihtsalt oli hea mõelda, millist suurepärast jalgpalli võiks Klopp Arsenalist välja võluda!
                              Nutikaga väga ei keskendunud sisule, vabandan, sisu ikka täis jama!

                              Kommentaar


                                suurepärased uudised vahepeal toimunud. klopp laseb jalga ning samuti peaksid seda tegema dortmundi parimad mängijad! kuigi klopp oleks pidanud juba talvel kui paus oli klubist jalga laskma minumeelest. kahju ainult, et Bayern edasi sai

                                Kommentaar

                                Working...
                                X