320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis puutub veerandfinaali, siis minu teada loositakse veerandfinaal ja poolfinaal paarid pärast 1/8 finaale. Parandage, kui eksin.

    Kommentaar


      Veerandfinaal loositakse ja kohe ka poolfinaalid.
      Kokku võib siis juba minna ka sama riigi klubiga.
      Baseli alistamises olen üsna kindel, kuigi mütsiga lööma ei tasu minna.
      Meie niiöelda derbirivaalid ju sel aastal juba oma hinna maksnud.
      Samas midagi hirmsat neis küll ei peitu.
      Olen küll veidike pettunud, kuna lootsin Milani saada, kuid mis seal ikka.

      Vaadates Kölni mängu, siis ei saa Bayern küll suurt millegagi hakkama.
      SENI!
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Mida vittu ribery

        Kommentaar


          Ribery on ikka täielik taun.
          Peatreeneri asemel ei annaks ma talle paar-kolm mängu pärast karistuse lõppu põhisse kohta.
          Idiota!
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Uskumatu, kuidas sellise klassiga mängija nagu Ribery on keeb sellises olukorras nii üle.

            Kommentaar


              See Kölni kloun ajab samapalju närvi kui Ribery ise.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Mida vittu ribery
                Ohjh Ribery mida sa kyll mõtlesid? Palun ärge nyyd hakake Riberyd pasaga loopima ,mäng pole veel läbi aga raskemaks olukord läks
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ribery on varemgi närvi läinud. Meenub see, kui ta CL finaalist pidi kõrvale jääma.

                  Kommentaar


                    Samas, ka tippjalgpallurid on inimesed ja ma olen kommentaatoriga nõus, et see rahajama oma agendiga on mehe psühholoogilise balansi paigast ära ajanud ja selgelt on mees allutatav provokatsioonidele. Kui mänguliselt tegi kõik sinnamaani hästi, siis sellises teravamas olukorras kees selgelt üle. Vga põnev mis siit tuleb. Kõik kihlveokontroid on endiselt kindlad, et Bayern siit oma võidu võtab.

                    Kommentaar


                      gomezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzz
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Klassivahe paneme tähtsates mängudes ikka mängima... seda oli täna 6nneks kohe näha et meestel tuli indu juurde, kui puanane tuli. Viin maitseb kohe paremini.

                        Kommentaar


                          Alaba 2:0

                          Kommentaar


                            Daivin ja siis jääb veel ülbust üle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Daivin ja siis jääb veel ülbust üle.
                              Kui mõtled Riberyd,siis mees lihtsalt kees üle aga see pole enam oluline,oluline et mehed mängisid nii nagu pidi ja 10 mehega võita Köln 3:0 Super!!! Häid jõule mehed ärge jõulu söögiga väääga ka liiale minge ainult
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kuulge, teine poolaeg 10-kesi oli päris hea. Esimest poolaega ei näinud ja ei oska öelda, aga hästi saadi hakkama. Tasuks 3:0 võit ja kindlalt sügishooaja meistrid.

                                Hea meel on Kroosi üle, kel võttis aasta ja natuke rohkemgi aega, et Bundesligas taas väravavõrku sahistada.

                                Nüüd, siis veel see aasta jäänud vaid mäng DFB-Pokalis Bochumi vastu võõrsil. Mäng kell 20:00 + ülekanne VSB

                                E: Kuradi võimas hooaja lõpetamine Allianzil !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X