320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neiud, neiud, katsume nüüd olla !!

    Kommentaar


      Kahju on neist fännidest, kellel oma meeskonnaga on mingi jama ja sealt midagi loota pole ning peavad lihtsalt käima trollimas ringi, et end vähegi hästi tunda. See pole sünnis viis oma elu elada...

      Kommentaar


        Eiei kallis Aramis, ma ei käi mitte selle pärast ringi trollimas et mul oma meeskonnas mingid jamad oleks, hetkel kõik suurepärane, ja kõike on loota, lootus sureb viimasena ju? Teeme nii et igaüks elab oma elu nii nagu ta ise seda tahab. Kõik vihkavad mind siin foorumis vist, aga tegelikult ma pole nii halb inimene üldse. Lihtsalt ma ei saa aru kuidas saab sellist klubi nagu Bayern fännata ja ma arvan et paljud ei saa aru kuidas saab nt Romat fännata. Aga selline see elu juba kord on, ei pea kõik meeldima ja ei pea kõigil rahus laskma olla. Vaatan et natuke kriitikat teeb teile ikka kohutavalt haiget. Sorry. Peace.
        FORZA ROMA!!
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Get back here F !
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Eiei kallis Aramis, ma ei käi mitte selle pärast ringi trollimas et mul oma meeskonnas mingid jamad oleks, hetkel kõik suurepärane, ja kõike on loota, lootus sureb viimasena ju? Teeme nii et igaüks elab oma elu nii nagu ta ise seda tahab. Kõik vihkavad mind siin foorumis vist, aga tegelikult ma pole nii halb inimene üldse. Lihtsalt ma ei saa aru kuidas saab sellist klubi nagu Bayern fännata ja ma arvan et paljud ei saa aru kuidas saab nt Romat fännata. Aga selline see elu juba kord on, ei pea kõik meeldima ja ei pea kõigil rahus laskma olla. Vaatan et natuke kriitikat teeb teile ikka kohutavalt haiget. Sorry. Peace.
            FORZA ROMA!!
            Ouou, mis see nüüd siis oli ? Tahad Sa seal aasta auhindade valimisel oma häälest ilma jääda, et nüüd sellise positiivse avaldusega esined siin ? Nii ei lähe mitte ! Eks tuleb välja, et foorumis rollid välja kujunenud stereotüübid ja kui neid trolle üldse ei oleks, siis oleks ikka natukene igavam ka, kas te ei arva?

            Aga et asjas natukene sisu ka oleks, siis mis täpsemalt Sulle Bayerni juures nõnda vastumeelne on oo üllas F ?

            Ja et veel natukene sisu tuua, siis kümne päeva pärast toimub maailma viimase aasta esimene liigamäng FC Hollywoodil.

            Kommentaar


              Huvitaval kombel on kõik idiootidest fännid AS Roma fännid. Kokkusattumus vist.

              Kommentaar


                Raske uskuda, et kokkusattumus... proovi ise sellist klubi fännata, mille ikooniks on Tati-Totti ... ei tasu imestada, lihtsalt EI TASU.

                BTW (kas on olemas selline termin nagu counter-trolling ? )

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  BTW (kas on olemas selline termin nagu counter-trolling ? )
                  Selle nimi on reinu-sündroom.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                    Aga et asjas natukene sisu ka oleks, siis mis täpsemalt Sulle Bayerni juures nõnda vastumeelne on oo üllas F ?
                    Eeee äää öööö KÕIK!!!! Alustades Saksamaa jalgpallist lõpetades teie inetute särkidega ja kõik mis sinna vahepeale jääb. Luca Toni tegi vahepeal teie meeskonda natuke vastuvõetavamaks, aga te suutsite selle mehe ka perse keerata. AITÄHH!

                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Huvitaval kombel on kõik idiootidest fännid AS Roma fännid. Kokkusattumus vist.
                    Märt kuule, mine pese juuksed ära ja pigista nina pealt punnid ära, siis võta sõna.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Mnjah...ega midagi pole teha, kui inimeses on nii palju vihkamist. Ega see kunagi heaga pole lõppenud. Mina saan panna käe südamele, et ma ei vihka ühtegi klubi. Aga samas ma pole ka fänn selle sõna konkreetses mõttes. Mulle meeldib Bundesliga, Saksa koondis jne...
                      Bayerniga ma pean väga lähedalt läbi käima, sest tema on Saksa klubijalgpalli lipulaev ja see, kes meid Euroopas veab. Aga õnneks on ka Schalke ja Leverkusen jne jne... Et pole midagi, et ainult FC Hollywood. Ja teine asi on see, et München on üks mu lemmiklinnu. Ja üks vanemaid lemmikuid. Muuseas, ka Rooma kuulub sellesse nimistusse. Ja loomulikult Big Apple.

                      Kommentaar


                        Vihkamine on suur sõna, ma kasutaks parema meelega et ei salli. Sakslaste vastu pole mul midagi, paar head sõpra ka sakslased ja vägagi lahedad inimesed, aga nende jalgpalliga on jah nii nagu on. Samas nad on pakkunud mulle ka ühe maailma kõige ilusama hetke, mis seostub jalgpalliga, siiamaani on ilus vaadata 2006 aasta poolfinaali. Aitähh teile selle eest!

                        PS. Teie kapten on vinge mees.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Samas nad on pakkunud mulle ka ühe maailma kõige ilusama hetke, mis seostub jalgpalliga, siiamaani on ilus vaadata 2006 aasta poolfinaali. Aitähh teile selle eest!

                          PS. Teie kapten on vinge mees.
                          Võid minna Dormundi foorumi neid tänama selle eest
                          Westfalenstadionil toimus too mälestusväärne mäng, Saksa liiga staadionite üks uhkemaid väljakuid.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Isiklik viha teie meeskonna vastu
                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Vihkamine on suur sõna, ma kasutaks parema meelega et ei salli.
                            ämmmmmm...

                            Kommentaar


                              mis ämmmmmm? Täpselt ju, parandasin ennast, et vihkamine on suur sõna. Mis siin arusaamatuks jäi ma ei saa aru.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Eeee äää öööö KÕIK!!!! Alustades Saksamaa jalgpallist lõpetades teie inetute särkidega ja kõik mis sinna vahepeale jääb. Luca Toni tegi vahepeal teie meeskonda natuke vastuvõetavamaks, aga te suutsite selle mehe ka perse keerata. AITÄHH!
                                Nääh... hakkasid vist hääle pärast kartma ja nõelasid vastu .
                                Aga tõsisemalt- njaa... üsna tõsine ja sügav ja argumenteeritud põhjendus indeed...
                                Muide kuidas tol samal Tonil nüüd siis Serie A-s läheb ka liigutab mägesid or whaaa ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X