320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need väravad näitasid veelkord, et vastaste näol oli tegemist mingi külameeskonnaga (mitte, et peale skoori nägemise mingit kahtlust oleks jäänud).

    Täna alustas koosseis:
    Neuer -Lahm, Badstuber, van Buyten, Boateng - Schweinsteiger, Tymo - Müller, Kroos, Robben - Gomez
    Samas peale poole tundi viis Bayerni juhtima hoopis Olic... juu vahetati kellegi asemel sisse.

    Kommentaar


      Gomez sai mingi kõksu, oli veidike platsilt kõrval, läks uuesti platsile ja siis lahkus peale seda lõplikult. Mingi väike vigastus vast?

      Kommentaar


        Loodame, et mitte midagi tõsist.

        Aga vanameister Olic suutis üleajal luua ka teise värava, mis kindlustas 2:1 võidu Bayernile. Mängu küll ei vaadanud, aga tundub, et meestel oli täna hulka raskem tööpäev. Aga kokkuvõttes lõi Olic siis kahe mängu peale 7 väravat. Not bad. Ehk peegeldub tekkinud enesekindlus ka olulisemates mängudes. Samas muidugi preseason mängudes lammutas ka Petersen mehe moodi, aga kui ikka väljakule ei saa, siis mida Sa ikka lammutad.

        Nüüd siis veel kaks sõprusmängu 11. ja 15. ning pärast neid, 20. jaanuaril läheb Bundesligas juba paugutamiseks, kui tuleb külla sõita FC Reusile, kindlasti loodab Bayern saada revanši sügisringi avavooru kaotuse eest.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Mängu küll ei vaadanud, aga tundub, et meestel oli täna hulka raskem tööpäev.
          Ilmselgelt, kuid tegelikult oli seda ka juba enne mängu arvata Al Ahly pole siiski päris selline külasats, mis teil eelmises mängus vastas oli ja kellele 13 põrutasite. Päris mitmeid kordi Aafrika champions league võitnud ja viimased seitse aastat Egiptuse meistriks tulnud meeskond (kui see viimane midagi näitab

          Kommentaar


            Usu mind - näitab. Egiptuse liigas on vähemalt 3-4 satsi, kes Al Ahliga pea võrdselt mängivad ja ka tagumise poole omad üle kahe väravaga ei kaota. Suht tasavägine liiga.

            Kommentaar


              Ja üks asi veel: Gladbachi FC Reusiks tituleerida on selge üldistus. Vaevalt Reusil midagi eriti tegemist on faktiga, et meeskond mängib liiga üht effektiivsemat kaitsemängu. Ja ründeosas enamus inimesi tundub alahindavat Juan Arango panust, kelle loovuseta kogu ründealas tegutsemine kindlasti hulga hambutum oleks.

              Kommentaar


                Haha, ma teadsin, et see tuleb nüüd.

                Ma paljastan väikese saladuse - ma ei oska selle tiimi nime õigesti kirjutada ja kusagilt copy-pasteda ka ei viitsinud. Aga ma arvan, et kõik said aru mis meeskonnast jutt .

                Ja nii laisk olin ka, et ei uurinud mis tiimiga täna mäng oli, ei teadnudki, et mingi Egiptuse tippsats, lasin silmad nimest üle ja tegin stereotüüpse üldistuse.

                Jah, ka mina olen vahel laisk ja nüüd kukkusin küll kõvasti sisse .

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Haha, ma teadsin, et see tuleb nüüd.

                  Ma paljastan väikese saladuse - ma ei oska selle tiimi nime õigesti kirjutada ja kusagilt copy-pasteda ka ei viitsinud. Aga ma arvan, et kõik said aru mis meeskonnast jutt .

                  Ja nii laisk olin ka, et ei uurinud mis tiimiga täna mäng oli, ei teadnudki, et mingi Egiptuse tippsats, lasin silmad nimest üle ja tegin stereotüüpse üldistuse.

                  Jah, ka mina olen vahel laisk ja nüüd kukkusin küll kõvasti sisse .
                  Ma vabandan, kui ma liiga tähenärija olin - ma ei oska ka seda nime ilma pika järelmõtlemiseta kirja panna ja kasutan "Gladbachi" ...Aga jah, mulle meeldib selle meeskonna mtimekülgsus ja usun, et isegi Reusi lahkudes saab see sats Bundesligas edukalt hakkama. Mis Egiptust puutub, siis ega Eestis peale minu üle paari inimese pole, kes sellest midagi teab. Mina ka ainult paratamatusest, töö tõttu, kursis.

                  Kommentaar


                    10ndal oli vs. India, 4-0 võit. 0-1 Gomez (14), 0-2 Müller (29), 0-3 Müller (37), 0-4 Schweinsteiger (43).
                    http://footyroom.com/india-0-4-bayern-munich-2012-01/ - väravad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Ma vabandan, kui ma liiga tähenärija olin - ma ei oska ka seda nime ilma pika järelmõtlemiseta kirja panna ja kasutan "Gladbachi" ...Aga jah, mulle meeldib selle meeskonna mtimekülgsus ja usun, et isegi Reusi lahkudes saab see sats Bundesligas edukalt hakkama. Mis Egiptust puutub, siis ega Eestis peale minu üle paari inimese pole, kes sellest midagi teab. Mina ka ainult paratamatusest, töö tõttu, kursis.
                      No problemo, eks selline "FC Reusitamine" või "FC RvPtamine" olegi üsna ignorantne ja provotseeriv suhtumine v nii.

                      Ega peensusteni jah keegi Egiptuse vutti ei jaga, aga seda, mis klassist tiimiga tegu on, selguks ilmselt ka sõber Wiki abil .

                      Loodame, et meestel ettevalmistuses kõik täkkesse läheks, eriti loodaks, et Robbeni vorm hooaja teisel poolel on tema "klassikalisele" lähemal, kui I poole vorm. Seda oleks meeskonnale kindlasti vaja. Tundub, et Swainil ka kõik O ja K. Huvitav kes nüüd siis välja hakkab jääma, kui keskväljale on panna Swaini, Kroos, Ribery, Müller, Robben ja Olic. Nendest peab igaks mänguks (eeldusel, et Gomezele on eraldatud tipuründaja koht ja hoidva keskpoolikuna mängib kas Tymo või Gustavo) Jupp valima 4. Samas muidugi hea, et sügavust on, võitlus käib endiselt ju kolmel rindel.

                      Kommentaar


                        Mis asju te enda mängijatele sisse söödate, et nad päris sitta on tootma hakanud? Mõistus tule koju.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Mis asju te enda mängijatele sisse söödate, et nad päris sitta on tootma hakanud? Mõistus tule koju.
                          Nad käivad romaanikirjutamistunni asemel trennis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Huvitav kes nüüd siis välja hakkab jääma, kui keskväljale on panna Swaini, Kroos, Ribery, Müller, Robben ja Olic. Nendest peab igaks mänguks (eeldusel, et Gomezele on eraldatud tipuründaja koht ja hoidva keskpoolikuna mängib kas Tymo või Gustavo) Jupp valima 4. Samas muidugi hea, et sügavust on, võitlus käib endiselt ju kolmel rindel.
                            Mulle see ainult meeldib kui tiimis on konkurents ja pingilt on võtta väsinud mehe asemel sama hea asendus. See, et ühele kohale on võtta mitu meest lisab tiimisisest konkurentsi ja on positiivne. Kõik pingutavad ja annavad endast parima, et mängu alustada. Lisaks on super ka see, et keegi ei ole enam vigastatud ja Juppil on kasutada kogu kahurvägi, et võidud koju tuua.
                            Praegu on Bayernil küll üsna hea tiim, kuid mina näeksin hea meelega kahte uut mängijat tiimis. Siiski on probleemid keskkaitses kiirete, tehniliste ründajate vastu, jõuliste mängijate vastu saavad madistatud kuid jalgade liikumise osas on veel kõvasti arenguruumi. Praegu tundub küll, et jaanuaris täiendusi tiimi ei ole tulemas ning praeguse koosseisuga minnakse hooaja lõpuni välja.

                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Mis asju te enda mängijatele sisse söödate, et nad päris sitta on tootma hakanud? Mõistus tule koju.
                            Kas see on siis sita tootmine, kui mängija räägib sellest, mis on tema soovid klubiga ja kui tõenäoline on võita ühel päeval CL alistades Hispaania el Classico tiimid ?

                            Kommentaar


                              Huvitav, mis mõttega Francesco siin sitta tootmas käib?
                              Ilmselt midagi emme poolt sisse söödetud.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Isiklik viha teie meeskonna vastu, mitte midagi muud. Ma oleks väga õnnelik inimene kui mu emme mulle midagi sisse söödaks kunagi veel. Aga vähemalt Hr.Kalmaaril tundub ema(võib ka isa) tiss koguaeg ripakil suus olevat.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X