320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pange aga edasi. Leiba saab poest aga tsirkust korvi ei pista.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Ambaali-ballack
      Äkki aitab peegli ees sulgede kohendamisest kübaral ja muudest italjaano teemadest...ainult pläkutada oskad nagu italjaanodele kombeks...pläku-pläku-pläku-pläku...võta selle asemel käed seenelt ja klaviatuurilt ära ja kasuta korrakski neid kalendri avamiseks. Sitt nagu Itaalia armee. Kui su elu saavutustest raamat kirjutada (klubi nime AS Roma pähe õppimine ei ole saavutus...ausõna) siis see oleks samasugune nagu raamat "Itaalia armee kangelasteod" - paks raamat on, 2000lk...ainult, et peale tiitellehe pole seal muudel lehekülgedel midagi kirjas kuna lihtsalt pole midagi kirja panna. Kui kirjutada raamat "Francesco elu - Soccerneti foorum" siis muidugi jääks entsüklopeedia ka mahu poolest alla.
      Üleüldse nahui sa kaks sõna ainult kirjutasid seekord? Kirjuta pikemalt nagu sulle kombeks või toksi ainult seent mitte ära kirjuta ja toksi seent korraga...ahjaa...see ju erutab sind...pole midagi teha...maailm on kirju ja üritame sellega arvestada.

      Kommentaar


        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


        Päris hea meenutada kohe.
        Ottmar!
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Äkki aitab peegli ees sulgede kohendamisest kübaral ja muudest italjaano teemadest...ainult pläkutada oskad nagu italjaanodele kombeks...pläku-pläku-pläku-pläku...võta selle asemel käed seenelt ja klaviatuurilt ära ja kasuta korrakski neid kalendri avamiseks. Sitt nagu Itaalia armee. Kui su elu saavutustest raamat kirjutada (klubi nime AS Roma pähe õppimine ei ole saavutus...ausõna) siis see oleks samasugune nagu raamat "Itaalia armee kangelasteod" - paks raamat on, 2000lk...ainult, et peale tiitellehe pole seal muudel lehekülgedel midagi kirjas kuna lihtsalt pole midagi kirja panna. Kui kirjutada raamat "Francesco elu - Soccerneti foorum" siis muidugi jääks entsüklopeedia ka mahu poolest alla.
          Üleüldse nahui sa kaks sõna ainult kirjutasid seekord? Kirjuta pikemalt nagu sulle kombeks või toksi ainult seent mitte ära kirjuta ja toksi seent korraga...ahjaa...see ju erutab sind...pole midagi teha...maailm on kirju ja üritame sellega arvestada.
          You just made my day, ambaal!

          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Olen nädala netist eemal olnud ja kui tagasi kohe keegi skype-s väidab et Berba on meie poole teel. Kui tõsiselt seda nüüd võtta?

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Olen nädala netist eemal olnud ja kui tagasi kohe keegi skype-s väidab et Berba on meie poole teel. Kui tõsiselt seda nüüd võtta?
              Kohe mitte ei tahaks seda uskuda. Gomez on ülikindel nr1 hetkel, Olic otsustas, et ta ei kavatse veel lahkuda ja lisaks ootab pingiotsal oma võimalust ka Petersen. Ja Berba alles pikendas ManUga lepingut ju. See spekulatsioon, et Berba Bayernisse on üleval juba vähemalt teist akent järjest ja kui suvel tundus see veel tõenäolisem, siis nüüd enam mitte nii väga. Kuigi ilmselt targetman-ina oleks Berba ilmselt parem kui Olic ja kogenematu Petersen. Aga ilmselt tahaks üsna korralikku palka ka saada+üleminekutasu...

              Elame näeme, aga mina ei usu, et see tõeks saab.

              Kommentaar


                Täna siis algab taas ja kohe maiuspala LIVES EUROSPORT2 pealt,kus võõrsil tuleb revaanz võtta Mönchengladbach ilt 21.30
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Neuer
                  Boateng, Van Buyten, Badstuber, Lahm
                  Tymoshchuk, Schweinsteiger
                  Robben, Müller<-> Kroos
                  Gomez

                  Ribery kaardi tõttu väljas.

                  Kommentaar


                    See kosseis mida arvata võiski.
                    Poole tunni pärast algab siis mäng, kus BL-i parim kodumeeskond võõrustab parimat võõrsilmeeskonda.
                    Hooaja esimeses mängus pidi Bayern mäletatavasti võtma vastu kaotuse.

                    Huvitav on näha, kuidas publikum reageerib Reusi uudistele. Bayerni fännid on kindlasti pettunud, et ta valis Dortmundi ja Gladbachi fännid on pettunud, et ta lahkub...

                    Ma ei teagi miks, aga olen enne mängu väga positiivselt meelestatud... Swaini tagasi, ehk on Robbeni vorm ka veits paranenud ja on mehel olnud aega järelemõtlemiseks...
                    Ja olgu mainitud, et Robben valiti Fifa XI koosseisu ka ei ütleks, et eelmine aasta tervikuna tema tasemele vastanud oleks. Tundub et anti see koht talle "in advantage" nagu Obamyself sai Nobeli preemiagi...

                    Igastahes Eurosport 2 on juba pool tundi BuL lainel, niiet kes oodata ei malda, lülitake teler sellele kanalile ja vaadake eelvaateid.

                    Nii huvi pärast koefitsendid triobetist :
                    Borussia Mönchengladbach - Bayern München
                    5.40 3.70 1.65
                    Wth nagu... kuigi olen positiivselt meelestatud, siis usun, et mingit kerget jalutuskäiku päikesepaistes siit küll ei tule.

                    Kommentaar


                      Reus vastas kogu kibestunud kriitikale enda suunas väravaga.
                      Hea algus uue aasta esimesele veerandile.
                      Loodame, et poolaja tiimtaalk muudab midagi.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Niipalju kui mina aru sain, siis fännid oma pettumust küll kuidagi ei väljendanud, et Reus lahkub, pigem vastupidi. Neuerilt sellist viga ei oleks unes ka osanud oodata. Poolaja lõpus veel Herrmannilt tein otsa, ilus vasturünnak. Loodame, et edu enam käest ära ei anna.

                        Kommentaar


                          Hmm tuleb au anda kodumeeskonnale,kes realiseerivad suurepäraselt kontraid eks näis mis toob II poolaeg,ei saaks nyyd öelda,et mäng kehv vms oleks lihtsalt vastased teevad teamikaitset66d korralikult ja nagu näha see toob edu.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas reio Vaata postitust
                            Niipalju kui mina aru sain, siis fännid oma pettumust küll kuidagi ei väljendanud, et Reus lahkub, pigem vastupidi. Neuerilt sellist viga ei oleks unes ka osanud oodata. Poolaja lõpus veel Herrmannilt tein otsa, ilus vasturünnak. Loodame, et edu enam käest ära ei anna.
                            Neuer tegi koopija 1 DAY mängupäeval,kui Alliensil 0:1.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Haha, kes minu bettingtipiga kõva raha kokku ajab, võib mind ka meeles pidada .

                              Neuer did it again. Nagu mingi needus Gladbachi vastu. Ega Reus mitu korda ei mõelnud...
                              Üldises plaanis võiks öelda, et üheltpoolt Gladbachil hea kompaktne kaitse ja teiselt poolt Bayerni üsnagi hambutu mäng. Mingid võimalused muidugi tekkisid (eelkõige supertsenderdus Robbenilt), aga need jäeti kasutamata. Eks oma rolli mängib siin Franki puudumine. Kroos ei ole see mees, keda tahaks sellise mänguplaaniga nagu Bayern kasutab, äärel mängimas näha. Ja see ongi üks suurimaid 4-5-1 puuduseid minu jaoks- kui vastane suudab kompaktselt kaitsta ja vähemalt ühel äärel pole piisavalt kiirust ja plahvatuslikust, siis on sigaraske kaitsest läbi murda. Praegusel hetkel oleks vaja pingilt sellist käiku nagu näiteks Agüero või Higuain või Defoe või ükskõik milline hea finisher sinna Gomeze kõrvale. Praegu oli mitu korda selline olukord, kus üritati vastase kastis mingit ulmesöötu lükata- no ei ole lihtsalt ruumi ju. Olekski vaja sellist meest, kes ühe puutega kogu töö ära teeks, sest kuigi Gomez on maailmatasemel targetman, pole ta siiki mees, kes kitsas olukorras suudaks meeste vahelt palli posti äärde kõmmutada.

                              Aga praegu on 2:0 tõsiasi ja Juppil ilmselt palju tööd riietusruumis. Loodame, et suudab mehed ümberhäälestada.

                              Ahjaa, bettingtip- livebettijad- ärge Bayernile pappi lükake. Koef võib 10 olla, aga kolme väravat sellise mänguga sellise kaitse vastu kahjuks eriti tulemas ei näe...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Haha, kes minu bettingtipiga kõva raha kokku ajab, võib mind ka meeles pidada
                                No ei tea. Teen virtuaalse pai, mitte muud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X