320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris uhke tulevärk aasta 2011 lõpetuseks
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Meistrite Liigast kolinal välja kukkunud Manchester Unitedil avanes ootamatu võimalus siiski turniiril jätkata, vahendab BBC Sport.


      Lahe uudis, saakski Manut jälle karistada, võlga veel tasa peksta.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        http://soccernet.ee/manu-saab-ikkagi...liigas-jatkata

        Lahe uudis, saakski Manut jälle karistada, võlga veel tasa peksta.
        Nu ega veel kinnitatud ju pole.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Kui selles uudises 5% jagugi reaalsust oleks. Aga pole. Miski ei muutu - valmistugem Baseliks.

          Kommentaar


            Kommentaar


              See oli üsna random hetk reedeses mängus .

              Ma ei tea, kas ma olen imelik või midagi, aga mulle ei meeldi, et DVB karistuslööke lööb. Tal on nagu mõnel mehel laulmisega- kõvasti ja valesti. Korra aastas saab raamidele pihta heal juhul. Praegu ainukene värav mis viimasest ajast meenub tuli ka tänu sellele, et pall muutis vastase kaitsja jalast suunda ja vastase väravavaht ei jõudnud enam reageerida.

              Mäng ise oli üsna... kuidas öelda... tuim ?
              Ribery tegevusele oli esimene reaktsioon küll et "WTF, saatke see s***ne cunt väljakult ära", sest juba esimene reaktsioon oli puhtalt punase olukord. Et kõigepealt kukud kastis ülikergelt ja siis kui keegi midagi julgeb öelda siis lähed tõmblema. Muidugi kui see kaitsja isiklikult ja räigelt solvas, siis seda võib veel mingis mõttes mõista-alati ei suuda emotsioone kontrollida. Aga ebaprofessionaalne nii või naa. Nüüd on siis Ribery eemal sellest mängust, kus on võimalik hooaja esimese kaotuse eest revanš võtta.

              Nii, mis ma veel mängu vaadates mõtlesin - Robbenist on kuidagi kahju. Ei ole mees oma supervormi lähedalgi veel kahjuks. See aasta on talle üldse päris õnnetu olnud, loodame et pausi ajal saab korralikult trenni teha ja hooaja teisel poolel näeme tippvormis ja säravat Robbenit jälle. CL-i silmas pidades lausa hädavajalik.
              Swaini saab ka ehk aasta esimeseks mänguks ilusti mängukorda, temast on vahepeal puudus olnud küll.

              Alaba üle oli hea meel - tuli vahetusest ja karistas Kölni kaitse eksimuse ära kenasti.

              Aga mis kõige tähtsam- peale sügisringi on Bayern top of the table. Täpselt seal kus peab ! Loodame, et mehed laevad pausi ajal akud täis ja tulevad tagasi vormis ja võidunäljaselt. See tulevärk ja lasershow staadionil peale mängulõppu oli ikka tõsiselt seff !

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                Ma ei tea, kas ma olen imelik või midagi, aga mulle ei meeldi, et DVB karistuslööke lööb. Tal on nagu mõnel mehel laulmisega- kõvasti ja valesti. Korra aastas saab raamidele pihta heal juhul. Praegu ainukene värav mis viimasest ajast meenub tuli ka tänu sellele, et pall muutis vastase kaitsja jalast suunda ja vastase väravavaht ei jõudnud enam reageerida.
                Ma taban end samalt mõttelt, kui Badstuber nurgalööke annab. Tema pikkune mees peaks sellel ajal hoopiski kastis peapalli noolima. Samas ta nurgalöögid on täitsa okeid olnud.

                Kommentaar


                  Kas tänast karikamängu mingi telekanal ka edastab?
                  Või mitte.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Viasat Sport Baltic näitab.

                    Kommentaar


                      Aitäh.
                      Loodame siis, et Barimad võidavad.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Kurat küll. 2 löök peale ja sees. Läheb huvitavaks.

                        Kommentaar


                          Robben!!!!
                          Pidin püksi tegema naerust.
                          Milline daiv, täitsa vars...
                          Samm ja peakas
                          Tra, mis naljakas.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kroos 1-1 Oi ilus söödumäng Gomez-Kroos

                            Kommentaar


                              Robben pole täna mitte null vaid on miinus. No tõesti ei ole mängu paremal ääres ollagi. Boateng proovib ja Robben jääb seisma palli ootama. Et see siis ära kaotada.

                              e. Ja mida lollust treener teeb? Võtab Boatengi välja. pffff

                              Kommentaar


                                Kahju on vaadata.
                                Kas teile ei tule praegu meelde eelmise aasta kodumäng Internazionale Milaano vastu?
                                Söödetakse üle ja lihtsalt ei sooritata pealelööke.
                                Nii ei võeta skalpe.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X