320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Muide kuidas tol samal Tonil nüüd siis Serie A-s läheb ka liigutab mägesid or whaaa ?
    wtf. Toni mängib Serie A-s? :O :O

    Kommentaar


      sellest ma räägingi ju et keerasite täiesti normaalse mehe perse
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        mis ämmmmmm? Täpselt ju, parandasin ennast, et vihkamine on suur sõna. Mis siin arusaamatuks jäi ma ei saa aru.
        Lugedes teksti siis välja küll ei paista, et sa just ennast parandanud oleks...loeb välja vaid nii, et räägid üht aga teed teist.

        Kommentaar


          Arusaadav, et mõni meeskond ei meeldi.
          Ei ole aga loogiline see, miks peaks minema selle tiimi foorumisse lolli möla ajama.
          Mida siinsed sulle teinud on, et sa neid tüütamas käid?
          Pole eriti meie süü, kui sa Romat toetad.
          Me käime seal teemas paska ajamas või kuidas?
          See, et sul paar head sõpra leidub, ei tundu tõene.
          Niisuguse käitumismalliga inimesel ei saagi sõpru kunagi tekkida, sest lollus paistab reeglina välja.
          Soccerneti foorum on vist ainus maailmas, kus mingisugustki administratiivset tegevust ei toimu.
          Aeg on näidanud, et käituda võib ükskõik, mis moodi ja mitte midagi ei juhtu.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Soccerneti foorum on vist ainus maailmas, kus mingisugustki administratiivset tegevust ei toimu.
            Aeg on näidanud, et käituda võib ükskõik, mis moodi ja mitte midagi ei juhtu.
            Noh vahepeal mõni bänn ikka pannakse
            Aga põhimõtteliselt on Francesco käitumine umbes selline, et kui käib linnapeal ringi ja näeb, et kellegi müts talle ei meeldi siis läheb sõimab kohe täis...aga kuna kardab peksa saada siis elab need tragöödiad välja ainult siin foorumis

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Noh vahepeal mõni bänn ikka pannakse
              Aga põhimõtteliselt on Francesco käitumine umbes selline, et kui käib linnapeal ringi ja näeb, et kellegi müts talle ei meeldi siis läheb sõimab kohe täis...aga kuna kardab peksa saada siis elab need tragöödiad välja ainult siin foorumis
              Sa räägid nii nagu sa tunneks mind idioot, tule ainult vastu mulle ja ma ytlen SULLE kui su myts ei meeldi mulle. kuigi tavaliselt ma olen viisakas ja arusaav väärarenguga inimeste suhtes siis sulle teeks küll erandi
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Niisuguse käitumismalliga inimesel ei saagi sõpru kunagi tekkida, sest lollus paistab reeglina välja.
                Okei, selle malli järgi siis sul pole lootustki sõpru leida ju
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Oh guys...

                  Kommentaar


                    Rot-Weiss Erfurt - Bayern Munich, streamid http://lshunter.tv/
                    Seis 0:2 (Kroos & Robben) ja II poolaeg kohe algamas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Sa räägid nii nagu sa tunneks mind idioot, tule ainult vastu mulle ja ma ytlen SULLE kui su myts ei meeldi mulle. kuigi tavaliselt ma olen viisakas ja arusaav väärarenguga inimeste suhtes siis sulle teeks küll erandi
                      Inimese alandamine on küll seadusevastane, kuid sulle teen erandi. Millal kokku same siis? Mulle sobib alates kolmapäevast...Tallinn muidugi siis...ütle koht ja kellaaeg...ise sa nõudsid seda.
                      EDIT: otsin kusagilt kaltsukast või kuskilt mõne võimalikult idiootse mütsi ka eraldi.

                      Kommentaar


                        No tõsiselt, mehed, rahuneme maha nüüd. See on üsna lapsik juba, mis siin toimub ! Ja kui on hirmus soov midagi korraldada, siis on teil võimalik üksteisele sõnumeid saata ja vältida "mul-on-pikem-kui-sul-ja-sinu-ema-on-nii-paks-et-tal-on-oma-gravitatsiooniväli" teemat.

                        Aitäh !

                        Aga et vähegi teemasse ka minna, siis teisel poolajal lisas Müller ühe värava ja päris mängu lõpus tegi Swaini seisuks 4:0

                        Kommentaar


                          Äge kaklus. Häbi vaadata.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Ma privaatsõnumeid ei tunnista siin...ikka avalikult las kirjutavad (miskile meilile vist saab saata isegi aga seda meiliaadressi ma niikuinii ei loe kunagi...spam-meilide jaoks see aadress mõeldud ainult). Ma usun, et teised tahavad ka näha mis klounaadsust ja enesealandamist see inimeseloom tegema hakkab...rahvale ikka tsirkust ja leiba vaja...nagu vanas ROOMAS öeldi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Äge kaklus. Häbi vaadata.
                              Kas internetis saab kakelda? Ma ei nimeta seda kakluseks. Ma näen siin küll praegu kõigest mõtete teisele isikule edasi andmist kasutades arvutit, internetiühendust ja Soccernet.ee foorumit.

                              Kommentaar


                                Ambaali-ballack
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X