320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • KID
  replied
  Ükskõik kummale poole Lahm panna tekib teisel pool tühimik, mida piisaval tasemel täita ei suudeta. Oleks vaid Alaba sakslane, siis sellist probleemi poleks. Boateng oleks võib olla tõesti praeguse seisuga parim variant.

  Leave a comment:


 • Mõnuagent 007
  replied
  See oli supermäng. Lihtsalt super. Ja Saksamaa võttis sellest ka osa.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Huuh... Jalgpallijumal oli täna sakslane. No nii tujutut ja paanilist Saksamaad pole ma oma silmadega ikka väga pikka aega näinud. Scmelzer näitas täna, miks Löw teda EM-il minutikski platsile ei pannud. Koondises on seni mees ikka sajaga põrunud. Kas täna oli see päev, kus oli näha, mida võib tähendada kasvõi keskmises vormis oleva Schweinsteigeri puudumine. Keskvälja dirigent oli puudu. Palli peksti ikka jubedalt ette, kui oleks võinud rahus maha võtta. Täna võib isegi kiita keskkaitsedandemit Hummels-Badstuber. Hummels küll ühe jämeda koogi tegi, aga muidu kindel mäng. Badstuber oli ka täna väga positiivne. Paikas teiste sitta.

  Kokkuvõttes peab väga rahule jääma selle 2:1 võiduga. Tänada tuleb ka Arnautovici, kes sisuliselt suutis tühjast väravast mööda lüüa.

  Leave a comment:


 • sambo1
  replied
  Schmelzer oli ikka täis udu tõesti, kasvõi Boateng tema asemele panna.
  II poolaega nägin, kuni pendlani oli täielik kontroll, peale seda domineeris Austria. Õnn, et austerlased ära ei löönud teist, võimalusi oli päris mitu...kuid eelmine valiksari võideti ka Austriat võõrsil 2-1, siis tuli see võidukoll vist 90+1, kui mälu ei peta. Kodus omakorda said austerlased 6-2. Ehk ilmselt kodus tuleb kergem mäng. Kommentaator lõpus midagi mainis veel, et kaheksas järjestikune võit oli Austra üle, täitsa tore.

  Leave a comment:


 • kaitz
  replied
  Uhuhu jube mäng,aga hea et nii läks,sellist mängu näha kyll ei taha enam,aga v66rsilt 3p ja kahest pelast täisedu.

  Leave a comment:


 • jürks
  replied
  Aogo? Ei ole kedagi panna lihtsalt... Lahm praegu õigel kohal.

  Leave a comment:


 • AaviK
  replied
  Schmelzer ikka jube pask ju, igakord kui Arnautovic palli saab on midagi tulemas.

  Leave a comment:


 • kaitz
  replied
  Väääga nutune mängupilt I poolajal aga Reus tegi oma t66 perfekselt tehes 44 min 1:0 meile,aga kodus mängivad Austerlased olid päris head. Teisel poolajal tahaks ikka mängu ka näha.

  Mängulink mille ma leidsin http://atdhenet.tv/50729/watch-austria-vs-germany

  Leave a comment:


 • KID
  replied
  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
  Täna siis mängib Saksamaa koondis Fääri Saarte vastu kodus. Löw on pannud üsna huvitava algkoosseisu. Fääride vastu võib ju katsetada.

  Ütleme nii, et Fääride vastu kahe kaitsva poolikuga mängimine oleks natuke ülepingutamine olnud. Sellessuhtes oli kõik õige ja Kroos oli samuti väikse vigastusega väljas. Samuti nagu mainitud oli see ka katsetamise mõttes hea. Aga nagu aru sain, siis Austria vastu mängib jälle teada-tuntud 4-2-3-1 formatsioon.

  Leave a comment:


 • Kurat
  replied


  Dortmundi meestelt 1 sööt ja 1 värav seekord.

  Leave a comment:


 • kaitz
  replied
  60min 2:0 g6tze ja özil aga naljakas on vaadata kuidas mängime fääride 16 kastis söötu

  http://atdhenet.tv/50576/watch-germany-vs-faroe-islands

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Täna siis mängib Saksamaa koondis Fääri Saarte vastu kodus. Löw on pannud üsna huvitava algkoosseisu. Fääride vastu võib ju katsetada.

  Lisatud failid

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Peatreener Joachim Löw ei kutsunud poolkaitsjat Bastian Schweinsteigerit esimesteks MM-valikmängudeks koondisesse.

  Löwi sõnul pole Müncheni Bayerni mängumees teda seganud vigastustest veel piisavalt taastunud ning pole piisavalt mängukorras.

  "Ma olen Bastianiga rääkinud ja jõudsime kokkuleppele, et ta vajab veel aega," sõnas Löw.

  Saksamaa võõrustab 7. septembril Fääri Saari ja mängib neli päeva hiljem võõrsil Austriaga.

  http://sport.err.ee/jalgpall/60b9a5a...e-a1150958cde3

  Leave a comment:


 • Mõmmik
  replied
  Algselt postitas KID Vaata postitust
  Kuni punase kaardini oli mäng täiesti kontrolli all. Isegi pärast punast kuni omaväravani suudeti enamvähem vastu hakata, aga teine poolaeg oli ikka halb. Tundub, et suur roll sellel et pall ei jõudnud Zielerini oli ühel konarusel murul, mis pidurdas palli. Huvitav oli see, et mängu lõpuks oli kapten Boateng. Rohkem kommentaare nagu pole tänasele mängule. Seda ka, et Oli Kahn praegu ZDF-is andis väga hukkamõistva hinde tervele mängule ja õigus tal on.
  Nõus.
  Eriti vastuoluline oli täna Khedira, kes lõi omavärava ning eksis lubamatult palju + pettis ühe korra karistusalajoonel kaitsja suurepäraselt pikali ja lõi täiesti vabalt ca 1,5m väravast mööda.. Tavaliselt üks väga kindel mees, aga täna minu jaoks üks nõrgimaid.

  Leave a comment:


 • KID
  replied
  Kuni punase kaardini oli mäng täiesti kontrolli all. Isegi pärast punast kuni omaväravani suudeti enamvähem vastu hakata, aga teine poolaeg oli ikka halb. Tundub, et suur roll sellel et pall ei jõudnud Zielerini oli ühel konarusel murul, mis pidurdas palli. Ebaõnn oli ka Hummelsi vigastus. Vähemalt üks värav löödi vastu ka. Huvitav oli see, et mängu lõpuks oli kapten Boateng. Rohkem kommentaare nagu pole tänasele mängule. Seda ka, et Oli Kahn praegu ZDF-is andis väga hukkamõistva hinde tervele mängule ja õigus tal on.

  Leave a comment:

Working...
X