320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• jürks
    replied

Hiina Löw kah pildil.

Leave a comment:

• MESSI.
    replied
    Nja, Argentina on kõvasti paremaks läinud võrreldes 2010 aastaga. Vaevalt emmale-kummale mingit erilist pakki tuleb (kuigi päris võrdne võrdsega matši ei ole siiski loota).

Leave a comment:

• arx20
    replied
    15 aug. 2012 kohtub Saksamaa Argentiinaga, päris äge heitlus tundub tulevat.

Leave a comment:

• taimomees
    replied

Leave a comment:

• ballack
    replied
    Kuidas nüüd öeldagi...siiani töötas variant "lööge palju tahate aga me lööme ikka rohkem"...Itaalia vastu mitte.

Leave a comment:

• KID
    replied
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Ma usun, et olen siin ära maininud ka, et uue koondise suurim miinus minu silmis on nõrkus standardolukordades. Kui eelmise sajandi Saksamaa oli igas nurgalöögis väga terav ja ohtlik, siis enam nii ei ole. Hea, et meile endale ära ei lööda nendega. Õnneks seda veel mitte.
    Itaalia teine värav põhimõtteliselt tuli enda standardolukorra järgsest ja mulle meenub, et eelmise aasta mängus Ukraina vastu võis ka mingi sarnane värav olla. Lisaks sellele Taani värav nurga löögist ja 2010 Hispaania värav. Nii et ikka on, mida harjutada.

Leave a comment:

• jürks
    replied
    Variant*. Schürrle asemel Reus.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Mask, ma pean siinkohal ikka ära märkima, et meie väravavaht on Neuer, mitte Neuner Neuner pani laskesuuska ennem, lihtsalt vähemärkus
    Vana harjumus näppudes. Ei saa kuidagi lahti. Vabandused.

Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Götze oli liigahooaja lõpus ka tegelikult mitte kõige paremas hoos. Vigastus tegi oma töö.
    Nii nad räägivad. Aga poleks vast täiesti nähtamatust Podolskist ikka kehvem varjant olnud. Schürrle vast oleks kõige parem varjant olnud.

Leave a comment:

• Tanel
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Kahjuks ei näinud ma Götzet turniiri jooksul piisavalt, et mingit põhjapanevat järeldust tema vormi kohta teha. Aga ju Löw teab paremini.
    Götze oli liigahooaja lõpus ka tegelikult mitte kõige paremas hoos. Vigastus tegi oma töö.

Leave a comment:

• Mõmmik
    replied
    Mask, ma pean siinkohal ikka ära märkima, et meie väravavaht on Neuer, mitte Neuner Neuner pani laskesuuska ennem, lihtsalt vähemärkus

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Kahjuks ei näinud ma Götzet turniiri jooksul piisavalt, et mingit põhjapanevat järeldust tema vormi kohta teha. Aga ju Löw teab paremini.

Leave a comment:

• Aramis
    replied
    Götze vast siiski pole sellises vormis - vigastusest räsitud hooaeg on tasse veel jälje jätnud, aga Schürrle oleks küll võinud Poldi asemel peale tulla. Või Müller-Reus. Aga mis siin ikka enam spekuleerida.

Leave a comment:

• Aramis
    replied
    Ma usun, et olen siin ära maininud ka, et uue koondise suurim miinus minu silmis on nõrkus standardolukordades. Kui eelmise sajandi Saksamaa oli igas nurgalöögis väga terav ja ohtlik, siis enam nii ei ole. Hea, et meile endale ära ei lööda nendega. Õnneks seda veel mitte.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Olen juba pikemat aega mõtisklenud, miks Löw noori nagu Götze, Reus, Schmelzer, Schürrle ei kasuta. Nagu eelpool juba mainiti oli eile parem äär täiesti tühi, kuna Kroos ronis harjumusest ikka keskele ja Boateng lihtsalt ei jõudnud kõikjale. Teine probleem oli minu arvates Schweini, kes ju tunnistas, et ei ole 100% terve ja seetõttu pole ka päris vormis. Siis veel Lahmi vales äärekaitses mängitamine. Miks mitte kaks väga head hooaega järjest BVB eest teinud Schmelzerit kasutada vasakus äärekaitses ja Lahmi omal tavapärasel kohal, kus ta ka viimase hooaja klubi eest pallis?

Minu vaimusilmis oleks algkoosseis selline olnud:

Neuer
    Lahm - Hummels - Badstuber - Schmelzer
    Khedira - Kroos
    Reus - Özil - Götze/Schürrle
    Gomez/Klose

Tundub, et Löw sarnaselt Blancile kartis kasutada mängijaid, kes tegid klubi eest head hooajad ja kasutas pigem vanemat kaardiväge.

Leave a comment:

• Uuu
    replied
    MM on Saksa kord võita. Siis on tõesti kõik mehed selliseks turniiriks valmis. Finaali ei plaani vaadata ja loodan siis hispidele.

Leave a comment:

Working...
X