320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • KID
  replied
  Mängu Taani vastu vilistab Carlos Velasco Carballo - mees kelle käsi on tihti taskus. Viiimasel hooajal 29 mängus 16 punast ja 178 kollast ning EM-il ka juba 2 punast andnud.
  Ma kardan, et siit võib Badstuber oma teise kollase saada.

  Leave a comment:


 • sambo1
  replied
  Loodame, et Löw midagi nussima ei hakka, ja paneb kõik Schürrled, Götzed, Gündod platsile Taani vastu.
  Väga lamp oleks, kui selle õhkõrna šansu peale kuue punktiga välja kukkuda, Löw sama alg 11 platsile paneb, et "lähme ikka kinda peale".
  Võiks tulla kasvõi täielik koosseisu vahetamine nagu: Lahm, Merte, Höwedes, Schmelzer - Gündo, Kroos - Reus, Götze, Schürrle - Klose. Pohhui, kes väravas oleks.
  Ma usun, et siuke alg 11 lööks päris kõvasti Taani maa alla - suuremal osal pmst ainuke võimalus üldse see EM platsile saada, näitamist kui palju. Samas võib Hollandi peale ka kindel olla, et see ulme kombo kuue-punktiga-veerandfinaalist-välja, teoks ei saa.

  Muidu on esimesed kaks mängu päris head olnud, vähe ettevaatlikud, samas kindald. Nagu ka kõik on juba öelnud, ääred pole eriti teravad hetkel ja kontraid on veits vähe olnud, MM10'st meenub päris mitu väravat ilusatest kontratest....aga kui aeglaselt ehitamine toidab, siis miks mitte, kuid mingi taktika muutus peaks turniiri edenedes ka tulema, sest Poolfinaaliks, finaaliks on vastastel juba üsna selge, et Gomez't tuleb vähe tähelepanelikumalt jälgida.

  Keegi gif'imees võiks sheerida kuskilt, kuidas van Bommel Müllerile Metstaki stiilis küünarnukki andis, pohhui, et vanad klubikaaslased - räige lohh ikka!

  Deutschland, Deutschland über alles!!!

  Leave a comment:


 • malagar
  replied
  Podolski mõjus kahvatult, sest pea kogu rünnak käis läbi parema ääre, kus Müller sõna otseses mõttes vägistas seda EMi läbi aegade kõige nooremat mängijat. Selgelt oli sakslastel plaani võetud see nõrk lüli Hollandi meeskonnas ära kasutada.

  Leave a comment:


 • Mõmmik
  replied
  Võtan õhtul ka pikemalt kokku, hetkel, mis meelde/silma torkas.
  Neuer oli fantast ja värava olukorras polnud tal midagi teha, selline kuul läbi Badstuberi jalgade, oleme ausad, suht keeruline ikka. Lahm oli suurepärane, Robbenil võis ikka kerge frustratsioon olla ja seda oli näha, sest liikus ju kohe varsti teisele poole. Sami oli imo keskväljal täielik kunn, lappis kaitseliini ja võitles mehiselt. Basti 2 fantastilist söötu ja rohkem vist polegi vaja ? Hummels taaskord väga hea ja oleks võinud oma võimaluse ära lüüa, paneks kohe 10stars talle. Stuber samuti täitsa ok. Boateng sai ka väga kenalt hakkama imo. Poldi oli päris kahvatu, teenis küll freekicke vasakult, aga mitte midagi erilist, kastis oli ka väga nõrk. Müller improves, ma ei ütleks, et ta kehv oli, esimese värava puhul tõmbas ta oma äärelt keskele, 3 tulpi tuli ümber, leidis vaba Basti keskelt ja edasi teame me kõik + andis ju väga okeisid palle sealt äärel ja võitis mitu korda õhuvõitluse ning suunas edasi Gomezele, mina ei ütle Mülleri kohta täna midagi halba. Özili kohta ütleks niipalju, et mees saab ikka kõvasti vatti ka ja kui ühtegi viga/poolikut viga ära ei loeta, siis on frustratsioon aru saadav, oli väga terav ja aktiivne, otsis ja ehitas rünnakuid. Supermarioooooooooooooooo on supermario, lõi omad võimalused ära ja muud me temalt ei oota. Kõige suurema kriitikatule saab IMO Löw, kes jäi minu arust vahetustega törts hiljaks, mõtlen selle all just Kroosi vahetust ja Klose oleks võinud ka tiba varem sisse tulla. Miinuspunkt veel selle eest, et noori ei usalda, oli ju näha, et 50-60 hakkab ära vajuma, rünnakud aeglased ja keegi eest ei survesta, miks ei oleks võinud tuua äärtele Schürrlet/Götzet/Reusi, kes oleks pannud Hollandi surve alla ? Klose ju suutis ja ka värav ei olnud kaugel...
  Võit tuli ja ka väärisime seda, see on kõige tähtsam.


  Saksamaa <3

  Leave a comment:


 • decrakas
  replied
  Nähtavasti tuleb siit suur kisa kohe aga mina sooviks Kloset näha algusest peale mängus

  Leave a comment:


 • PraS
  replied
  Algselt postitas jürks Vaata postitust
  Järgmine mäng näeme nüüd Höwedesi arvatavasti.
  Loodan,et hoopis Marcel Schmelzer-t

  Leave a comment:


 • jürks
  replied
  Järgmine mäng näeme nüüd Höwedesi arvatavasti.

  Leave a comment:


 • cobras
  replied
  Löwi troll oli päris hea.
  Poldi ja Müller äärtel järjekordsrlt kehvad, õnneks Basti ja Gomez tegid oma töö korralikult.
  Özil vedeles ka rohkem selili, kui tekitas teravusi, moraali poolest Mesut ei hiilga...

  Leave a comment:


 • PraS
  replied
  Mulle ka pähe ei mahu, miks ei võiks tuua äärtele vähe ka ründetegevust. Reus, Götze ja Schürrle ootavad ju vaid. Kasvõi 10 minta.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Vähemalt tuli võit. Schweinsteiger + Gomez tegid mängu ära. Basti näitas, miks ta on koondises ja Bayernis asendamatu mees. Pani keskvälja hästi liikuma.
  Gomez... millised finishingud, poleks uskunud, et Gomez võib ka selliseid väravaid lüüa.
  Poldi, Müller jäid taas lahjaks. Schürrle und Götze Taani vastu mängu, ees las mürab Klose, kes jahib (Gerd) Mülleri väravarekordit. Keskväli oli hea.
  Kaitses Hummelsilt väga hea esitus, kahju, et soolojooks väravaga ei lõppenud. Badstuber pidanuks ka Özili free kicki ära lükkama, võib ka rahule jääda, lõpus ainult tekkisid liiga suured vahed. Lahm super esitus, nullis Robbeni täielikult ära. Boateng tegi ka head tööd, ainult kippus oma äärelt ära rändama vahel. Järgmine mäng siis Lahm paremkaitsesse ja Scmelzer vasakusse, Jerome on ju kaartidega väljas.
  Löw peaks ka tegema vahetused kuskil 60 minuti juures. Mängu lõpud on sakslased liiga ära vajunud, värskeid jalgu vaja teravuse säilitamiseks.

  GO DEUTCHLAND!!!

  Naljanina Löw ka:

  Leave a comment:


 • jürks
  replied
  Ja kõige kõvemat venda polegi mainitud...

  Leave a comment:


 • Rammas
  replied
  Tänasel mängul söötis Podolski ainult tagasi, mingit mängu ei tule praegustelt äärtelt... tahaks uusi mehi äärtel tegutsemas näha.
  Özil ja Hummels MOM-id. Hummels parem ründaja kui Podolski ja Müller.

  Leave a comment:


 • KID
  replied
  Polegi Gomezelt ammu selliseid väravaid näinud. Loodame, et ta on turniiri lõpuni välja see hea Gomez, kes oma võimalused efektiivselt ära kasutab.Kahju, et Hummels ja Klose oma võimalusi ära ei löönud. Tundub, et Löwi esimesed valikud vahetusest kui on vaja mänguseisu hoida on Bender ja Kroos. See ongi arvatavasti selle põhjuseks, et ta täna ja ka Portugali vastu Götzet ja co-d mängu ei toonud.

  Leave a comment:


 • arx20
  replied
  Jah, Podolski ja Mülleri mäng on kahvatu, ehk Taani vastu proovib Löw siis Gõtzet ja Reuzi aga väga rahul mänguga, eriti meeldib see, et Gomez on jälle oma väravasoone leidnud.
  Samas tuleb vähemalt Taaniga viiki mängida ja ei tohiks oma olukorda keeruliseks teha.

  Leave a comment:


 • ballack
  replied
  Ja Supermario jälle tegutsemas...esimene värav oli ikka väga ilus

  Leave a comment:

Working...
X