320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No sellise mänguga ei vääritudki edasipääsu. Uskumatu milline veeretamine terve mäng käis. Mõned reaalsed väravavõimalusesd tekkisid, aga siin polnud kordagi tunnet mängu jooksul et võiks värav tulla.

    Hea et siin praegu ploomid saadi, muidu oleks saanud brassidelt paari päeva pärast korralikult sugeda.

    Aitäh 12 aasta eest Joachim Löw.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Karmaisabitch
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Miks läks Löw ratast uuesti leiutama? Werner ääres, Reus teisel ja Gomez keskel ju tegelikult töötas rootslaste vastu päris hästi. Lisaks vahetas sisuliselt terve keskväljakul taas ümber (Kroos vaid jäi) ning viskas täitsa uued näod Goretzka ja Süle nii tähtsas mängus külma vette. Veider.

        Neueri seiklemine lõpuminutitel vast võttis kenasti sakslaste MM-i kokku.

        Kommentaar


          Groetzkaaaa on tase! Mülleri kasutegurist aru ei saa mine mängi petangi! Vara on hakata kedagi maha kandma ja löw teab neist meestest kõike!

          Kommentaar


            mul läks isegi õlleisu ära selle mängu peale.
            Peaks kontrollima, äkki keegi pani mulle midagi joogi sisse ja see on kõigest mingi ohutu LSD bad trip ja ma kujutan seda kõike endale ette.

            Oot, muidugi, aitäh Löw, et sa nii tegid. Mul lõi kõhu lahti, kui telefon tegi piip-piip ja ma line-uppi nägin.

            Kindel, et keegi midagi joogi sisse ei pannud? Aga kui ei pannud, äkki paneksite?
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Oleks pidanud ikka Sandro Wagneri kaasa võtma
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Deutschland, Deutschland über alles...
                Kõik on läinud, midagi pole alles!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Navas Vaata postitust
                  Deutschland, Deutschland über alles...
                  Kõik on läinud, midagi pole alles!
                  Brrh. Selle postituse võid küll endale sisse istuda. Väga sügavale.

                  Kommentaar


                    Kurb mõelda, et mõndade puujalgade asemel ei olnud võimalik Sanet koondisesse mahutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Ou aga kõik su jutud, enne turniiri ja peale avamängu, et Saksamaa võidab nkn..
                      Tegelikult suht huumor, mis kõvatamine siis käis. Karma.
                      Kui sina juba enne turniiri püksid alla lased ja kummardad, tubli. Mina lähen usuga, et Saksamaa võidab iga turniiri. Karma my ass. Kõik ei pea sinu kombel väristama.


                      Ilmselt Löw lahkub ise ilma vallandamata. Ikkagi on sitaks kõva vend olnud need 12a.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Terve turniiri oli Saksamaa taktika anda pall Kimmichile ja loota, et keegi ta tsenderduste otsa kukuks kastis. Miski on kindlalt meeskonnas mäda, sest sellist sitta ma ei mäletagi. Lõuna-Korea vastu ei suudetud midagi luua, päris tõsiselt? Mingid statistikavennad kindlasti võivad xG vms numbrid välja tuua, aga see oli ikka täielik kuiv nühkimine, mis täna platsil toimus. Tegelikult terve turniir.
                        Kuidas mängis Özil terve mängu? See tüüp ei mahuks isegi Lõuna-Korea algkoosseisu. Loodan siiralt, et Emery ei hakka sellist sitta Arsenalis alla neelama ja kui härra mossitama hakkab, siis shipib Özili Türki kebabi sööma, aga see jutt käib teise teemasse.
                        Täielik müstika on veel see, et Brandt nii vähe peale sai. Tõenäoliselt kõige elavam mängija Saksamaa eest. Iga kord kui sisse tuli, siis oli enesekindel ja tahtis kohe teha. Ma alahindasin teda päris tugevalt enne turniiri ja võtan need sõnad tagasi. Turniiril näidatud mängu eest kiidan palju ja ootan temalt tulevikus suuri tegusi.
                        Üks küsimus ka suuremale ringile. Millised mängijad praegusest satsist on selle turniiri esituste põhjal maailmaklass? Ma päris tõsiselt julgeks siin vist öelda ainult Neuer.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                          Löw on ennast piisavalt tõestanud ja tema käe all pole Sakslastel olnud ainsatki ebaõnnestunud turniiri. Viis suurturniiri ja iga kord on jõutud vähemalt poolfinaali (kahel korral ka finaali millest üks võideti). Haugud vale puu all - Jorgi on kunn ja jalgpall eksisteerib ka väljaspool briti saarestikku.
                          No nüüd veits läks taktikakunnil lappesse ka. Pole hullu. Muide, Bayerni Saksa koondise mängijad tassisid 2014-l aastal korralikult. Sel aastal olid Bayerni mängijad ülimalt kehvad. A, tead, kes 2014-l aastal Bayerni treener oli muide?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            a nüüd võin öelda, et Sane oleks pidanud koondises ja algrivistuses olema?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Millised mängijad praegusest satsist on selle turniiri esituste põhjal maailmaklass? Ma päris tõsiselt julgeks siin vist öelda ainult Neuer.
                              Reus ei teinud suuremaid kalasid, lõi ühe kahest Saksamaa väravast ning ei debiilitsenud samuti. Kuigi Tal viimased aastad nahka läinud ning polnud praegugi oma päris paremate päevade tasemel, siis ainult Neueriga ise nõusse ei jää.
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Kui sina juba enne turniiri püksid alla lased ja kummardad, tubli. Mina lähen usuga, et Saksamaa võidab iga turniiri. Karma my ass. Kõik ei pea sinu kombel väristama.


                                Ilmselt Löw lahkub ise ilma vallandamata. Ikkagi on sitaks kõva vend olnud need 12a.
                                You make me so happy!
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X