320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Originally posted by nimh

    Seekordne oli kindlasti suurem üllatus kui Taani 1992.

    Muide tollest turniirist on mul meelde jäänud aint see, kuidas üks taanlastest sai jubeda põlvevigastuse. Aastatega juba hakkasin mõtlema ega see mitte pettekujutlus polnud, kuid seda näidati ju uuesti... Van Basteni tegu. Taani võitu mäletan kah, kuigi tookord mind sport ei huvitanud ning seetõttu ei saanudki aru et see oleks olnud midagi erilist.

    Küsiksin ega keegi ei tea täpsemalt tolle mehe nime ja mis temast siis edasi on saanud?
    Siinkohal võivad vist suuremad vutiajaloo gurud sõna võtta, aga mina ei saa küll nõus olla, et praegune üllatus suurem oleks. Kreeka andis tegelikult juba valikmängudega märku, et midagi neis peitub, kui seljatati Hispaania, Taani pääses isegi finaalturniirile läbi õnne ja Jugoslaavia lagunemissaaga...

    From then almost until the end, Denmark largely controlled the game. Laudrup had patched things up with the manager in time to win a recall (while his famous brother stayed out) and now kept the Dutch defenders occupied with his ball skills and elusiveness - but his team were not fazed by his departure or that of the impressive Henrik Andersen, who suffered a sickening knee injury after picking up a booking that would have kept him out of the final in any case.

    Andreseni tulevikust ei tea rääkida, aga see oli ikka õudne vigastus küll, jube oli vaadata, kuidas mees valust kisendas... Arvatavasti hullemgi vaatepilt kui Larssoni murd...

    Lihtsalt selline meenutus Kreeka võidu kõrvale tänast õhtut ilustama...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Kreeka!!!

      P.S. Deco kindlasti kohe platsile oma uues klubis!
      Tüübid a´la D. Ferguson teevad sellised tütarlapsed ja feikijad kiirelt uduse Albioni pallimurudel pulbriks!
      Krdi ahv rsk!
      Finaalturniir sai ilusa lõpu madalat profiili hoidnud ja koostööd ausse tõstnud Rehhageli meeste poolt! Enne finaali võõrustajate enda poolt lendu lastud soosikuseisusest kõnelevad avaldused tirisid neid ennast aga häbisse!
      Nii juhtub, kui liiga õhku täis ennast puhuda.
      Kodune finaalturniir läks Figol ja Co.-l isegi hästi, eesmärgiks oli Scolaril ju poolfinaal!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Õnne kreeklastele! EM-il said nad selletagi hakkama, aga ära kulub ikka. Portugallastest on muidugi kahju. See võit oleks olnud magusam kui ükskõik milline muu ja oleks muutnud olematuks kõik \"kuldse põlvkonna\" eelnevad ebaõnnestumised. Kõik sündmused olid ka justkui ettevalmistused selliseks stsenaariumiks: kodune turniir, otsustava tähtsusega Hispaania alistamine, supermäng inglastega ning loomulikult turniiri avamatši kordamine ja vea parandamine…aga see olekski olnud liiga hea, et toimuda. Läks nagu minema pidi.
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          ma ütleks et kommentaatorid panid küll seal vahest üsna mõõda, nagu alati.pauleta tehti 39 aastaseks, nende sõnul oli ühe portugallase nimi keegi penebe jne.üldiselt igav turniir oli minu jaoks.kõik finaalmängud pöördusid minu kahjuks, ehk alati kaotas see, kelle poolt olin mina
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Vaatasin nende meeste vanuseid, kes Kreekal kaitses-poolkaitses mängisid - ehk tõesti nad treenereid kohe telefontoru haarama ei pane. Vanuse tõttu. Kogu seltskond juba 28 vähemalt, osa üle kolmekümne. Vaid Seitaridis on noorem, aga temal juba uus klubi leitud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              HAHA see on parim mis juhtuda sai t2naHEHEHE LIhtsalt MEGA MEGA MEGA MEGA MEGA

              ma hakkan juba kahtlema kas Eesti MM2006 aasta v6itjax v6imalused on ikke 1 miljonile
              V2ga SUPPER SUPPER SUPPER SUPEPR SUPPER

              KREEKA v22ris seda ja Portugal mitte
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by -Antz-
                Finaalturniir sai ilusa lõpu madalat profiili hoidnud ja koostööd ausse tõstnud Rehhageli meeste poolt! Enne finaali võõrustajate enda poolt lendu lastud soosikuseisusest kõnelevad avaldused tirisid neid ennast aga häbisse!
                Nii juhtub, kui liiga õhku täis ennast puhuda.
                Millest sa räägid??
                Minu arust üritas Portugali meeskond ennast pidevalt favoriidistaatusest puhtaks pesta.

                Kindlalt ei võitnud parim meeskond. Selleks oli Tšehhi või Inglismaa või kasvõi Portugal või ..., kuid mitte Kreeka.

                Mis paneb mõtlema, et EM-i võiks teha pikemaks. Ehk siis sarnaselt liigamängudega - 4 kohtumist omavahel. Tegelikult kisuks see muidugi jamaks, aga vähemalt võidaks enam-vähem õige meeskond.

                its sammetaim!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  jaa, mats, põnts ja maaühendus. Kreeka võit on minu jaoks selgest taevast pauk. Samas mäng ise oli justkui koopia poolfinaalist, kus tshehhid jäid samamoodi jänni ning oma mõnda olukorda ära ei skoorinud. Ja täitsa tore oli ka vaadata, kuidas mõned täiskasvanud kodanikud siirast rõõmust eriskummaliselt reageerivad. Respect Kreekale!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Originally posted by hullpaks

                    Kindlalt ei võitnud parim meeskond. Selleks oli Tšehhi või Inglismaa või kasvõi Portugal või ..., kuid mitte Kreeka.

                    Mis paneb mõtlema, et EM-i võiks teha pikemaks. Ehk siis sarnaselt liigamängudega - 4 kohtumist omavahel. Tegelikult kisuks see muidugi jamaks, aga vähemalt võidaks enam-vähem õige meeskond.
                    Ikka parim võitis , Võitja on ikka alati parim . (kui ta just sulaselge sohiga ei võida, aga siis lihtsalt parim sohitegija).

                    Mina teeks hoopis nii, et jätaks alagrupiturniiri üldse ära- vaata neid viike...

                    ELAGU KREEKA

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Siis kui Scolari juhendas veel brasse, siis oli mehe jutu järgi tema taktikaks see, et nii palju kui Barasiilia enda väravast sisse laseb sama palju +1 lüüakse vastastele! Kreeka võit nätab aga, et mäng hakkab siiski kaitsest. Hämmastav, et võitis meeskond kus ei ole ühtegi tippklassi mängijat! Meeskonnatöö on edu võti.

                      P.S. mõnus oli vaadata kuidas Ronaldol tõmbusid silmad vesiseks peale lõpuvilet, pärdik ta selline ei suutnud 1-1 olukorda realiseerida.
                      Why do gorillas have big nostrils?
                      Because they have big fingers!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Loodetavasti leiab Otto endale väärilise koha Kreeka jumalate hulgas

                        Aga erinevalt foorumikasutaja mcnamara\'st - vaadates eilset finaali jõudsin järeldusele, et tänane Euroopa Meister on piisavalt tugev, et astuda vastu ka Brasiiliale.

                        It\'s 1-0 to Greece!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          kreeka võit oli üpris kindelkui mängu vaadata, portugalased jäid selgelt raskustess kreeka kaitsest läbi murdmisel kuigi siiski oliportugaalastel mõned head võimalused mille nad oleksid pidanud ära lööma eriti see C.Ronaldo oma

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Ei võitnud tugevaim, Kreeka mängis nõmedalt, võiks süsteemi muuta jne.
                            Igalühel oma arvamus!
                            Kreeka mängis üle valitseva Euroopa meistri Prantsusmaa, suursoosiku Tsehhimaa ja finaalis (teistkordselt turniril) korraldajamaana kindla favoriidi Portugali! Juhus? Muidugi!Vedamine? Kindlapeale! Kohtunikud soosisid? Absoluutselt! Konspiratsiooniteooriad on kõik teretulnud!

                            See et ei võitnud mõni jalgpalli \"suurtest\", ei vähenda selle finaalturniiri väärtust küll kuidagi, pigem näitab seda, et mitte alati ei võida staaride kogum. Au Rehhagelile!
                            Muidugi on ka kreeklased osavad näitlejad ja venitajad, nagu see lõunapoolsetes riikides traditsiooniks saanud on - seda ei saa kindlasti plusspoolele lugeda, aga eilses finaalis olid korraldajad selle poolest neist kindlasti üle (Deco, R****do).

                            Aga mis veel silma torkas - kui kreeklased eduseisus vahetusi tegid, liigutasid platsilt lahkuvad pallurid ennast märkimisväärse kiirusega. Kas koduplatsi nautinud mehepojad oleksid samas olukorras jätnud kallistamata kõik oma meeskonnakaaslased, lehvitamata lugematutele fännidele ja loobunud teosammu harrastamisest? Ei!

                            Paha on muidugi, kui kaitsest lähtuvalt mänginud kreeklased kogu Euroopat (maailma) selle võiduga üllatasid, aga kes siinsetest kritiseerijatest pahandaks, kui Eesti koondis sarnase mängustiiliga (mida kahtlemata püütakse rakendada) mõne tugeva jalgpalli suurriigi kotti paneks? Mitte paljud, ma usun!

                            Go Kreeka!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Originally posted by SleepWalking
                              Aga erinevalt foorumikasutaja mcnamara\'st - vaadates eilset finaali jõudsin järeldusele, et tänane Euroopa Meister on piisavalt tugev, et astuda vastu ka Brasiiliale.
                              Foorumikasutaja SleepWalking on lõbusas tujus, nagu ma näen. Nalja nabani. Kreeka maailmameistriks! Jee! Tõsi, Türgi hoiatav näide on ees, et kreeklastel võib tekkida raskusi isegi järgmisele finaalturniirile pääseda. Ma ei oleks väga üllatunud. MM-il on arvatavasti juba uue üllataja kord.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Foorumikasutaja mcnamara unustab lihtsa tõe. Võitjate üle kohut ei mõisteta. Kreeka on järgmised 4 aastat Euroopa Meister ning isegi suurimad tatipritsijad ei võta neilt seda võitu. Au ja kuulsus neile, kes selle on ära teeninud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X