320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

    Algselt postitas dribbler69

    Kui Saksamaa peaks finaalis Brasiilia vastu mängima, siis brasiillased võidaksid, sest võrreldes nelja aasta eest toimunud turniiriga on neil tagasihoidlikum algus, sest vastased pole neid veel ärritanud ja n.ö. varjus olemine teeb neile head. Praegu peetakse favoriitideks Saksamaad, Argentiinat ja vähekene Inglismaad, kuid Brasiilia pole veel \"enda mängu\" mängima hakanudki. Meeskond oli hea, kuid paljud mehed tegid 2002. aasta MM-il debüüdi. See aasta pole näiteks Edmilsoni, Rivaldot, kuid on Robinho jpm. Ronaldinho, Kaka, Juninho, Emerson, Ze Roberto, Gilberto Silva - kas on olemas paremaid poolkaitsjaid. Andke mulle ühe rahvuse võrdväärne poolkaitseliin brasiillastega. Noorte ning kogemuste segu võib sakside staaride jaoks liigkõvaks pähkliks osutuda. Lisaks on maailmas kõige rohkem jalgpallifänne just Brasiilias, kes moodustaksid tribüünidel valdava enamuse(60-65%), mis sellest, et pommüritus leiab aset hitlerimaal Saksamaal. Kui tuleb Saksamaa-Brasiilia finaal(isiklikult arvan ka samamoodi), siis Brasiilia võidab raudkindlalt.
    Don\'t mention the war?

    Ise pakuks, et kõige rohkem jalgpallifänne võiks olla Hiinas.

    Aga jah, brasside osas on enamik nende fännidest tribüünidel niiehknaa kohalikud, kes v-olla mingi Austraalia vastu jah Brasiilia poolt on aga Saksamaaga kohtudes...
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

      Algselt postitas dribbler69


      veame kihla?. Brasiilia võidab 2:0
      See, et sa seda loodad, ei tähenda, et nii ka juhtub . faktid räägivad enda eest
      Fakt on see, et kaheksa aastat tagasi kaotas Brasiilia Prantsusmaale 0:3 ning osad toonased tähed on siiamaani rivis.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

        Algselt postitas Saarlane
        Fakt on see, et kaheksa aastat tagasi kaotas Brasiilia Prantsusmaale 0:3 ning toonased tähed on siiamaani rivis.
        Mida sa sellega öelda tahad? Prantsusmaa MM-finaali algkoosseisust praeguseks alles kolm mängijat, lisaks üks vahetusest sekkunu. Brasiilial muuseas samamoodi kolm.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

          Portugal pole enne veerandfinaali Inglismaaga toimunud treeningutel penalteid harjutanud. Inglased seevastu on selle nädala igal harjutuskorral lihvinud 11 m pealt palli väravasse saatmist, kirjutab The Sun.

          Inglastel on põhjust penaltide löömist treenida. MM-i eelsetes kontrollmängudes eksisid Lampard Ungari vastu ja Peter Crouch lasi luhta penalti Jamaicaga mängides.

          Kaks aastat tagasi kohtusid brasiillase Luis Felipe Scolari hoolealused Portugalist ja rootslase Sven-Gören Erikssoni juhendatav Inglismaa EM-võistluste veerandfinaalis ja siis võitis Portugal penaltidega 6:5. Tookordses Lissabonis toimunud matšis viis Michael Owen britid juba kolmandal minutil juhtima. Portugal suutis viigistada Luis Figot asendanud Helder Postiga tabamusest 83. minutil.

          Lisaajal viis Rui Costa väljakuperemehed ette, aga Frank Lampardil õnnestus enne mängu lõppu tabloole viik tuua. Penaltiseerias eksisid inglaste poolel esimesena löönud kapten David Beckham ja Darius Vassell. Portugalil ei saanud penaltit sisse Rui Costa.

          Figo, kes kaks aastat tagasi vahetati 75. minutil välja, ütles, et nad eelistaksid seekord Inglismaad võita 90 minutiga. \"Kui mäng kestab kauem, pole see meie jaoks probleem, aga siis tuleb arvestada õnne faktoriga,\" ütles Figo.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

            Natuke off-topic aga kaudselt veerandfinaalidega seotud

            Maksuametnik andis jalgpallifännile hoobi kõige õrnemasse kohta
            18:44, 29. juuni 2006

            BUENOS AIRES, 29. juuni, Reuters-BNS - Argentina maksuametnik andis maksudest kõrvale hiilinud jalgpallifännile hoobi tema kõige õrnemasse kohta - konfiskeerides mehe uue plasmateleri kaks päeva enne Argentina-Saksa kohtumist MM-finaalturniiri veerandfinaalis.

            Maksuametnik Santiago Montoya ja tema kolleegid Buenos Airese provintsis võtsid uhiuue televiisori mehelt, kes on riigile võlgu umbes 6100 peesot (25.000 krooni).

            \"Me võtsime plasmateleri tagatiseks võla vastu,\" ütles teine maksuametnik Juan Manuel Prada.

            Võimude sõnul jääb ainuüksi Buenos Airese provintsis maksudena saamata umbes üks miljard dollarit aastas.

            Montoya on võitluses maksuvõlglaste vastu saatnud kirju nende abikaasadele ning jätnud teateid mobiiltelefonidele. Tema uus meetod pälvib aga kindlasti jalgpallihaigetest argetiinlaste tähelepanu.

            Argentina kohtub Saksamaaga veerandfinaalis reedel.

            Tundmatu elab taas
            Seega Tundmatu1976 on nüüdseks ajalugu

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

              Ma ei tea kus seda küsida niiet ma küsin siin:
              Kumb mängu enne kordab öösel ETV\'s, kas Saksamaa - Argentiina või Itaalia Ukraina? Teab keegi äkki. Mul hakkab kell kuus siin jalka ja ei saa vaadata.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                R 30. juuni
                1/4 finaalid:

                18.00
                57 Saksamaa
                - Argentiina
                ETV 17.45-20.00
                * 30.06 kell 01.00
                22.00
                58 Itaalia
                - Ukraina
                ETV 21.45-00.00
                * 30.06 kell 02.45
                Tundmatu elab taas
                Seega Tundmatu1976 on nüüdseks ajalugu

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                  Natukene nalja kah teile

                  Mis oleks teie nimi kui mängiksite Brasiilia koondises

                  http://www.minimalsworld.net/BrazilName/brazilian.shtml

                  Minu nimi näiteks Lepicardo

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                    Minu nimi oleks Kristjaldo kui ma mängiks Brasiilia koondises ja Inglismaal on ainult siis reaalne võita kui Beckham enda rolliga toime tuleb.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                      Algselt postitas dribbler69
                      need Ronaldinhod, Ronaldod, Ricardinhod jne. Need on nende pärisnimed. Pikast nimest on võetud kõige suupärasem ja see siis särgi peale kirjutatud. Kakal vist niimoodi pole.

                      ausõna mul hakkab mõistus kaduma

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

                        Minul aga hakkab kannatus kaduma. Kui foorumlase dribbler69 postituste kvaliteet lähiajal ei parane, tuleb mul kahjuks mõningane puhastustöö ette võtta.
                        Muuseas - Manudt\'i ex-kuldne poju (hetkel Reali kammitsais) ei saanud ka täna treenida. Kui nii läheb, peab Portugal vist ikkagi Tiagoga läbi ajama.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                          Algselt postitas Tanel


                          Mis on? Väga tarka jutu ajab ju poiss. :P
                          OT- jätkates.

                          Mulle meenutab ta mulle üht teist noort sinisilmset fänn, kes ajas ka algusaegadel suht kämmalt

                          Nüüd aga staadionile või teleka ette.

                          Saksama võtab täna ära selle.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                            Ma ei uskunud, et Michel siis kohe niimoodi sakslaste kaheteistkümnes mängija ei oleks. Midagi rasket ta veel teinud ei ole, kuid väikseid eksimusi sakslaste kasuks on ta küll palju vilistanud.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                              Krt küll ma ütlen. Peale väravat hakkas Argentiina keskenduma 1:0 seisu hoidmisele, ja Saksamaa karistas kohe ära. Krt, 1:0 edu pole selline, et seda hoida. Ründama peab ka ikka.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                                Midagi pole öelda. Argentiina enda süü, et lasid mängu lisaajale ja seal sittasti penasid lõid. Treener pani ka neil päris pange. Vend võttis ründavamad mehed ära ja pani kaitsvad mehed sisse. Cruzi asmel oleks võinud tehnilisema Messi tuua. On ikka mees küll.

                                Saksamaa penaltilööjad väga ilusti lõid ära. Argentiina penaltite kohta tuleb öelda: no tule taevas appi!

                                Kellega saksa kokku läheb? Kas Brasiilia - Prantsusmaa mängu võitjaga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X