320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

    lihtsalt super on olla! Itaalia poolfinaalis, brassid kodus..parim finaalturniir. Zidane näitas oma parimate päevade mängu ja ka Ribery oli teine poolaeg super. Kindlasti aitas Prantsusmaad ka kindel kaitseliin. Terve turniiri peale polnud brasside supertähti nähagi, väga mannetu mäng. Finaal on Itaalia-Prantsusmaa.
    Pilt kus trumm on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas dribbler69


      ma olen pisarates. meeleheide tapab
      Oled ikka hale. Eestlane nutab selle peale, et Brasiilia langeb välja. Forza eestlus!

      Zidane MM võitjaks! Milline mäng Prantsusmaalt. Super mäng ning teenitud võit. Konnad või mitte, võit oli auga välja teenitud ning mängitud.

      Milline päev. Inglismaa väljas ning Prantsusmaa pakub sellise esituse!
      ma ütlesin et olen pisarates, sest püüdsin meeleheidet võimalikult hästi välja anda.
      ronaldinhost on kahju. see pidi olema tema MM

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

        Zizou tõesti, ohh sõnatu ainuke OK meeskond siis alles. Prantsusmaa siis MMi võitjaks palun

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

          Algselt postitas Pilt


          lihtsalt super on olla! Itaalia poolfinaalis, brassid kodus..parim finaalturniir. Zidane näitas oma parimate päevade mängu ja ka Ribery oli teine poolaeg super. Kindlasti aitas Prantsusmaad ka kindel kaitseliin. Terve turniiri peale polnud brasside supertähti nähagi, väga mannetu mäng. Finaal on Itaalia-Prantsusmaa.
          Portugal - Saksamaa

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

            Zizou = Legend.
            Ilus mäng prantslastelt.
            Hyper-super Ronaldinhot küll kusagil näha pold.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

              Algselt postitas riho


              Zizou = Legend.
              Ilus mäng prantslastelt.
              Hyper-super Ronaldinhot küll kusagil näha pold.
              ei oska öelda mis tal viga on. võib võrrelda zidane`ga.
              Ronaldinhol klubihooaeg Barcelonas HYPERSPER; Zidane`l klubihooaeg Madridi Real`is \"VAENE\". ja MM-il vastupidi. Pakun, et ta on väsinud. ja Zidane hoidis end klubihooajal et MM-il hästi mängida(mis on muidugi tähtsam)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                Müts maha! Mees tahab ikka suure pauguga lahkuda. Uskumatu esitus Prantsusmaalt. Ka mina olen sõnatu, kuna poleks kunagi ette kujutanud ennast kukkedele kaasa elamas. Aga niivõrd sümpaatne esitus oli. Kuigi Brasiilia esitust väga kiita ei julge ja põhjust ka väga ei ole siis kiitus ka neile. Emotsioon on tugev. Turniiri parim mäng IMO.

                Nüüd siis ootame millal Mcn naaseb ning täidab oma lubaduse seoses postituste sisukusega ühe \"Raimo Aasa\" nominandi suhtes.

                Zinedine-Zinedane-ZineDon
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                  ma ei saa nüüd väita, et brasiilia väljakukkumine minus erilist masendust tekitaks, aga et prantsusmaa edasi sai. oh .... küll. ükskõik kes maailmameistriks, ainult mitte need. ja minu viha nende vastu on tekkinud vaid sellest et nad itaallastele kahel suurturniil ära tegid. ma tean minu probleem, ma tean.
                  ja poolfinaalideks on MM kujuneneud EM...

                  jah, zidane hoidis ennast kogu klubihooja vältel MM tarbeks.
                  good one

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                    Super noh!
                    Zidane on jumal! Ribery ja Vieira on kah head. Kaitseliin on super!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                      Täielik katastroof. Brassid olid täiesti saamatud. Mitte midagi ei suudetud teha. Ühtegi ohtlikku momenti ei suutnud nad ka tekitada. Sel turniiril on nad tgelt üldse sitasti mänginud. Parreira on tegija kah.
                      hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel. Minu jaoks siis MM lõppenud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                        Gallia kukkede super esitus.Sellist motivatsiooni ,nagu brassid neile vaja ongi,et näidata oma taset.
                        Zidane tõestas taas,kes ta tähtsatel hetkedel on.
                        krt,ausalt, sellisele mehele poleks kahju isegi oma naist laenata

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                          Algselt postitas Karla


                          Täielik katastroof. Brassid olid täiesti saamatud. Mitte midagi ei suudetud teha. Ühtegi ohtlikku momenti ei suutnud nad ka tekitada. Sel turniiril on nad tgelt üldse sitasti mänginud. Parreira on tegija kah.
                          hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel. Minu jaoks siis MM lõppenud.
                          Ja kõik nad puutusid ka palli.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                            Algselt postitas Zaeka


                            Algselt postitas Karla

                            hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel.
                            Passiivsest suluseisust oled kuulnud midagi?
                            Ei ole.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

                              Algselt postitas Karla


                              Täielik katastroof. Brassid olid täiesti saamatud. Mitte midagi ei suudetud teha. Ühtegi ohtlikku momenti ei suutnud nad ka tekitada. Sel turniiril on nad tgelt üldse sitasti mänginud. Parreira on tegija kah.
                              hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel. Minu jaoks siis MM lõppenud.
                              räägiti, et Brasiilia samba lõpp on Parreira süü. ma tahaks Brasiilias ajakirjanikuna töötada, ma teeks tast raibest siukse loo.!!!!!.
                              aga pidage meeles, RONALDINHO ON PAREM KUI ZIDANE. OVERALL

                              ja minu jaoks ka MM siis lõppenud, kuigi - Portugal veel lohutuseks on saadaval
                              ja rõhutan - nad on väga sitasti mänginud. jäid iseenda enesekindlusele alla

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                                Algselt postitas dribbler69

                                RONALDINHO ON PAREM KUI ZIDANE. OVERALL
                                Yea right pumpkin.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X